בעשר אצבעות: חתונת ה-DIY המהממת של אלינה ותומר

09.02.20

הם הכירו במקום העבודה ומנהלים כיום עסק משותף, וזה ככל הנראה מסביר את הרוח היזמית שהפגינו אלינה ותומר, המתארחים אצלנו היום, גם בחתונה הפרטית שלהם. אם בא לכן לקבל קצת השראת DIY - הגעתן למקום הנכון.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
כאמור, השניים הכירו במקום עבודה משותף, אלינה הייתה חיילת משוחררת, הניצוץ היה מיידי אבל עברו כמה חודשים עד שהתפתח ביניהם קשר, אותו הם שמרו בסוד במשך תקופה במקום העבודה. בדיעבד גילתה אלינה שהיה זה הבוס של שניהם שדרבן את תומר לעשות צעד וליזום משהו. מנהל שהוא גם קופידון? חלום!

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
עם הזמן, אלינה התקדמה לתפקיד בכיר יותר והיא ותומר עבדו בצמידות זה לזו, מה שהכין אותם לא רק לחיים משותפים, אלא גם לצעד הבא בקריירות שלהם - הקמת עסק משותף המתמחה בניהול ושיווק דירות אירוח.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 13

 

הצעת הנישואין הייתה טבעית, רומנטית ובנוכחות אנשים היקרים להם, בטיול חבר'ה באזור ים המלח. שעת שקיעה, גיטרה שמנגנת את השיר שלהם, אלינה לא חושדת בדבר - הזמן המושלם לכרוע ברך, לא?

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13

 

gallery 17
השניים ידעו הם שרוצים להתחתן בטבע והחלום שלהם היה להקים משהו שיהיה לגמרי שלהם. הם מצאו מקום שהעניק להם את החספוס הטבעי הזה אך היה מצויד בכל התשתיות הנחוצות.
 
gallery 18
gallery 18
gallery 18
הצבעוניות באירוע התמקדה בגווני תכלת, לבן, אפור וירוק, והעיצוב היה על טהרת ה-DIY. השניים הכינו עציצים מבטון בצורת שקים, בהם שתלו שתילים בצבעי ירוק אפרפר על מנת שיתאימו לעיצוב. את הפרחים שזרה אלינה עם חברות יום לפני החתונה, וביום האירוע הגיע צוות הקמה לפזר את כל הדברים. כמה חברות של הזוג הגיעו למקום קצת לפני החתונה וקישטו את החופה, שאותה בנה תומר בעצמו. את הפרוכת תפרה אמא שלו. גם המתנות לאורחים - עציצי סוקולנטים וקקטוס - הוכנו על ידי הזוג.

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
אחרי שהרימו בכוחות עצמם את אירוע החלומות שלהם, מה מייעצים אלינה ותומר לזוגות המתכננים את חתונתם? לקחת הכל בקלילות. "מה שחשוב הוא למצוא אנשים טובים שילוו אתכם, ואנחנו ממליצים בחום לקחת מנהל אירוע חיצוני - אנחנו עשינו את זה ברגע האחרון, ובדיעבד, זו הייתה ההחלטה הכי חכמה שיכולנו לקבל."

gallery 24
gallery 24
gallery 24


קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: איל הצילום
מוסיקה: אלפא מיוזיק - עומר ארליכמן

הפקה: המלווה - ליווי וניהול אירועים

עיצוב האירוע: הזוג

שמלה: Smart Brides   

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: צל הדומים

איפור ושיער: שי תלמי

טבעות: CR תכשיטים

חליפה ונעלי חתן: דיפלומט

תכשיטים: עגילים: איה בן יעקב, סיכות לשיער: אלי אקספרס, צמיד: קורט תכשיטי יהלומים

הזמנות / מיתוג: רוזי גורביץ' - הזמנות, המלווה (פולינה) - מיתוג
מגנטים:  פיני חדד - מתמגנטים באהבה
DIY: כל עיצוב האירוע והמתנות לאורחים
מתוקים: עוגת חתונה של הקונדיטורית עינב לובלינר - אחותו של החתן
עורך טקס: אורי הכהן - חבר של החתן מהמילואים

 
מאת:כלות אורבניות