DIY מ-א' עד ת': חגיגת הצהריים של שירה וישי

04.09.23

יום אחד, כשנכתוב את המילון השלם והמקיף לכלה האורבנית, התמונה של שירה - כלתנו המקסימה להיום - חייבת להתנוסס ליד ההגדרה של 'כלת DIY". כל העיצוב בחתונת הצהריים הכיפית שלה ושל בן זוגה ישי הוא לגמרי פרי ידיה, ואל מול התוצאה המתוקה נותר לנו רק להוריד את הכובע. 

 

1

 

2

 

השניים הכירו עוד בתיכון. הם למדו יחדיו באותה שכבה, ומאז הם פשוט בלתי נפרדים.

 

הצעת הנישואין הגיעה אחרי 11 שנות זוגיות, בסט אפ אינטימי שכלל רק את שניהם, בסלון הבית. ישי אמר לשירה שהיא המשפחה שלו, ושאל אם תרצה להיות אשתו. היא התרגשה עד דמעות, והוא לקח את ידה, הוביל אותה לחדר השני, ירד על ברך אחת ושלף טבעת. שני פרטים לגמרי הצחיקו אותם כשהתבוננו ברגע הזה בדיעבד: הקופסה שהוחזקה הפוך כשנשלפה הטבעת, והבחירה להציע מכל הימים דווקא ב-1 באפריל.

 

3

 

4

 

שנה שלמה חלפה עד לחתונה. שירה מספרת שמהרגע הראשון רצתה לקחת אחריות על כמה שיותר תחומים לפרטי פרטים, ובסופו של דבר החליטה לעצב את האירוע כולו בעצמה. בכנות, היא מתארת את החוויה כולה כמדהימה, אך מתישה. לדבריה, בזכות הבחירה לקחת מפיקה מעולה, היא הצליחה לגרום לכל הדיטיילז להיראות בדיוק כפי שרצתה, למרות כל החששות. 

 

5

 

6

 

7

 

ומה עם ישי, אתן שואלות? הוא הכי זרם על כל רעיון, מוגזם או פשוט, וביקש רק דבר אחד ויחיד: שיהיו מגנטים בחתונה. קל.

 

8

 

9

 

10

 

המיתוג שיצרה שירה - אנימטורית במקצועה - התבסס על פלטת צבעים צבעונית וחיה, בוייב קרנבלי שמשי ושמח של שישי בצהריים. הלוקיישן הפסטורלי הנבחר לחתונה, האקו, היה פשוט מושלם בדיוק לחגיגה בסגנון הזה. המקום משלב מרחבים ירוקים וקסומים הנושקים נחל זורם, והסטייל הקליל והשמח של החתונה היה הפרפקט פיט ללוקיישן הפורח והיפהפה.

 

11

 

12

 

13

 

שירה הכינה שלטי הכוונה והסברה כדי להכניס את השפה העיצובית לכל אזור בגן (כולל בשלטי השירותים!) ובנוסף למיתוג רכשה סרטים צבעוניים וכדורי נייר בפלטת הצבעים הרלוונטית. בעזרת המפיקה וצוות העיצוב של האקו, היא תלתה אותם ברחבי הגן הירוק והפורח. 

 

14

 

Shira Ishay 423 1

 

Shira Ishay 433 V02

 

15

 

Shira Ishay 437 1

 

כדי שהצבעוניות תבלוט אפילו יותר, היא דאגה שהמניפות והפרחים שחולקו יהיו באותה פלטת גוונים, וכך האורחים התקשטו וקישטו את המקום על הדרך. הכי מקסים שיש. 

 

16

 

17

 

את טקס החתונה ניהלו החברים הכי טובים של בני הזוג, והאירוע כולו היה קרנבלי ושמח, ממש כפי שרצו השניים מהרגע הראשון. מושלם. 

 

18

 

19

 

ומה הטיפ המנצח לזוגות המתכננים את חתונתם? "להצטרך לקהילה של כלות אורבניות! זו הנגשה מדהימה של מידע בצורה הכי אותנטית וחווייתית שיש. הופך את כל תהליך ההכנות למהנה ויעיל, וכיף שיש קהילה של נשים שנמצאות באותו מקום להתייעץ איתן וללמוד מהן". הכי מסמיקות עכשיו. 

 

20

 

21

 

22

 

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: ווילו רוטר - YOUR STORY

מקום האירוע: אקו

מוסיקה: דיג'יי ניר רוזנברג - אטיסוטו

שמלה: ורד גלעדי 

חליפת חתן: דורון אשכנזי

הפקה: אופיר משאלי

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בית ההורים - מושב חרות

עיצוב האירוע: הכלה
צילום וידאו: מיכל נמדר (עריכה- לוצה שרש)
איפור ושיער: גל בוחניק
טבעות: נעם דור 

לוק שני: ברנדה
נעלי כלה: 1. ריפבליק 2. שיין
תכשיטים: שלומית אופיר
הזמנות/מיתוג: הכלה. הדפסה בקולורטאצ'
עורך טקס: חברים הכי טובים של בני הזוג
מגנטים: לירן קרפ
מתנות לאורחים: צנצנות ממותגות עם פרחים מצויירים (DIY), סיכות דש בעיצוב אישי (אליבאבא) על כרטיס מעוצב (DIY), מניפות ממותגות (אלי אקספרס), סיכות פרחים לראש ולדש (DIY עם חומרים מאלי אקספרס), מדבקות להתקשטות ברחבה (מקסטוק + דפוס קולורטאצ')

גומי לרחבה: "רק היום", פרדסיה
הסעות: דורון הסעות 

 

מאת:כלות אורבניות