בוהו קליל בחצר המשק: החתונה של אלה ורן

27.02.22

אלה ורן שמתארחים אצלנו בבלוג היום מוכיחים לנו שהכל אפשרי, וגם תוך ארבעה חודשים בלבד אפשר ליצור חתונת שטח קלילה, מוארת, שמחה וסופר סטייליש. איך עושים את זה? כל הדיטיילז יגיעו מיד.

 

1

 

2

 

3

 

בני הזוג החמודים הכירו דרך חבר משותף, ששירת בצבא עם רן, למד רפואה עם אלה, ושריין לעצמו מקום בגן עדן על הדרך (וגם הזמנה לחתונה הכי כיפית). 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הייתה בתכנון כבר במשך תקופה, אבל הקורונה והסגרים הובילו לדחיות ושינויים. ואז - בוויקאנד בצימר שארגנה אלה לכבוד יום הולדתו של רן ושנייה לפני כניסה לסגר נוסף, החליט רן פשוט ללכת על זה. הוא הקפיץ את חבריו מבאר שבע לאמירים כדי להביא את הטבעת, סידר פרחים ונרות, והציע באותו הערב. 

 

7

 

8

 

9

 

עד לחתונה חלפו ארבעה וחצי חודשים. אחרי חשיבה ולבטים החליטו בני הזוג שהדבר הנכון ביותר עבורם בתקופה כזו של חוסר ודאות על רקע הקורונה, הוא לקיים את החתונה במשק השייך להוריו של רן, בבית לחם הגלילית. 

 

11

  

12

 

כדי להפוך את המשק המשפחתי ללוקיישן חלומי לחתונה שכרו אלה ורן את שירותיהם של חברת ההפקות בלום, ובעזרתם הצליחו להפוך את החלום למציאות בתהליך קצר אך מדויק ואינטנסיבי. עם הרבה מאמץ והשקעה גם מצד ההורים. 

 

13

 

14

 

ח

בלטו במיוחדהפקה: בלום - "הם סיפקו מעטפת אוהבת ומחבקת, ונתנו הרגשה שניתן לפנות אליהם בכל שאלה או מחשבה. הם הצליחו להפיק לנו חתונה מדהימה שאנשים לא מפסיקים לדבר עליה תוך פחות מ-4 חודשים".

  

15

 

בבלום הבינו שבני הזוג רוצים לייצר אווירת בוהו קלילה ולא מחייבת, לכן הוחלט על חתונה הפוכה ויצירת אזור הושבה חופשי לחברים. העיצוב התאפיין בהמון שולחנות בר עם עץ חשוף, פינות סלון ורביצה מפנקות ובנקטים מגניבים שנבנו בוורקשופ של בלום. אווירת הבוהו הכיפית נוצרה באמצעות טקסטיל ופרחים בגוונים מעושנים, מלא פמפסים, ריהוט מחומרים טבעיים ולוכדי חלומות שנתלו ברחבי האירוע. יצא מושלם.

 

16

 

17

 

18

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? בסופו של דבר אף אחד לא שם לב לדברים הקטנים שמשקיעים בהם כל כך הרבה מחשבה וזמן, אז והדבר החשוב ביותר הוא להיות מוקפים באנשים הכי אהובים, ופשוט - ליהנות. 

 

19

 

21

 

22

 

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

הפקה: בלום

עיצוב האירוע: The pampas+בלום

איפור: שירן שפלר

מוסיקה: רועי זרחי - אטיסוטו

נעלי כלה: נעלי ארו

צילום סטילס: שחר וין

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: אתי ונעמה

מקום האירוע: בית לחם הגלילית במשק של ההורים

בר: פרימייר בר

צילום וידאו: אמיר שטרן

שמלה: ליאב אליאב אזלואי

עיצוב שיער: שירי פסקה

טבעות: Berman jewelers

נעלי חתן: שופרא

הזמנות/מיתוג: תמר ליבוביץ'

חליפת חתן: BOSS

עורך טקס: אורי שילה

חוויות: עמדת שזירה - The Pampas

DIY: לוכדי חלומות

מתנות לאורחים: צנצנות של תבלינים מחוות התבלינים

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)