סתיו וחן, 1.10.13

12.08.14

 

 

את הזוג שאתן עתידות לפגוש בעוד רגע קל אנו מציגות בהתרגשות רבה, שכן עבורינו לגמרי מדובר בסגירת מעגל מתוקה. סתיו, קוראת אדוקה של הבלוג-מגזין שלנו, קראה בו מידי יום ביומו לקראת חתונתה, וכאן אף שיתפנו אתכן בצילומי הזוגיות הסופר-צבעוניים שלה ושל בן זוגה, חן.

 

 

 

 

 

לפני חודשים ספורים, כשחיפשנו אחר כלה-דוגמנית עבור הפקת השנה האזרחית החדשה של ״כלות אורבניות״, סתיו מיד התנדבה למשימה וכך העברנו לנו כולנו יום משותף וכיפי של צילומים, במהלכו התאהבנו עוד יותר בה ובאישיות המחוייכת שלה. כבר על הסט דאגה היא לספר לנו על יום חתונתה והיה לנו כמובן ברור שהיא והחתן האורבני שלה יתארחו אצלינו פעם נוספת.

 

 

 

 

 

השניים הכירו במהלך השירות הצבאי, אז נוצר לו הקליק הראשון, כשחן התאהב בחיוכה הכובש של סתיו - ואיך אפשר שלא?!? מיד עם תום השירות, המריאה סתיו לטיול שאחרי הצבא וכעבור שבועות ספורים הצטרף אליה חן… בהפתעה!

 

לאחר הצעת הנישואין, נותרה לבני הזוג שלנו שנה שלמה לתכנן את חתונתם, והם ליקטו בתשומת לב רבה את אנשי המקצוע בהם חפצו.

 

 

 

ביקשנו מסתיו לחלוק איתנו ואיתכן טיפ קטן ליום החתונה והמלצתה החמה היתה להתחיל את בוקר יום החתונה עם ארוחה מפנקת כשמסביב החברות הטובות. כי כשהחיוך גדול והבטן מלאה, כל היום מתנהל לו בצורה נינוחה.

 

מיד עם סיום ההכנות הגיע חן כשהוא חמוש בזר פרחים בשלל צבעי הקשת, ומשם יצאו השניים לטיול משותף של צילומים מקדימים והמון חיוכים, שנייה לפני תחילת האירוע.

 

 

 

 

 

 

 

 

החיוכים הללו ליוו את השניים בדרכם לטקס החופה ועד לשירים האחרונים שנוגנו במסיבה, גם כשהרגליים כבר התעייפו והאורחים התפזרו.

 

 

 

 

 

 

 

סתיו וחן המתוקים, כמה ששמחנו לפגוש בכם גם כאן וגם מחוץ לדפיו של הבלוג-מגזין שלנו. שולחות לכם ים של נשיקות!

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: עדן על המים

קייטרינג: בראף

בר: אפסייד בר

שמלת כלה: שימקה

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ועיצוב שיער: מרקטה זוארס

בגדי חתן: מילטון

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים ואקססוריז: עגילים, אפרת קסוטו

צילום סטילס: אמיר חזן

צילום וידאו: Truestory Filmmakers

טבעות נישואין: ה.שטרן, CR Jewelry

הזמנות: חברה של הכלה

די ג׳יי: שחר אוד

עורך הטקס:הרב גמליאל

מתנות לאורחים: עציצי חרס

 

 

מאת:כלות אורבניות