דו איט יורסלף: החתונה הקסומה של הילה ויקיר

27.12.21

כיף לראות חתונות שבהן אחת (או אחד!) מבני הזוג עוסקים בתחומי העיצוב והאמנות, ומתעלים את היציתיות המופלאה שלהם כדי להרים חגיגה שהיא חלום של ממש. 

 

2

 

1

 

3

 

אז הגידו שלום להילה ויקיר המקסימים שמתארחים אצלנו בבלוג עם חתונתם המלאה בסטייל. הילה היא אדריכלית, ונהנית מכל מה שקשור בעיצוב. לכן בחרה לעצב במו ידיה את כל מה שאפשר היה סביב האיוונט: ההזמנות, השולחנות ואפילו המתנות לאורחים. התוצאה אישית, יפה ומדוייקת. 

  

4

 

5

 

6

 

בני הזוג הכירו אי שם באילת, כשהילה הייתה בת 17 ויקיר בן 20. אומרים שמה שקורה באילת נשאר שם, אבל במקרה שלנו, הוא דווקא המשיך עוד 8 שנים מאושרות, עד לחתונה המהממת. 

  

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין התרחשה בכנרת. השניים הגיעו למלון, ויקיר הנרגש עשה טעות של מתחילים והזיז את הקופסה של הטבעת בתוך התיק. הילה מיד קלטה והשתגעה מהתרגשות, מה שלא הותיר ליקיר ברירה אלא לכרוע ברך בו במקום. 

  

11

 

בלטו במיוחד צילום: יוניק פוטוגרפי - "צוות של מקצוענים, אדיבים ומדהימים. התמונות הגיעו מאוד מהר והן מושלמות אחת אחת! הבחירה הכי טובה שלנו".

  

12

 

חמישה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג ביקרו בלא פחות מעשרה(!) אולמות עד שנחתו בדואאה, וזה היה זה. הם התאהבו בלוק המוקפד של המקום ובנוף היפה לאגם הנשקף ממנו.  

  

13

 

14

 

15

 

את הלוקיישן עיצבה הילה עם המון זרי פרחים יבשים יפהפיים שנחים בבקבוקוני וינטג' ממותגים, בשילוב עם טקסטיל רך בוורוד חיוור ונעים. התאהבנו לחלוטין. 

  

16

 

17

 

18

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט. לזרום וליהנות גם מההכנות. זה נכון אם אתן מעצבות הכל ממש לבד, אבל ממש תקף גם אם לא:)

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 220

צילום וידאו וסטילס: יוניק פוטוגרפי

מקום האירוע: דואאה

מוסיקה: בר שחר

שמלה: אריאל טולדנו

+ קרדיטים נוספים

איפור ושיער: מריה ליסר

נעלי כלה: יושו

הזמנות/מיתוג: הכלה

DIY: מתנות לאורחים, עיצוב שולחנות

 
מאת:כלות אורבניות