סטייל ודיוק על הדשא בקיבוץ: החתונה של עומר ושי

13.06.21

מכירות את הכריסמס ספיישלז שמשודרים מדי שנה בחג המולד? החתונה שמתארחת אצלנו היום קצת מזכירה לנו אותם. גם כי היא נפתחת בחג המולד, וגם בזכות ההפי אנד הקסום למרות שלל המכשולים שבדרך. בקיצור, אל תזפזפו לפרסומות, כי יש לנו סיפור מעניין ומקסים עבורכן היום. סטיי טיונד!

 

23

 

22

 

עומר ושי המתוקים נפגשו, כאמור, במסיבת כריסמס שהתרחשה בעיר קורדובה שבארגנטינה במהלך הטיול הגדול לדרום אמריקה. נרשם קראש הדדי, הוחלפו פרופילים בפייסבוק ושני הצדדים המשיכו בטיול. בנפרד. חצי שנה לאחר מכן נפגשו בארץ לדייט ראשון מושלם, שהוביל לזוגיות מאושרת של 7 שנים. 

 

21

 

20

 

הצעת הנישואין התרחשה בביתם המשותף של בני הזוג. עומר חיכה ליום האהבה כדי לעשות זאת, אבל בגלל תכניות עם חברים נאלץ להקדים ביום. באותו הערב יצאה שי לבילוי עם חברה, ורק בשתיים בלילה כשפתחה את הדלת הבחינה שהכלב רץ אליה עם בלון לב שמחובר לרגלו. מאחוריו הגיח עומר במיטב בגדיו. שי לא ממש הבינה מה קורה, עד שהוא כרע ברך...

   

3

 

4

 

1

 

כמו לא מעט זוגות בימינו, עבר לא מעט זמן מההצעה עד לחתונה בגלל הקורונה שנכנסה בדרך. בני הזוג היו אמורים להתחתן בספטמבר 2020 וכבר סגרו לוקיישן. אבל ממש כמה ימים אחרי שעשו זאת הוטל הסגר הראשון במדינה. השניים הבינו מיד את ההשלכות על תכנון החתונה וניסו להבין מה לעשות. אחרי התלבטויות רבות הם ביטלו את התאריך המקורי ובהמשך קבעו תאריך חדש באפריל 2021, וקיוו לטוב. 

  

2

 

19

 

17

 

הם החלו בתכנון ארוחה אינטימית לבני המשפחה בחצר בית ההורים ל-20 איש בלבד. בהמשך הגדילו ל-50, ואז ל-100 ולבסוף, כשהשתנו ההנחיות ממש לקראת המועד, הגדילו את כמות המוזמנים ל-270 איש, והעבירו את מיקום החגיגה מחצר בית ההורים לדשא מרכזי בקיבוץ בו גדלה שי. 

  

16

 

12

 

13

 

18

 

רק אז החלו לחפש אנשי מקצוע, ולתכנן את האירוע בפועל. הקונספט העיצובי הנבחר היה טבעי ונקי, כשלשטח הירוק רצו בני הזוג להוסיף גווני לבן, עץ וניוד. חלק, מדוייק ועדין. הטאץ' המושבניקי של עומר שפוגש את הסטייל והדיוק של שי. 

  

15

 

11

 

10

 

אחרי כל התלאות בני הזוג היו מאושרים מהבחירות שעשו, שהובילו לאירוע שהוא מאוד 'הם'. האווירה הייתה מיוחדת, ולגמרי בלתי נשכחת. הכי כריסמס ספיישל! 

  

9

 

14

 

7

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? עומר ושי הזכירו לעצמם שוב ושוב ליהנות משלב ההכנות למרות כל הקשיים שבדרך. הטיפ המרכזי שלהם הוא לא לשכוח להיות קשובים ולדעת מתי לוותר ומתי להתעקש. ומעל לכל - לשמור תמיד על תקשורת פתוחה וסבלנות. 

 

8

 

5

 

6

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 270

צילום סטילס: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל

שמלה: אלון ליבנה 

תכשיטים: דנה מנצור

מוסיקה: אביאל ברנט - אלפא

חליפת חתן ונעליים: באמוס סקוור

הזמנות/מיתוג: שירן אטד

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: קיבוץ אלונים

הפקה ועיצוב: אורטל אברהמי - אודם אירועים

קייטרינג: בראף

בר: ג'וי בר

שמלה שנייה: ברנדה

איפור ושיער: לילך נחמני

טבעות: שירי יהלומים

נעלי כלה: רפבליק

עורך טקס: הרב זמיר

מתנות לאורחים: עמדה מעוצבת של עציצי תבלין + מתלה כובעים וחתיכות מקרמה + מניפות + כפכפים

מאת:כלות אורבניות