שישי צהריים, לבן, בטבע: החתונה של נעה ונתי

01.05.23

היום אנחנו מארחים חתונה מלאה בטבע, קסם פשוט ו-DIY בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. הכירו את נעה ונתי, זוג ילדי טבע, שהתחתנו בדרך המיוחדת שלהם ויצא פשוט סטאנינג.

 

1

 

2

 

נתי הוא צלם חתונות, ומתוקף עבודו מלווה חתנים וכלות בסיס יום יומי, כך שרצה הגורל והשניים הכירו בחתונה של חברה טובה של נעה, כאשר נעה הייתה המלווה שלה באותו יום, מה שנקרא "רק אהבה מביאה אהבה". בהתחלה נעה ונתי שמרו על אש נמוכה, ולאחר "בישול ארוך" של קצת יותר משנה התרחש הקליק הרשמי וכל השאר היסטוריה.

 

3

 

4

 

כשאמרנו שמתארח היום זוג מיוחד, התכוונו לזה. נעה ונתי מתגוררים במשאית-בית. כלומר, משאית שעשו לה הסבה למגורים, ללא מקום קבוע, איתה הם מסתובבים בארץ. אחד המקוריים שראינו!

 

אותה משאית הייתה גם הלוקיישן בו התרחשה ההצעה. זה קרה יום אחד, כשנעה ונתי היו לבד על הספה בפיג'מה. ברגע ספונטני נתי פשוט הכריז "אני רוצה להתחתן איתך". הרגע היה הכי פשוט והכי נקי, וללא טבעת. נעה מתארת את המומנט הזה כקסום ומדהים, ובהמשך זכתה גם להצעת נישואין מושקעת על חוף הים בשקיעה, עם טבעת רשמית. 

 

5

 

6

 

7

 

מההצעה עד לחתונה עברו 5 חודשים. נתי החתן מגיע כאמור מעולם החתונות, ולאור הניסיון העשיר שלו בתחום, השניים ידעו בדיוק מה הם מחפשים. 

 

נתי טבעוני ולכן היה חשוב מאוד לבני הזוג שגם החתונה תהיה כזו. הם החלו לחפש מקומות מתאימים לחתונה טבעונית, ומשם הדרך הייתה סלולה אל הגבעה. נעה ונתי מספרים שבשנייה שכף רגלם דרכה שם, הם התאהבו והחליטו שזה המקום.

 

8

 

9

 

10

 

לנעה היה מאד חשוב שהחתונה תהיה כמה שיותר פשוטה וקלילה, ולכן החתונה נערכה בשישי צהריים. הקו הפשוט והטבעי המשיך גם לדרס קוד בו כל האורחים הגיעו בלבן יחד עם נעה ונתי, כדי לשמור יחד על הפשטות ועל אווירת הביחד - פשוט נקי. 

 

11

 

12

 

13

 

מוטיב החתונה הלבנה והטבעית התבטא גם בהזמנה, בעיצוב ובמיתוג שהתהדר בהמון עלים ירוקים ובשילובים של ירוק-לבן, כיאה לילדי טבע.

 

נעה יצרה בעצמה את כל המיתוג החל מההזמנה והתפריט ועד לתוספות מיוחדות כמו שאלונים על השולחנות, המלצות לדייט המושלם, ספר אורחים, עמדת קעקועי מים ואפילו הכתובה. הקו המיוחד המשיך גם בגזרת הטבעות, כאשר השניים יצרו בעצמם את טבעות הנישואין שלהן בסדנה מיוחדת. 

 

בלטה במיוחדהפקה: אוריאן פילו - "מדהימה שלנו! בזכותה יכולנו לשחרר ולהיות רגועים שהכל יתקתק. גם על דברים שאנחנו לא חשבנו עליהם - היא הגדילה ראש וחשבה. באמת מדהימה ונדירה!"

 

בני הזוג החליטו להגשים חלום קטן ולהביא להקה שתנגן בלייב. נתי, שבין היתר הוא גם מתופף, אפילו עלה לנגן איתם מספר שירים בספונטניות. הלהקה הוסיפה וייב מרים ושמח, וללא ספק היוותה תוספת מדליקה במיוחד.

 

15

 

16

 

החתונה של נעה ונתי הייתה בלתי שגרתית, והשניים מספרים שחשו שהיא ממש מתעלה על כל הציפיות. ההחלטה להביא את מי שהם לידי ביטוי בתוכה יצרה איוונט ייחודי, ובעיקר גרמה להם להיות שלמים ומרוצים עם התוצאה. יאס!

 

17

 

18

 

ומה הטיפ העיקרי שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם?

 

"הטיפ הכי הכי חשוב - לשבת יחד עם בן/ת הזוג ולהגדיר ביחד מה חשוב לכם. כולל מהם שלושת הדברים הכי חשובים שיהיו בחתונה (אצלנו זה היה אוכל איכותי, מוזיקה טובה ונראות של טבע). התחילו בשיחה כנה ופתוחה, ותבינו מה הרצונות שלכם. זה יפתור את רוב הבעיות והריבים לאורך הדרך".

 

קרדיטים

מספר אורחים: 450

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: הגבעה - בגבעת ברנר

הפקה: אוריאן פילו

חליפת חתן: דורון אשכנזי

 

+ קרדיטים נוספים

 

מקום התארגנות: בית ההורים במודיעין // משאית-בית של הזוג

קייטרינג: עץ השדה

מוסיקה: להקת ריטלין

צילום וידאו: יעל ויינברג

שמלה: סטודיו רוח נשית - תרומה לנשים שיצאו ממעגל האלימות

איפור ועיצוב שיער: תמר הלאלי

טבעות: ענת פרז

נעלי כלה: Fly Foot  

נעלי חתן: אלי אקספרס

תכשיטים: רויטל ויצמן

הזמנות/מיתוג: עצמי

עורך טקס: תמר גור קראוזה

שוזרת פרחים: שוזרת החלומות - עדי אנג'ל

בלונים: שגיא צמח

DIY: עמדת ספר אורחים, עמדת טיפים לחיי נישואין, עמדת הצעות לדייט המושלם, עמדת קעקועי מים, תפריט מעוצב על כל צלחת ומאחוריו 20 שאלות על הזוג (כמו 20 שאלות של 'הארץ')

מתנות לאורחים: חלה לשבת // מאפיית ילדודס

אישורי הגעה: iplan

טבעות: סדנת טבעות ליצירה באופן אישי את טבעות הנישואין - ענת פרז

הדפסות: אמיר פרטוק 

מאת:כלות אורבניות