5 דרכים לחבר את החתונה שלכן ל'מצב'

21.12.23

מודות שבימים אלה אנחנו מתרגשות במיוחד לראות כל חתונה שמצליחה לקרום עור וגידים למרות התקופה הלא פשוטה בה כולנו נמצאים. אנחנו מאמינות שכל אירוע כזה מוסיף עוד טוב ושמחה בעולם, ורואות ממש איך זה מתרחש לנגד עינינו, דרך התגובות המרגשות לחתונות היפות שעולות בבלוג ובאינסטגרם שלנו. 

 

מה שיפה בעינינו במיוחד, הוא דווקא לחבר את החתונה למצב, ולא להתעלם מהימים מטורפים שעוברים על כולנו. באופן הזה השמחה מתקיימת לא במנותק ממה שקורה מסביב, וכך גם החתונה הופכת למקור של כוח ואור עבור הסובבים אתכן.

 

איה ואבי1

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

אז איך עושות זאת? הנה כמה רעיונות שעלו בקהילה שלנו:

 

  1. 1. לשאת תפילה מתחת לחופה למען החטופים, החיילים ותושבי העוטף

 

חלק מהכלות שהתחתנו בימים אלה סיפרו לנו בחרו לעשות זאת מתחת לחופה, ובעינינו זו דרך יפה להתחבר למצב המאתגר שמסביב, ולהקדיש לו רגע משמעותי בשמחה שלכן.

 

27 1

(צילום: מורן מעיין)

 

  1. 2. להיעזר בספקים שמגיעים מעוטף עזה או מהצפון, וזקוקים לעבודה בימים אלה

 

איך תמצאו אותם? אתן מוזמנות לפוסט בקבוצה הסודית שלנו שבו שיתפו חברות הקהילה בעסקים כאלה שהן מכירות. זו דרך מעולה לעזור למי שצריכים כעת עזרה, סביב החגיגה הפרטית שלכן. עוד אפשרות היא רכישת מתנות לאורחים מעסקים שמגיעים מהאזורים שנפגעו.

 

מורן3

(צילום: מורן מעיין)

  

  1. 3. לחלק לאורחים צמידים למען החטופות והחטופים 

 

לא חובה לבחור דווקא בצמידים. אלה יכולים להיות סוגים שונים של פריטים שמזכירים לכולנו את אלה שעדיין שם, וחייבים לשוב אלינו במהרה.

 

צילום דור חזן 1

(צילום: דור חזן)

 

מורן5

(צילום: מורן מעיין)

  

  1. 4. לשלב עמדת בובות עם ברכות שיוכלו האורחים לכתוב למען ילדים פצועים 

 

אחת מחברות הקבוצה שלנו סיפרה על עמדה כזו שהקימה בחתונה שלה, והתאהבנו ברעיון. הברכות והבובות מגיעים ישירות למי שישאב מהם הרבה אהבה וכוח. 

 

מורן 1

(צילום: מורן מעיין)

  

ערוך 1 2

 

 

  1. 5. לתרום כחלק מהחתונה לעמותות לסיוע עבור הנפגעים 

 

אם אתם יכולים לעשות זאת - זו דרך יפה לתרום לכל מי שבימים האלה חייב סיוע. אפשר לקחת אחוז מסוים מהמתנות שתקבלו לתרומה, או לתרום לעמותה במקום מתנות לאורחים, וליידע אותם שלכן שכך תרמו גם למאמץ הכללי.  

ערוך 1 1

 

יש לכן עוד רעיונות? מהמם! עדכנו אותנו בפוסט הייעודי בקבוצה הסודית שלנו. 

מאת:כלות אורבניות