נוף דרומי חלומי: החתונה של הגר וגלעד

22.08.21

 

בני הזוג שחתונתם היפה מתארחת היום בבלוג שלנו הם הייסקול סוויטהארטס, גרסת המושבים/קיבוצים. צמד מלא בצ'ארם נון-שלאנטי וקסם אישי, וכך גם נראה האירוע המקסים שלהם.

 

16

 

8

 

21

 

הם הכירו בתיכון. שניהם היו בחברת נעורים בבית ספר "צפית" שבקיבוץ כפר מנחם. גלעד בדיוק סיים י"ב, והגר למדה שנה מתחתיו. בחודש האחרון ללימודים הם הכירו, ומאז האהבה פורחת.

  

15

 

12

 

5

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך טיול של השניים לנורווגיה. הם ערכו טרק של יומיים שנקרא "לשון הטרול" (Trolltunga). השניים ישנו באוהל והתעוררו עם הזריחה כדי להיות הראשונים בנקודה התצפית הגבוהה והיפה ביותר במסלול. 

  

6

 

7

 

14

 

הם מספרים שכמובן לא היו הראשונים שחשבו על כך, ובמצוק כבר היו כמה מטיילים, אבל עדיין הייתה אווירה קסומה ונוף מעלף. הגר מפחדת מגבהים, ולכן זחלה את דרכה על המצוק כדי להצטלם, וגלעד נתן את המצלמה לתייר שהצטרף אליה. השניים הצטלמו ופתאום גלעד כרע ברך ושלף טבעת. היא מספרת שבעודו כורע ברך הוא ביקש ממנה שלא תעשה פאדיחות. והיא מצידה - עשתה קצת פאדיחות.

  

13

 

20

 

3

 

שנה ותשעה חודשים חלפו מההצעה ועד לחתונה, כשהאירוע התקיים בסופו של דבר במושב לכיש, עם נוף טבעי וקסום סביב.  

 

היום החל בהתארגנות קלילה ומשותפת בבית אמה של הגר. כשהיו מוכנים לא ויתרו על זלילה מהירה של מקדונלדס, ואז יצאו לצילומים ולמקום החתונה. 

 

4

 

11

 

2

 

הם הלכו על עיצוב מינימליסטי שיצרה עבורם בהצלחה מרובה חברת ההפקות בלום, והוסיפו חביות צבעוניות ועמדת תמונות. הקונספט הכללי היה כפרי, פשוט וצנוע, שמעניק את מלוא הבמה לשטח ולנוף. 

  

10

 

1

 

בני הזוג היו מאושרים ומרוצים, ומספרים שלא היו מחליפים אף נותן שירותים סביב החתונה. "כולם היו מושלמים עבורנו ועשו מעל ומעבר", הם אומרים, "חלקם אפילו הפכו לחברים".

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לבחור ספקים שאתם יכולים לסמוך עליהם. כדאי קצת לשחרר ולתת להם לעשות מה שהם יודעים לעשות הכי טוב". פשוט וקולע.

 

9

 

22

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

הפקה: בלום

צילום וידאו: רותם מור דנון

מוסיקה: אלקנה פז - Era

מקום האירוע: מושב לכיש

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: קסם הקרמל

איפור ושיער: ליאת מאמן

נעלי כלה: יושו

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)