חתונת DIY

אם אתן בעניין של חתונת DIY, זה לחלוטין דה פלייס טו בי, עם כל מה שקשור בנושא ארגון חתונה לבד: הגדרת ויז'ן וקונספט מיוחד, עיצוב חתונה, מתנות לאורחים וכל מה שאפשר לעשות בסטייל של 'עשה זאת בעצמך'. כאן תמצאו שלל חתונות DIY מלאות רעיונות מקוריים ומגניבים שתשמחו לאמץ

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
פרינטבלספרינטבלס הם קבצים מוכנים להדפסה, שמצורפים בדרך כלל לכתבות ה-DIY ויכולים לשמש אתכן לשלל דברים: מלוח שנה, דרך סייב דה דייט ועד תוויות מושלמות לבקבוקי יין. חובבות ז'אנר הדו איט יורסלף יכולות לעשות שימושים מופלאים בפרינטבלס, ותוכלו למצוא הרבה מהם בכתבות בבלוג שלנו.
מרכזי שולחןעיצוב מרכזי השולחן יכול להכיל פרחים, פירות, נרות ושלל אלמנטים מיוחדים שמתכתבים עם השפה העיצובית של האירוע כולו. עיצוב מרכז שולחן יכול להיות פרויקט מהמם לכלות שרוצות ליצור פריטים בעצמן, והם מככבים בלא מעט חתונות DIY.
פלטת צבעיםאם אתן מתכוונות לעצב את החתונה או חלקים מסויים בה בעצמכן כחלק מפרויקט DIY, כדאי מאוד להכיר את המושג הזה. פלטת הצבעים כוללת את הצבעים השולטים העיקריים באירוע, כאשר רצוי שכל האלמנטים שבו ידברו בשפה עיצובית זהה, ויכללו את אותם הצבעים. הבלוג שלנו הוא מקום מעולה לקבל השראה לפלטת צבעים שיקית לאירוע שלכן.