הכי תל-אביב: החתונה של עינבר ואביב

03.06.24

עינבר ואביב גרים בתל אביב, עובדים בתל אביב ונפגשו - אובייסלי - בתל אביב. כך שרק מתבקש שהחתונה שלהם תתקיים גם היא בעיר בה כבר שזורה לעומק הזוגיות שלהם. הטוויסט: לא רק שהחתונה הייתה הכי תלאביבית שיש, היא התקיימה ליד הים, כך שהיתה בה נגיעה גם מהטבע העירוני שהעיר הלבנה התברכה בה. 

 

1

 

2

 

3

 

השניים נפגשו במהלך הלימודים לתואר במדעי המחשב באקדמית תל אביב-יפו. הם החלו כבסטיז, וכמי שלמדו יחד לכל המבחנים באדיקות. עד שיום אחד, במהלך מסיבה של המכללה, עשה אביב את המוב. משם הדברים הלכו והתגלגלו. לכיוון חיובי כמובן. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הגיעה כבר אחרי 4 שנים של קשר. לכבוד ציון התאריך נסעו השניים לחופשה בכנרת, ואחר הצהריים עלו למצפה אופיר כדי להתבונן בשקיעה. הם צעדו לאורך המצוק, וברגע שהיו שם לבד, חיבק אביב את עינבר, הביט בעיניה וסיפר עד כמה הוא אוהב ורוצה שישארו יחדיו לנצח. זה השלב שבו נשלפה הטבעת. 

 

7

 

8

 

9

 

בלט במיוחדשמלה: אוהד קריאף - "הצוות החלומי של אוהד (וכמובן אוהד!!) נהיו החברים הכי טובים שלי בתקופה שלפני החתונה, התייעצתי איתם על הכל והם ליוו אותי כמו משפחה. כל מפגש היה יותר כיף ומרגש מהקודם".

   

11

 

כשמונה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג חיפשו את הספוט שהכי יקסום להם מבחינת וייב ומיקום וכשהגיעו ליורדי הסירה - די מהר הבינו שהוא מתאים להם בדיוק. 

   

12

 

13

 

14

 

מעצבת האולם של הלוקיישן יצרה להם עיצוב קלאסי ועדין בגווני ירוק ולבן עם טאצ'ים קלילים של בוהו ונגיעות של ורדרד סמוק. 

   

DH103623 1

 

DH103668 1

   

16

 

DH206637 1

 

בלט במיוחדלוקיישן: יורדי הסירה - “המיקום היה מושלם בשבילנו כזוג תל אביבים עם אורחים מתל אביב-הרצליה-רמת גן. העיצוב של המקום מהמם ובכללי התחברנו לווייב”.

   DH103676 1

 

קבלת הפנים והחופה התקיימו על הדק שבחוץ, אל מול הנוף הקסום של הים. בדיוק כפי שרצו בני הזוג מהרגע הראשון. האוכל הגיע ממטבח פתוח של השף אביב משה. ואיך הייתה המסיבה? ניתן להם לספר לכן בעצמם:)

    

19

 

בלט במיוחדדיג'יי: עומר אוסדון - "הרים את הרחבה ועשה לנו מסיבה מטורפת! ידע להתאים בכל רגע את הסגנון המתאים לאווירה ולאנשים. לא הפסקנו לקבל מחמאות עליו. הרחבה נשארה מלאה עד השנייה האחרונה".

    

21

 

ואם נראה לכן שהכל כאן הכי פרפקט, זו גם הייתה החוויה של בני הזוג, שמספרים שהיום כולו היה עבורם הכי מושלם ומיוחד, ומוסיפים שבעיניהם לבחירה הטובה של הספקים היה חלק בכך. אנחנו מאחלות לבני הזוג המקסימים המון ימים של אושר. בתל אביב, או בכל מקום אחר בעולם. 

  

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

מקום האירוע: יורדי הסירה נמל תל אביב

מוסיקה: דיג׳יי עומר אוסדון

שמלה: אוהד קריאף

חליפת חתן: Names

צילום סטילס: אנדריי אברמוב

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: תל אביבה האוס

עיצוב האירוע: מעצבת מטעם האולם - ליאורה
קייטרינג: של השף אביב משה (השף של אולם יורדי הסירה)
בר: של האולם + מיץ גת שהבאנו עם בקבוקי אלכוהול נוספים 
צילום וידאו: רונן אבייאב
שמלה שניה: רני ויינשטיין
איפור: ענבל מרגלית
עיצוב שיער: אסף לוי
טבעות: ג׳קסון
נעלי כלה: דיסקו רוסו
נעלי חתן: ארמאני
תכשיטים: קרן וולף
הזמנות/מיתוג: קנבה
עורך טקס: בני מיניץ׳, רב רפורמי
צלם מגנטים: שוקו מגנטים

מאת:כלות אורבניות