ניחוח של חו"ל ותכנון מתוקתק: החתונה הבוטיקית של רחל וספיר

22.06.22

היום יש לנו עסק עם שתי בחורות מוכשרות למדי, חגיגה אינטימית בניחוח איטלקי ולוקים כלתיים מהממים. נשמע טוב? ווי נואו. אז בואו נתחיל! סיי הלו לרחל וספיר שהרימו חתונה קסומה, בוטיקית וכזו שהיא גם הכי הן, מה שניכר כמעט בכל דיטייל.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

השתיים הן מנהדסות תוכנה שהכירו בטכניון (חכמות, כבר אמרנו) ומאז הלאב סטורי פורח ומלבלב. הצעת הנישואין התרחשה כשבנות הזוג המתגוררות בחיפה הגיעו לוויקאנד בתל אביב. אחרי ארוחת הערב במסעדה המציאה רחל תירוץ כלשהו כדי להגיע לחדר לפני ספיר, שמה את השיר 1+1 של ביונסה (מושלמת) ושלפה את הטבעת. מובן שהחדר כבר קושט מבעוד מועד בפרחים ובלונים. לספיר נותר רק להסכים. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

שנה חלפה עד לחתונה. בנות הזוג מספרות שפעלו הכי מסודר שיש (בכל זאת, מהנדסות): הן החלו בקובץ אקסל של כמות המוזמנים, נכנסו לקבוצה הסודית ולבלוג שלנו (אובייסלי) והעריכו את התקציב המשוער. גם את בחירת הספקים עשו שלב-שלב באופן מסודר מבלי לוותר על כמה פגישות עם כל ספק והשוואה בין המועמדים. 

 

12

 

בלט במיוחדצילום: עידן מרציאנו - "עידן היה מקצועי ברמות. הוא היה איתנו לאורך כל היום, ביים אותנו בצילומי הזוגיות, ופשוט סמכנו עליו שהוא יודע מה הוא עושה. קיבלנו מעל ומעבר לציפיות שלנו".

  

13

  

15

 

וכשהתכנון כה מתוקתק, מה הסיכוי שהחתונה תהיה אחרת? העיצוב המינימלי שבחרו החמיא למקום, כאשר סידורי הפרחים החמודים ניתנו גם כמתנות לאורחים. עיצוב החופה השתלב היטב בווייב האינטימי והתוצאה הכללית נושאת ניחוח אלגנטי של חו"ל. 

 

אהבנו במיוחד את השילוב בין שני הלוקים הכלתיים. שמלת הטול החלומית של ורד גלעדי מהכיוון האחד, והאוברול השיקי והקלאסי מהכיוון השני. סופר נייס. 

 

16

 

בלטה במיוחדמנהלת אירוע - אורטל אידיסיס: "אורטל פשוט דאגה לכל פרט ופרט, הרגשנו שאנחנו יכולות ליהנות מהאירוע שלנו בראש שקט. היא כתבה את כל הפרטים מראש ודאגה לכל הבלת״מים שהיו באירוע, פשוט מלכה!".

  

17

 

18

 

בלט במיוחדלוקיישן: וילה נונה - "האולם תקתק בדיוק כמו שרצינו. קיבלנו לא מעט פידבקים מעולים מהאורחים. טיפלו בכל בל"תם כך שבכלל לא ידענו על כך בזמן האירוע. משמע - התנהלות יוצאת דופן".

 

20

 

21

 

22

 

ומה הטיפ של השתיים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לבחור את המלחמות - לא על כל פרט קטן צריך לחשוב חודש, זה יכול להוציא מהדעת. צריך לבחור ספקים שסומכים עליהם, ולתת להם לעשות את העבודה". 

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 165

צילום וידאו וסטילס: עידן מרציאנו

מקום האירוע: וילה נונה

שמלה: ורד גלעדי

מוסיקה: יערה רון - פיינל דראם

ניהול אירוע: אורטל אידיסיס

עיצוב האירוע: אסנת מרקס שריד

אוברול: סטודיו ורוניקה

איפור: רעות הופס, משה בן עדי

עיצוב שיער: רעות הופס, מושיקו חלפון

טבעות: תכשיטי בארי, חיפה

נעלי כלה: סטיב מאדן, ריפבליק, call it spring

תכשיטים: איה בן יעקב, ענבר ברק

הזמנות/מיתוג: חברה של הכלות

עורך טקס: רם אפרת

מגנטים: יו מגנט 

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)