אווירת כפר איטלקי בחצר המושב: החתונה של ליה ואיתי

28.11.21

החתונה שמתארחת אצלנו היום נושאת ניחוח בינלאומי, בזכות קונספט איטלקי וזוג שנפגש אי שם באל.איי. ובכל זאת את ה"איי דו" שלהם אמרו במקום הכי ישראלי שיש, במטע זיתים בחצר המושב.

 

25

 

26

 

24

 

23

 

השילוב בין מה שהוא כל ישראלי לבין אווירה קוסמופוליטית מאפיין גם את סיפור ההיכרות: זה קרה בארוחת שישי ששניהם איכשהו התגלגלו אליה, כשהיו סטודנטים באוניברסיטת UCLA שבלוס אנג'לס. 

  

22

 

7

 

8

 

3

 

הארוחה הייתה יוזמה של של "הילל", ארגון יהודי בארה"ב, ואיתי הגיע לשם בתקווה להכיר חברים חדשים. ליה נגררה לשם על ידי חברותיה. ברגע שליה נכנסה לבניין ועיניה נפלו על איתי, היא הבינה מיד שהוא ישראלי. ללא היסוס ניגשה אליו ושאלה: "מה קורה?", וזה כל מה שהיה צריך. 

  

4

 

9

 

27

 

1

 

הצעת הנישואין התרחשה באווירת אקסטרים מגניבה. בני הזוג יוצאים הרבה לטיול טיפוס, ואיתי תכנן טיול שכזה ב-Red Rock שבנוודה, אי שם בנובמבר 2019. 

  

17

 

16

 

10

 

13

 

הוא תכנן טיפוס של לא פחות מ-70 מטר בארבעה מקטעים, וליה זרמה איתו עד לפסגה, שבה חיכתה לה הפתעה בלתי נשכחת. רק שמרוב ההתרגשות איתי שכח לכרוע ברך, וביקש את ידה באופן הכי מתוק שיש, כששניהם ישובים על אבן אדמונית. 

  

11

 

18

 

12

 

שנה ושבעה חודשים חלפו מהרגע הזה ועד לחתונה. בני הזוג מספרים שהיה להם לא מעט זמן להתכונן ולכן יכלו לבחור בדיוק מה הם רוצים שיהיה באירוע שלהם, עד לאחרון הפרטים. 

במהלך התקופה פרצה הקורונה. חתונות התבטלו מסביב, אך השניים נותרו אופטימיים, עם אותו קונספט ותאריך. בסופו של דבר, הכל תוכנן ובוצע בדיוק כפי שדמיינו.

 

20

 

19

 

21

 

6

 

הקונספט שהלכו עליו היה של חתונה איטלקית, טבעית וקלאסית עם דגש על המון יין שמכינה המשפחה בעצמה (אנא שקלו לאמץ אותנו) וזיתים. עלי הזית הופיעו גם בפרטי המיתוג השונים, כולל בחלוקי ההתארגנות של המלוות. ליה יצרה אלמנטים עיצוביים על טהרת ה-DIY מפקקי שעם ועלי זית, והתוצאה מלאת קסם.  

  

5

 

14

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן לקחת הכול באיזי ולנטרל את הרעשים החיצוניים שגורמים ללחצים. זכרו שהכל בסוף קורה לטובה, ואל תחששו ללכת על הויז׳ן שלכן, גם אם הוא שונה מהרגיל. 

 

2

 

15

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 160

מוסיקה: אורי ברונפמן משבלול

מתוקים: Sweet Shira 

מקום האירוע: עין הוד, במטע זיתים שבחצר של ההורים

צילום סטילס: אורן יעקובסון 

הפקה: שחר זיו הפקות

עיצוב האירוע: הכלה

DIY: קישוטי פקקי יין מהעצים, מספרי שולחן מפקקי יין, לוח שהם מפקקי יין, אותיות ממותגות מפקקי יין, קונפטי עלי זית, עמדת פולארויד

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: דורון בר און 

בר: duck face 

צילום וידאו: איליה זימין 

שמלה: נטלי תפירת שמלות כלה בעיצוב אישי, חיפה

איפור: מיקא סרנוף 

עיצוב שיער: יאנה בר 

טבעות ותכשיטים: דיתי ינו 

נעלי כלה: JIMMY CHOO, KATE SPADE X KEDS

נעלי חתן: Clarks

הזמנות/מיתוג: רייצ׳י וולפיש (אמא של הכלה)

מיתוג מתנות לשושבינות: מיקא סרנוף

חליפת חתן: asos

עורך טקס: גדי דגן

מתנות לאורחים: בקבוקי שמן זית עם שמן שהמשפחה מכינה מהזיתים של המטע

עיצוב פרחים: הילה בן בנימין

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)