Vintage All The Way: החתונה של נוי ולידן

28.05.24

 

חייבות להודות שכבר מזמן נסחפנו בטרנד הכיפי של צילום פולארויד, וזו הסיבה שאנחנו מכירות די מקרוב את הכלה הסופר מתוקה שמתארחת בבלוג שלנו היום. אם גם אתן נפלתן שבי אחר הסגנון, יש מצב שחלקכן כבר מכירות אותה...

 

1

 

2

 

נוי, כלתנו היפה, היא צלמת פולארויד והמנהלת הראשית של פולה - חברה שמספקת שירותי צילום פולארויד מהממים לחתונות. מדובר כאן באחת הנשים הכי מרימות ומשמחות שפגשנו, ומי שמיידית יודעת לגרום לסובבים אותה לחייך. לכן גם הכי כיף לנו לראות שיש מי שיגרום לה לחייך בחזרה, ויעשה זאת פוראבר אנד אבר. 

 

3

 

4

 

5.1

 

נוי ולידן, שמתגלים כפארטי אנימלז, הכירו במסיבה באלמה דה קובה בסוף 2019. בתקופה ההיא נוי לא פספסה אף מסיבת היפ הופ או רגאטון ורק חיפשה לרקוד עד לפנות בוקר.

 

באותו ערב היא יצאה לחגוג לחברה יום הולדת, לידן היה בדיוק באותו המקום עם חברים ושם נפגשו לראשונה. לאחר חיזורים ממושכים הבינו השניים שזה 'זה' ואין מאושרים מהם. 

  

5.2

 

gallery 7

 

gallery 10 2

 

הצעת הנישואין התקיימה בתאילנד. לידן האמיץ הצליח לשמור אצלו את הטבעת במשך יותר משבוע, מבלי שנוי תשים לב. ערב אחד, כשישבה עם חברים לתכנון היום שלמחרת, הם הובילו אותה לחוף קסום בו חיכו לה נרות שסודרו בצורת לב, ובמרכזן עמד לידן עם טבעת בידו. נוי מספרת שהופתעה והתרגשה, בעיקר מהעובדה שלידן הצליח להפתיע אותה, כי בדרך כלל היא המפתיעה בתוך חלוקת התפקידים בריליישנשיפ.

 

הם היו מאורסים במשך יותר משנה. זו לא הייתה הכוונה המקורית, אך החתונה נקבעה לדצמבר, ונדחתה עקב המלחמה לסוף ינואר.

 

gallery 4 4

 

gallery 5 1

 

6

 

7

 

וזה השלב הכיפי שבו אנחנו מדברות על קונספט החתונה! אז במקרה של נוי, די מתבקש שמי שעוסקת בחיי היומיום שלה בשילוב בין חתונות לוינטג' תעשה בחתונה של עצמה בדיוק את אותו הדבר. וזה לגמרי מהמם. 

 

ההגדרה של הקונספט על פי נוי ולידן היא 'וינטג' תל אביבי', מה שהתבטא בכל פרט. מהנעליים הוורודות של נוי והג׳ורדן של לידן ועד לתמונות פולארויד (אוף קורס) שליוו אותם לאורך כל האירוע. לצד אלה - צילום פילם שהשלים את החוויה. גם הצילום הסטילס המרשים של עידו פוטוגרפי המשיך את אותו הקו, ואת התמונה השלים וידאו מושלם שיצר להם הצלם גנאדי.

 

8

 

9

 

נוי מספרת שידעה מהרגע הראשון מי הספקים שתרצה לצידה ביום הגדול, והיא הייתה הכי מרוצה בעולם מהבחירות שעשתה. 

 

10

 

11

 

12

 

הדחייה של החתונה לעונה הקרירה השפיעה על הבחירות העיצוביות, שזכו לפרשנות חורפית. שילוב הצבעים כלל גוונים חמים ושמחים שהשתלבו כל כך מדויק עם הוייב הכללי של האירוע.

 

image00014

 

gallery 1 1

 

gallery 2 4

 

בלטה במיוחדעיצוב: Alba - "טל המהממת יצרה לנו אירוע יפה, וינטג׳י וצבעוני, שהיה הכי אנחנו!".

 

image00019

 

image00011

 

כיאה לצלמת בכל רמ"ח איבריה, נוי לא שחררה מהמצלמה אפילו ביום הגדול (!) והוסיפה תיעוד מהפוינט אוף וויו שלה מהרגעים המיוחדים של היום. מה נגיד, משתלם להתחתן עם צלמת.

 

15

 

16

 

17

 

18

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להקשיב ולסמוך על עצמכם, לשמור על רוגע ולעשות דייטים כדי לדבר על החתונה. בשורה התחתונה: לזרום, ולהתפשר על מה שפחות חשוב ועם זאת - לא לוותר על דברים שחשובים והופכים את האירוע לשלכם". 

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס: עידו פוטוגרפי

מקום האירוע: RAY
הפקה: זמיר תבור
עיצוב האירוע: אלבה
מוסיקה: די-ג׳יי דור גולד מאליטה
צילום וידאו: גנאדי
שמלה: אוהד קריאף

מקום התארגנות: מקנס 5 

 חוויות: פולה - צילום פולארויד
איפור ושיער: ליז ורניק
נעלי כלה: מנגו
נעלי חתן: ג׳ורדן - נייקי
עורך טקס: עמיהוד סלומון

מאת:כלות אורבניות