כשהמלצרים רקדו עם סבתא: החגיגה התל אביבית של מיטל ואפרת

06.06.22

מוארת, צבעונית שמחה עם מלא אלכוהול משובח של שישי צהריים - ככה אנחנו אוהבות את החתונות האורבניות שלנו! הכירו את מיטל ואפרת ואת החתונה המהממת שלהן, הידועה גם כמסיבה הכי טובה בעיר. 

 

1

 

2

 

3

 

מיד נספק לכן את כל האינפו בנוגע לתהליך שהוביל לכל הפאן הזה להתרחש, אבל לפני הכל - ההיכרות. זה קרה כשמיטל חלקה דירת רווקים בתל אביב עם שותף, עד שהגיעה אפרת - חברת ילדות של השותף - ומהרגע שהפגיש ביניהן עפו ניצוצות וזוג חדש נולד.  

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה בשיא מגיפת הקורונה. מיטל לקחה את אפרת ליום כיף בצפון, וליד מערת הקשת שלפה טבעת. למרות שהייתה קצת בשוק, אפרת הסכימה מיד.

 

7

 

8

 

9

 

שנה חלפה עד לחתונה. בנות הזוג מספרות שהן לא מתחברות לטקסים מרגשים ופורמלים, ומהצד השני, אוהבות ממש את חיי הלילה. לכן, המחשבה הראשונית הייתה להרים מסיבה טובה עם האנשים האהובים. איוונט שיכולל אוכל איכותי מאוד (מאוד), המון אלכוהול ופורום מצומצם של חברים ומשפחה. 

 

10

 

11

 

הקונספט הכללי היה של מסיבת שישי צהריים בווייב תל אביבי ואווירת מחניודה. השתיים מספות שככל שנפגשו יותר עם אנשי בית השמחות, הבינו שנפלו על מאץ' מדהים, שיעניק להן את החוויה הקלילה שחיפשו. על העיצוב המטריף והצבעוני הייתה אמונה שני זוסמן, שמילאה את הלוקיישן האורבני בטאצ'ים אביביים מהממים ביופיים. 

   

12

 

בלט במיוחדלוקיישן: בית השמחות - "כל העובדים נתנו לנו יחס מהמם מ-א׳ ועד ת׳. המלצרים והמנהלים שמחו איתנו ברחבה והאורחים שלנו סיפרו שקיבלו שירות מעולה ושהאוכל התאים בדיוק לאירוע של שישי צהריים".

  

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

את השתיים חיתנה מירב, אחותה של הכלה, ואחרי הטקס החלה המסיבה הלוהטת, שבמהלכה רקדו המלצרים עם הסבתות, והרחבה כולה הייתה און פייר. מושלם. 

 

19

 

20

 

21

 

ומה הטיפ של השתיים לזוגות המתכננים את חתונתם? איטס סימפל: "תזמינו רק את מי שבאמת יבוא לעשות לכם שמח, ותבואו ליהנות". באמת, לא צריך יותר מזה.

  

22

 

23

 

24

 

25

 

26 

קרדיטים:

מספר אורחים: 130

מקום האירוע: בית השמחות

עיצוב האירוע: שני זוסמן 

צילום סטילס: אורי שדה

קייטרינג: אגריפס

הפקה: בית השמחות

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: Zvi miller - Novo Music

בר: ברדק

שמלה וחליפה: השמלה של אפרת והחליפה של מיטל - מחנות קטנה בדיזנגוף

איפור-שיער: הילה וישנייבסקי

טבעות: בורסה 

נעלי כלה: שופרא

עורך טקס: מירב (האחות של הכלה)

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)