כל הדברים היפים באמת: החתונה של אנה ומאיה

21.04.22

סיפור האהבה של אנה ומאיה היה הכי מנט טו בי. הן הכירו זו את זו שנה לפני שהפכו לזוג, ומדגמנות מהמם את האמרה שכל עכבה היא הכי לטובה. 

 

הן נפגשו בעבודה, בה עבדו במחלקות שונות. כשהכירו, גם היו במקומות שונים בחיים. אז זה לקח את הזמן שלו, אבל בסופו של דבר - הן הבינו שמדובר כאן בטרו לאב. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

הצעת הנישואין התרחשה ביקב פסטורלי ונעים. הן אכלו ארוחת בוקר טעימה, והסתובבו במטעים שבסופם אגם מהמם. אנה ביקשה ממאיה ללכת מעט קדימה כדי שתצלם אותה על רקע הנוף, ואז ביקשה ממנה להסתובב - ובידה החזיקה טבעת. 

 6

 

7

 

8

 

10

 

11

 

7 חודשים חלפו עד לחתונה. בנות הזוג מספרות שסגרו הכל כבר בחודש הראשון, מיד אחרי שקבעו תאריך. הן נפגשו עם מעט ספקים, הקשיבו ללב - וזה הכי השתלם. 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

הכל זרם חלק, בצ'יל וללא בלת"מים. היה להן מספיק זמן להכנות והן סמכו על הספקים ועל הלוקיישן שבחרו, אלה בית לאירועים, שיעשו את תפקידם על הצד הטוב ביותר. 

 

16

 

17

 

18

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מתן כצמן - "הוא הביא וייב מטורף, כל הזמן צוחקים והאווירה כל הזמן למעלה. במקביל הוא היה סופר רגיש אלינו וידע בדיוק איך לדבר ולהניע כל אחת. גם המשפחות התאהבו בו. התמונות מבטאות בדיוק את איך שהרגשנו באירוע".

  

19

 

הקונספט שבחרו היה אלגנטי ופשוט, לכן הן מספרות שלא חשו צורך להוסיף יותר מדי ושמרו על עיצוב מינימליסטי ועדין, שמבליט את יופיו של המקום. השתיים מספרות שהערב המקסים עבר מהר מדי, והן היו שמחות לקום שוב לאותו הבוקר ולחוות אותו מחדש, וזה - בעינינו - פשוט אומר הכל.

 

21

 

22

 

24

 

25

 

26

 

27

 

ומה הטיפ של בנות הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "לזכור ליהנות, בעיקר מהדרך. להקשיב ללב ולזכור שאתם מתחתנים אחד עם השניה ולא עם אחרים - אז הדעה שלכם היא החשובה ביותר". בהחלט!

 

28

 

29

 

30

 

31

 

32

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: אלה - בית לאירועים

מוסיקה: משה חדד

צילום וידאו: גילי גלדן

שמלה: יואב ריש

חליפה: מלי אביב - תופרת

+ קרדיטים נוספים

איפור: מור וייס

עיצוב שיער: שקד אזר

טבעות: ג'קסון

נעליים: מאסטרו

הזמנות/מיתוג: בנות הזוג

עורך טקס: הוויה - ענבר אורן

 
מאת:כלות אורבניות