רגעים של יופי על המים: החתונה של מריה ורון

04.10.23

 

בבלוג שלנו יש נוכחות מכובדת של זוגות שנמצאים יחד עוד מאז התיכון, ומתחזקים מאז מערכת יחסים קרובה ואוהבת. אנחנו אוהבות במיוחד לשמוע סיפורי אהבה מהז'אנר הזה (ולתהות על מה בזבזנו את הזמן אי שם בימי ההייסקול שלנו). 

 

בטח כבר הבנתן שמריה ורון, אורחי הבלוג שלנו נמצאים בזוגיות מאושרת עוד מי"ב. הם דווקא לא למדו יחדיו באותו התיכון, אלא נפגשו בחגיגת יום הולדת 18 של חברים. מריה בכלל לא התכוונה ללכת, אבל חברה שכנעה, ובמהלך המסיבה כבר קלטה את רון, אך שמעה שהוא תפוס. איכשהו יצא ששניהם מצאו את עצמם מצטלמים לסנאפצ'ט עם חברים נוספים. בזכות התיוג של מריה ברשת החברתית רון פנה אליה, פתח בשיחה, אנד דה רסט איז היסטורי. 

 

1

 

2

 

3

 

 הצעת הנישואין התקיימה ברומא. השניים סימנו לעצמם מבעוד מועד לוקיישנים לביקור, וכשדיברו על גן התפוזים המשקיף על העיר כולה, העירה מריה שבטח יראו שם הצעת נישואין - כי זה לגמרי מקום בו זה קורה הרבה. רון, מצידו, רמז לה שהיא חיה בסרט. נחשו מה קרה כשהגיעו לגן התפוזים? 

 

4

 

5

 

6

 

10 חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג חלמו בהתחלה על אירוע בחצר של סבתו של רון, כפי שעשו הוריו שנים רבות לפני כן. כשהבינו שהדבר לא יתאפשר, ניסו למצוא מקום לחתונה טובל בטבע, ששוכן באותה הסביבה. הם בחרו בירוק על המים, שענה על כל סעיף בצ'קליסט ונראה הכי קסום, בדיוק כפי שחלמו. 

 

7

 

8

 

בלט במיוחדצילום: גיל ורון - "אני סטודנטית לעיצוב גרפי, ובלטו לי הבדלי הצילום בין צלמים. חיפשתי הרבה זמן מישהו שאתחבר אליו, ואז הגיע גיל. התאהבנו".

  

10

   

11

 

12

  

13

 

14

   

15

 

מריה מספרת שהיה לה ויז'ן ברור לגבי החתונה, שדווקא אינו לבן ונקי אלא כולל קשתות מעוגלות וצבעוניות עזה אך אלגנטית. את ההזמנה עיצבה בעצמה, וחברה מהלימודים עזרה לה עם סידורי הפרחים. היא רצתה לייצר גם תפריטים מודפסים בשפה העיצובית של ההזמנה, וערב לפני החתונה עוד גזרה אותם בחצאי עיגול כדי שישבו היטב על הצלחות. 

   

16

 

17

 

18

 

כשהבינה שהשפה העיצובית כוללת עיגולים וקשתות, היא נדלקה קשות על קשתות עץ שראתה בפינטרסט, ובעזרת אבא של חברה טובה החלום לגמרי התגשם. היא מספרת שהיה הכי כיף לראות איך כל החזון העיצובי נרקם יחד, שלב אחר שלב. 

   

19

 

20

 

השניים מספרים שאחרי 8 שנות זוגיות (כולל תאונה שעבר רון בשנה שעברה), האירוע היה מלא משמעות, והמסיבה הייתה חגיגה אינסופית. 

  

21

 

22

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: פיני דקל - "פיני היה הדיג׳יי היחיד שדיברנו איתו. זה היה בזום ופשוט התלהבנו".

   

23

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "אם יש לכם חזון - אפשר לעשות הכל, אם רק תירתמו לעבודה". 

  

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: גיל ורון

מקום האירוע: ירוק על המים
צילום וידאו: מושיקו טישלר

מוסיקה: פיני דקל
שמלה: אלון ליבנה

 

+ קרדיטים נוספים
עיצוב האירוע: הכלה, ועל הפרחים חברה

בר: בר בואן
איפור ושיער: צליל שן
נעלי כלה: אלדו

שמלה שניה: סבינה מוסייב
נעלי חתן: רוקפורט מאוריג׳ינלס
תכשיטים: Cclair
הזמנות/מיתוג: הכלה
עורך טקס: אבי רוזנבלום
חוויות: מדבקות פנים, קעקועים שהכלה עיצבה, דפי צביעה לילדים של ציור של בני הזוג
מתנות לאורחים: סוגרים רב פעמיים לבקבוקי יין

מאת:כלות אורבניות