Love Always Wins: החתונה המרגשת והייחודית של אוהד וטל

02.07.20

יש סיפורים שפשוט נכנסים לנו ללב וגורמים לנו להבין שאהבה היא ערך עליון. אנחנו גאות ונרגשות לארח את החתונה של אוהד וטל, זוג יצירתי ומרתק שנישאו באירוע מלא אופי, מקוריות ובעיקר אינטימיות וקרבה.

 

gallery 1


gallery 1
gallery 1
gallery 1


הם הכירו כשאוהד היה סטודנט לאדריכלות ועבד בניקיון בתים. בתום יום עבודה, כשהוא מבין שהאוטובוס שאמור להחזירו הביתה לא עומד להגיע בקרוב, נכנס אוהד לחנות הבגדים הסמוכה לתחנה. מוכרן חמוד ונעים ניסה לעזור לו ולמרות שהיה ברור שיש ביניהם קליק, איש מהם לא עשה דבר בעניין.

אוהד שב לרציף האוטובוסים, נמלך בדעתו והחליט ללכת על זה. הוא אזר אומץ, כתב פתק לטל בו הציג את עצמו והציע שיחת טלפון ומפגש אם מתאים. הוא השאיר את הפתק בקופה והלך לדרכו. טל נענה להזמנה, ועוד באותו הלילה הם שוחחו לראשונה. מאז הם ביחד, כבר למעלה משבע שנים.

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הגיעה אחרי שלוש שנות זוגיות, כשאוהד בשיא הלחץ של הגשת פרויקט הגמר שלו, וטל שקוע בשנה ב' בלימודי עיצוב אופנה, אך בכל זאת - הוא החליט להציע. לימודיו של אוהד התאפשרו בזכות קרן הישג, ולכן החליט כי ההצעה תתקיים על גג "בית הישג" בתל אביב. 


בסיום יום כיף עם חברה משותפת, הגיע טל בחברתה ללוקיישן המדובר, שם קושטו המדרגות בסידורי פרחים קטנים ונרות, והחלל של חדר המדרגות  התמלא בציפורי אוריגמי שנתלו מהגג. ברקע התנגן שיר שאהוב על השניים במיוחד, ואוהד המתין לטל עם טבעת ומספר חברים קרובים. אחרי התשובה החיובית, העבירה החבורה את החגיגה לבר מעבר לכביש, שם המתינו חברים נוספים שידעו על ההצעה ושמרו היטב על הסוד.

 

gallery 5

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10

 

השניים נישאו בחתונה אזרחית בדנמרק בסתיו 2018 אך ידעו כי הם רוצים לערוך גם מסיבה בארץ. הם התלבטו כיצד לעשות זאת לאור העובדה שמבחינה כלכלית הייתה זו מעמסה גדולה עבורם. אוהד וטל נחשפו לפעילות של ארגון "מברוק", ארגון המסייע לזוגות חסרי גב כלכלי להגשים אירוע מכובד ויפה, והחליט ליצור עמם קשר. בסיום הליך בדיקת התאמה החלו השניים לגלגל את העניינים ונישאו בתוך חודש.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
כשבני הזוג הם אדריכל ומעצב אופנה, זה די ברור שיהיה להם ויז'ן עיצובי ברור. לאחר התלבטות, הם החליטו על מסיבה עם בר, ללא שולחנות ומקומות ישיבה שמרניים. בקבלת פנים היו מנות קטנות ומפנקות על הבר, לצד קוקטיילים שהגו השניים בעצמם,  ולאחר הטקס, מלצרים הסתובבו בין החוגגים עם מגשים של מאכלי ביס מגניבים.

השניים רצו שהאירוע ישקף את המהות הפנימית שלהם כזוג ובאירוע הורגש כאילו האורחים נכנסו הישר לגרסה רחבה ומוגדלת של ביתם הפרטי: התאורה הרומנטית, הנרות, חפצי הנוי והריהוט - כולם שידרו טל ואוהד.

 

gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18
העובדה שאוהד דתל"ש ומשפחתו אינה חלק מחייו, הפכה את האירוע למרגש ומשמעותי עוד יותר. השניים היו מוקפים במשפחתו התומכת של טל, בבני משפחה רחוקים של אוהד, ובעיקר בחברים של השניים - שהפכו למשפחתם האלטרנטיבית אשר באה לתמוך, לפרגן ולאהוב.

אז אחרי שזכו לערוך אירוע אינטימי ומלא רגש שהיה בדיוק כפי שדמיינו, מה הטיפ של טל ואוהד לזוגות המתכננים את חתונתם? "תעשו מה שעושה לכם טוב".

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

קרדיטים: 

צילום סטילס: תום ברטוב
מקום האירוע: SALAME TLV

הפקה: מברוק

עיצוב האירוע: הימן ג'יבלי והזוג (אדריכל ומעצב אופנה)
איפור: אלינור ברש

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג:שף שלומי גני – SALAME

מוסיקה: דיג'יי אלי פרכטר

בר: SALAME + מברוק

צילום ווידאו: ענת מזור

צילום פולורואיד+סטילס נוסף: יוליה שלומנזון

חליפות: טל - עיצב ותפר לעצמו, אוהד - אריאל בסן 

עיצוב שיער: הברבריה/ GAZOOZ 

טבעות: דורון מירב

נעלי חתן:טל - DR.MARTENS, אוהד - ARAMA בהזמנה אישית

הזמנות / מיתוג: יעל אלשוחט

וידאו-ארט בהקרנה באירוע: שני אלעזרא, טל, יעל אלשוחט
מתוקים: קינוח קרוקומבוש - עומר שמיעה

DIY: הכל! .הדקור, הצמחיה, התאורה, ואף חלק מהריהוט 

מתנות לאורחים: עציצים

עורך טקס: רפאל יפרח

 
מאת:כלות אורבניות