חתונה בתל אביב

חתונה בתל אביב? יס פליז! כאן תמצאו חתונות תל אביביות הורסות בסטייל אורבני ומוקפד. לחגיגת חתונה בת"א יש קסם מיוחד, ולכן ליקטנו את מיטב ההשראות, הלוקיישנים והרעיונות לחתונה בוייב עירוני מושלם. חתונה קטנה או גדולה, על הגג או על הים: כאן מחכה לכן כל מה שהוא הכי תל אביב שיש

חתונות אורבניות להשראה

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
חתונה הפוכה חתונה הפוכה מתחילה מיד עם ארוחה, ואחריה מגיעה החופה. חתונה כזו חוסכת את שלב קבלת הפנים, ומאריכה עוד יותר את שלב הריקודים - אחד השלבים החשובים של האירוע, בעיקר כשמדובר בחתונה בתל אביב שמתאפיינת באווירה אורבנית שמחה ומרימה.
גלאםסטייל שהולך עד הסוף עם כל מה שזוהר ומנצנץ - החל מגליטר עדין ועד לסטייל של קים קרדשיאן. הסגנון הגלאמי יכול לבוא כמיקס עם סגנונות אחרים, כמו בוהו למשל, ויכול להיות גלאמי טהור ושייני. אם אתן רוצות ללכת עד הסוף עם הגלאם - חתונה בתל אביב בשעות הערב, באווירת מטרופולין סואן בסטייל ניו יורקי, יכולה לתת לכן את הוייב שחיפשתן.
קז'ואלכשאנחנו חושבות על סטייל קז'ואלי ונונשלאנטי של זוג אורבני וקולי - אנחנו מיד חושבת על חתונה בתל אביב, בשישי בצהריים. ואם להיות עוד יותר מדוייקות - חתונת שישי ביפו, כשהכלה בסניקרס והחתן בחולצת וינטג' מכופתרת. כל מה שהוא הכי נינוח. לייד-באק, אבל לגמרי בסטייל.