פורים פארטי: חתונת התחפושות של אביגיל ודניאל

21.03.24

כמה כיף כשמגיעה אלינו חתונת קונספט משובחת! וכשמדובר בחתונת פורים - אנחנו שמחות שבעתיים. לאביגיל, הכלה היפה שלפניכן, היה חלום ילדות ישן, להתחתן בפורים ולעשות מסיבת תחפושות ענקית. היא לא ויתרה על הויז'ן לרגע - והתוצאה היא ממתק אמיתי לעיניים ולנפש. 

   

1

 

בני הזוג הכירו בחוף הילטון התל אביבי, ביום שישי שמשי. חבריו של דניאל גררו אותו למרות שלא ממש רצה ללכת, כי כגולש מושבע הוא ידע היטב שלא שווה להגיע לים כשאין בכלל גלים. אביגיל - חובבת ים גדולה בעצמה - העבירה שיעור גלישה לחברה באותו היום, וכשהגיעה לשטוף את עצמה במים המתוקים של החוף, הוא היה שם. מהר מאוד מצאו עצמם יושבים יחד על החוף ומדברים. הם חזרו הביתה רק אחרי השקיעה.

  

2

 

1 2024 03 20T110827.987

 

איפה התקיימה הצעת הנישואין לדעתכן? ברור שעל סירה בים! השניים תכננו לצאת לצלילה של שבת בבוקר, ולאביגיל לא היה שמץ של מושג שדניאל מתכנן לשלוף טבעת.

 

כשהגיעו לים, ביקש דניאל לעצור את הסירה, ואמר שהוא פשוט רוצה לאכול תפוח… אביגיל לא כל כך הבינה למה לאכול תפוח רגע לפני צלילה, אבל דניאל התעקש שתביא לו פרי מהתיק, וברגע שהסתובבה כרע ברך ושלף טבעת. 

 

3

 

4

 

4 חודשים חלפו עד לחתונה. על חלום הילדות של אביגיל כבר סיפרנו לכן, וזה היה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן אותו, עד לפרטים הקטנים. כמובן שהיה צורך בחברת הפקות שתתפור את כל הקצוות, והתוצאה? מושלמת. 

 

5

 

6

 

בלטו במיוחדהפקה: סטפס הפקות - "הם היו אקסטרה מעולים. מורן שפיגל במיוחד".

  

7

 

החתונה התקיימה באביגדור, לוקיישן תל אביבי עם אוכל משובח ואווירה מלאת סטייל - מדויק למדי עבור אירוע קונספט שכזה. החגיגה החלה כבר ב-16:30 אחר הצהריים עם קבלת פנים, חופה ואוכל. ההמשך היה במסיבה עד הבוקר.

 

הקונספט העיצובי היה צבעוני ומשמח, עם אלמנטים עיצוביים תלויים מהתקרה וכל מה שמייצר אווירת נשף פורימי. האורחים יכלו להתקשט ולהתחפש און דה ספוט, בזכות עמדת תחפושות ואיפור היסטרית, ובני הזוג מספרים שהכל היה צבעוני ורוטט מרוב שמחה ואנרגיה.

 

8

 

9

 

10

 

לחופה הגיעו בני הזוג בלבוש חתן וכלה, ולאחר מכן כבר דאגו להחליף לתחפושת זוגית מעלפת. אביגיל היא מעצבת ובעלת מותג אופנה, והיא עיצבה ותפרה בעצמה תחפושות של פרעה וקליאופטרה, שכללה גם תכשיטים בציפוי זהב והמון דיטיילז מגניבים.

 

11

 

12

 

13

 

14

 

16

 

15

 

מי שעוד תרם לשמחה ואווירה המיוחדת היה אביה של אביגיל - מתופף במקצועו - שליווה את בני הזוג בתיפוף קצבי לחופה והפך את האנרגיה בחלל לבלתי נשכחת. 

 

17

 

18

  

19

 

בלט במיוחדדיג'יי: דני תובל מקליאנטה Djs - "הוא היה פשוט מדהים. המסיבה הייתה מעולה".

 

20

 

ומה הטיפ של בני הזוג למי שמתכננים חתונה? הכי מתאים לחגיגה שהרימו בעצמם: "תכננו את המסיבה הכי טובה, זו שתרצו לחגוג בה". זה הזמן להתחיל לדמיין:)

  

21

 

22

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 320

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: אביגדור

הפקה: סטפס הפקות - כיום הפכו לשתי חברות שונות: מורן שפיגל ומייקרס

מוסיקה: דני תובל - קליאנטה Djs

 

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: דירה בתל אביב

עיצוב האירוע: עידו ידו
שמלה: סטודיו מרגוט
איפור ושיער: ספיר סבג
חליפה ונעלי חתן: גונדי חליפות
עורך טקס: הרב ציקוטי

 

מאת:כלות אורבניות