חתונות גאות

Love Is Love! גאות להציג את כל מה שקשור בארגון חתונה גאה בשיא השיק. הכל על טקס חתונה אזרחי גאה, וכל ההשראה לחתונת להט"ב - לסביות, הומואים, טרנסג'נדר ובי-סקסואליים. כולל מחירים של מקומות וספקים שיהיו מושלמים במיוחד עבור חתונות גאות וסופר מגניבות

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
חתנים אורבנייםלא רק כלות! בחתונות גאות אנחנו אוהבות לראות חתנים אורבניים מלאי שיק וסטייל, שיודעים ליצור אירועים מגניבים ומיוחדים. החתנים האורבניים תמיד יהיו מעודכנים בכל הטרנדים החדשים, ידעו לבחור בלוקיישן המדויק, ליצור לוקים מעלפים ולמצוא את הצלמים הנכונים לתעד את כל הטוב הזה.
תעודת זוגיותלצערנו, בני זוג מאותו המין עדיין לא יכולים להינשא רשמית במדינת ישראל. עבור חתונות גאות, תעודת זוגיות היא סוג של פתרון אפשרי, כדי להפוך לזוג רשמי מבחינת מוסדות המדינה. אפשרות נוספת היא חתונה אזרחית בחו"ל.
הקראת נדרים קריאת נדרים שנכתבו על ידי בני הזוג הוא חלק מרגש במיוחד בכל חופה, מכיוון שאין כמו מילים אישיות, ספציפיות, שיוצאות הישר מהלב כדי לבטא את מה שעובר על הזוג באחד הרגעים הגדולים של חייו. בחתונות גאות ניתן לראות הרבה נדרים פרי עטם של המתחתנים, בטקסי חופה מלאים במחשבה וכוונה.