Happy Moments: החתונה של פלג וספיר

21.02.23

 

שתי הכלות היפיפיות שלנו להיום, פלג וספיר, הן בנות 28 ומתגוררות ברמת גן. פלג בעלת תואר במשפטים ומתמחה בעריכת דין, ספיר מהנדסת וכעת בתואר שני במדעי הרפואה בטכניון.

 

1

 

2

 

למרות המקצועות המאד רציניים של השתיים, אל תבלבלו, החתונה שלהן הייתה הדבר הכי שמח, אופטימי ומרגש שראינו לאחרונה. אתן לא תורידו את העיניים (והחיוך) מהתמונות האלה, מבטיחות!

 

3

 

4

 

בנות הזוג הכירו בקפה לנדוור לפני שבע שנים, עוד כשעבדו בתור מלצריות. בין השתיים נדלק הניצוץ, ומהר מאוד הקשר הפך לרומנטי. שנה לאחר מכן ספיר ופלג טיילו בקוסטה ריקה ומקסיקו, ואז עברו להתגורר יחד ברמת גן.

 

5

 

בלט במיוחדצילום סטילס - ידין חסון: "הבחור הכי מקצוען ומקסים שהכרנו. אחרי החתונה הופתענו לגלות מעטפה מידין המושלם, עליה ברכה ואיחולים לבביים, ובתוכה מספר תמונות מדהימות שהספיק לערוך ולפתח במקום".

 

הצעת הנישואין התרחשה כאשר השתיים ציינו 6 שנים משותפות, ב-1.1.22. פלג סגרה מקום ביקב וחשבה שתפתיע בטירוף, אבל האינטואיציות של ספיר עבדו שעות נוספות והיא חשדה לאורך כל הזמן בהצעה. זה כמובן לא מנע ממנה ברגע האמת לומר את ה"כן" המיוחל.

 

7

 

8

 

מההצעה עד לחתונה חלפו תשעה חודשים, כאשר המטרה העיקרית של בנות הזוג הייתה לשמור על גוד וייבז, להנות מהתכנונים ולצחוק כמה שיותר כל הדרך אל עבר החתונה.

 

זה לגמרי הצליח להן, והשתיים מתארות את החתונה שלהן כשמחה באופן יוצא דופן, מה שבא לידי ביטוי בכל האלמנטים - החל מהחופה, דרך המלצרים שרקדו כל הדרך לשולחנות ועד האורחים שעשו שמח ועד הרחבה.

 

9

 

10

 

החופה נוהלה על ידי סטנדאפיסט שעשה מחקר נרחב על השתיים ויצר חופה הומוריסטית במיוחד, שגרמה לאורחים לצחוק (ולבכות) לאורך כל הטקס. 

 

11

 

12

 

לאורך כל האירוע בחרו ספיר ופלג להקרין על על מסך גדול לקט סרטונים ותמונות מכל השנים שהן יחד - קטעים מצחיקים שמאפיינים את השתיים ומאפשרים הצצה אותנטית ומרגשת לחייהן. ואולי זו ההזדמנות לומר, שככל שתכניסו יותר מהאופי שלכן ושל הזוגיות לתוך החתונה, עם התייחסות אל הפרטים הקטנים, זה מה שיהפוך את האירוע שלכן לבלתי נשכח.

 

13

 

14

 

כמובן שהשמחה והצחוק זלגו גם לרחבה. ספיר ופלג בנו פלייליסט מושלם עם הדיג'יי, עד כדי כך שבשלב מסוים עלו לעמדה ושרו עם האורחים - דבר שלא סטנדרטי בשום חתונה, אבל השתיים מספרות שהיה מדובר במחזה קורע ומרים במיוחד, שהן והאורחים לא ישכחו לעולם. 

 

15

 

16

 

ומה אתן חושבות שהטיפ העיקרי של השתיים? כמובן - "ליהנות כמה שאפשר, לדאוג שיהיו סביבכם האנשים שאתם הכי אוהבים. ולא לשכוח רמקול למוזיקה ואווירה לאורך כל היום". הכניסו מיד לצ'קליסט!

 

17

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 240

צילום סטילס: ידין חסון

צילום וידאו: תמיר ישעיהו

מקום האירוע: בית - חלל אירועים אורבני

מקום התארגנות: מלון פרימה מילניום

עיצוב האירוע: פרחים לחופה, שביל כניסה ועששיות - קשת הפרחים

 

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: דיג׳יי רוניקס

שמלה: שילת איפרגן

איפור: שחר שבו

עיצוב שיער: אופיר אליאס

טבעות: בר דור תכשיטים

נעלי כלה: B.unique 

תכשיטים: שני יעקבי

אקססוריז: קולבים וחלוקי התארגנות בעיצוב אישי - wedding shop

עורך טקס: טל סולומון - סטנדאפיסט

DIY: שלט כניסה לחתונה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)