ערימות חציר ואבוקדו בשל - החתונה במושב של הילה ודור

18.11.20

אומרים ששידוך מוצלח מזכה את המשדך במקום בגן עדן (או שזה קורה אחרי כמה שידוכים - יש כמה גרסאות שונות של העניין). במקרה של הזוג שמתארח אצלנו היום, החברה המשדכת ראויה למקום של כבוד רק בזכות הדבקות במטרה והביטחון שזה זה. כן, לפעמים החברים יודעים עוד לפני שאנחנו.

 

אז קבלו את הילה ודור, שהפכו לזוג בזכות החברה העקשנית אדווה, בתקופה שהיו שניהם סטודנטים בבאר שבע. כיום הם מתגוררים יחדיו במושב עזריקם - הלוקייישן בו קרתה הצעת הנישואין וגם מאוחר יותר החתונה עצמה. 

 

gallery 27 4

 

gallery 28 3

 

gallery 29 2

 

gallery 26 3

 

gallery 25 5

 

gallery 24 7

 

 בוויב המושבניקי המתבקש - הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול על הטרקטורון. השניים יצאו לטיול רומנטי בשקיעה כשפתאום, למרבה הבאסה - הטרקטורון נתקע. אך במהרה הסתבר שהתקלה הייתה מבויימת, והיוותה תירוץ עבור דור לשלוף טבעת מהממת, ולהפתיע לגמרי את הילה. 

 

gallery 22 5

 

gallery 23 5

 

gallery 19 5

 

gallery 20 6

 

אחד שבלט במיוחד"הצלם ליאור רוטשטיין היה מקסים. הרגשנו שהוא ממש מוכוון אלינו וחשוב לו שהכל יצליח. הוא חמוד ויודע להקליל את האווירה. הוא תמך כל הזמן ואפילו נשאר מעבר לזמן שהתחייב אליו".

 

gallery 13 6

 

רק ארבעה חודשים מרגע הצעת הנישואין התקיימה החתונה, במשק הסמוך ללוקיישן בו התרחשה הצעת הנישואין. השניים בחרו לקחת מפיקה כדי להרים את האירוע, מה שלדבריהם הקל עליהם מאוד. בעיקר בשל העובדה שהכל התרחש בתקופת הקורונה, ולכן נאלצו לצמצם את כמות המוזמנים בחתונה ולהחליף בעלי מקצוע לאורך הדרך. 

 

gallery 14 8

 

gallery 12 5

 

gallery 18

 

gallery 21 5

 

gallery 15 6

 

gallery 17 5

 

הילה בחרה בשמלת בוהו מדויקת של ענבר פריימן, וביום החתונה התארגנה בבית הוריה באבן יהודה. בהמשך הגיע דור עם אחיו וחבריו כדי לאסוף אותה ולנסוע למושב.

 

הקונספט הנבחר לאירוע היה של אווירת שוק שמחה, עם אלמנטים של חום ואינטימיות. את העיצוב - שילוב של סגנון כפרי ובוהו-שיק - הפקידו בידי חברותיה הטובות של הכלה עדי ואופיר ואמה מירה, שעשו עבודה מצוינת.

 

gallery 7 7

 

gallery 1 5

 

gallery 2 8

 

gallery 3 7

 

gallery 4 7

 

gallery 8 7

 

פרחים עדינים ועציצי תבלין פוזרו על השולחנות, והקהל שצפה בחופה ישב על ערימות חציר - כיאה לאירוע כפרי. כל אורח זכה למתנה מיוחדת - מארז אבוקדו בשל, בזכות החתן כמובן, שעוסק בשיווק אבוקדו.

 

 החתונה הייתה מקסימה ומלאת שמחה, והטיפ של בני הזוגות לזוגות שמתכננים בימים אלה את חתונתם הוא ללכת על חתונות קטנות. לדבריהם - האינטימיות מנצחת. בהחלט רשמנו לפנינו. 

 

gallery 5 8

 

gallery 9 7

 

gallery 10 6

 

gallery 6 7

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

שמלה: ענבר פריימן

מקום האירוע: משק חסון במושב עזריקם

הפקה: אוריום רול

עיצוב האירוע: חברות של הכלה - עדי רייס דרעי ואופיר פרי ואמא של הכלה - מירה לוין

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: נועה

מוסיקה: די.ג'ייאית נתי ניב

בר: רהב בר

צילום וידאו: אוריאל מלסטר

איפור ושיער: דקלה הוסטיק

טבעות: אביב חסון

הזמנות / מיתוג: נועה ברוך

חליפת חתן ונעליים: בלו נייבי

מתנות לאורחים: מארזי אבוקדו בשל לאורחים מתנת "מור בריאות"

מאת:כלות אורבניות