חמניות צהובות ואורחים בלבן: החתונה של שי ועופרי

06.06.24

שי ועופרי, הכלות האורבניות שלנו להיום, נפגשו בצבא. הסיבה שאנחנו מספרות לכן את העובדה הזו לפני הכל, היא שכיאה לשתי קצינות, השתיים ניהלו את תכנון האירוע באופן הכי מתוקתק שיש. 

 

הכל התנהל ברשימות מסודרות, עם לוחות זמנים, אקסלים, חלוקת משימות ותחומי אחריות מפורטים לכל הקרובים. אבל למרות שתהליך התכנון היה מדויק ומחושב כמו מבצע צבאי, דווקא האירוע עצמו התאפיין בנינוחות, רוגע ואווירה משוחררת וחופשיה של שישי בצהריים. ווי לאב איט. 

  

1

 

2

 

3

 

4

  

מה שעוד אהבנו במיוחד בחתונה הזו, הוא שמדובר כאן בזוג שעשה הכל בדרך שלו. בהרמוניה, בנחת ועם המון אהבה. נדמה לנו שכל פריים מקרין את כל הדברים הללו בדיוק. 

 

5

 

6

 

7

 

זה מתחיל בטבעות הנישואין, שהשתיים עיצבו בסטודיו מהמם ביפו. לאחר מכן הן נסעו לדרום שהן כל כך אוהבות לשלושה ימים בהם אכלו טוב, טיילו, צילמו והקדישו זמן כדי להעניק את הטבעות אחת לשנייה ולחגוג את כל מה שעתיד לבוא.

 

8

 

9

 

10

 

גם לאורך ארבעה וחצי חודשי ארגון החתונה הן עשו הכל בדרך שלהן. הן אמנם היו הכי מסודרות שאפשר אבל שמרו על אווירה כיפית, דאגו ליהנות מכל רגע ולהתרפק על כל שלב קטן כגדול. בעיקר - הן ידעו שהן לא רוצות לבזבז אנרגיות על מה שמרגיש להן לא מדויק. נשמע אידיאלי. 

 

11

 

12

 

13

 

הן מספרות שהיה חשוב להן לעטוף את עצמן בספקים שהיו הכי נכונים להן. הרבה לפני הרבה המקצועית הן שמו דגש על הווייב, התחושה הכללית, הקליק הראשון והאותנטיות שהיתה הכי חשובה להן ביום הזה.

 

14

 

15

 

16

 

הלוקיישן בו בחרו לערוך את החתונה הוא מטעים ברמת הנדיב שאיפשר שילוב מושלם בין מתחם סגור לטבע הפתוח, וענה בדיוק על מה שחיפשו וחלמו. 

 

העיצוב, שהיה על טהרת פרחי השמש, העביר באופן פשוט אך מדויק את האופי של השתיים. שי היא מעצבת גרפית ולכן החליטו בנות הזוג שהיא תיצור את כל פריטי המיתוג לאירוע, בקו עיצובי אחיד שליווה אלמנטים שונים באיוונט עצמו. מה שהוסיף עוד לאווירה היה הדרס קוד הלבן, שיצר תחושה חגיגית ומיוחדת.

 

17

 

18

 

19

 

20

 

השתיים מספרות שהחתונה הייתה התגשמות כל החלומות שלהן, ועבורן זוהי אינה תחושה מובנת מאליה, אחרי תהליך ארוך של יציאה מהארון וחוסר קבלה של המשפחה. הן מספרות שהחתונה הייתה פסגת הניצחון של מסע ארוך שכל אחת מהן עברה בנפרד, ושתיהן עברו יחד. חגיגת אהבה במלוא מובן המילה. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

את הטקס האישי שלהן הן כתבו יחד, והתאימו את מהלכו הכללי לטקס היהודי. החופה כולה הייתה מרגשת עד דמעות, והיה ברגע האינטימי והייחודי הזה קסם שקשה להסביר במילים. 

 

25

 

26

 

27

 

28

 

אחרי כל ההתרגשויות, הטיפ שלהן עבורכן הוא פשוט: "ליהנות מהתהליך, לחלום בגדול, להיות נוכחים ולהקפיד על שותפות בהכל". חתמנו.

  

29

 

30

 

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

מקום האירוע: מטעים 

שמלה: שמלה של עופרי - מרדכי אברהם // שמלה של שי - סימפלי יו 

צילום סטילס: מאיה אמדו 

 

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: מטעים

מקום התארגנות: אלמא - זכרון יעקב

ניהול אירוע: חן עובדיה
מוסיקה: יערה גולדמן
בר: ערמוניה בר
צילום וידאו: שניר כהן
איפור: דוברת דדוש
עיצוב שיער: גל רון
טבעות: קווינטנר
נעלי כלה: גראס, קמדן שוז
תכשיטים: קרן וולף, עידית ויזל
הזמנות/מיתוג: שי כץ
עורך טקס: יובל פרקש
חוויות: עמדת צילום - PHOTOBOOTH
DIY: עיצוב שולחנות, עיצוב טקס, כתיבת טקס, עיצוב עמדת כניסה לחתונה, לגו לברכות בכניסה
מתנות לאורחים: חלות לשבת
מתוקים: גומי - שימורי איכות

מאת:כלות אורבניות