Morning Till Night: לו”ז ליום החתונה

נושא הלו"ז ליום החתונה עולה המון בקבוצה הסודית שלנו, ואנחנו לחלוטין מבינות שחשוב במיוחד לקבל את סדר הזמנים בביג דיי, כדי לדעת איך להתארגן ולהיערך הכי טוב שאפשר. אז כדי לקבל את האינפו המדוייק ביותר פנינו לצלמי הפינצטה המעולים שלנו, ששמחו לתרום מניסיונם כדי לסייע לכן לתכנן יום מתוקתק, פוטוגני, שמח וצ'יל.

 

כדי שתהיו אקסטרה מסודרות הכנו לכן גם פרינטבל מעוצב ומהמם של לו"ז היום הגדול, שתוכלו להדביק בנון-שלאנט על המקרר:) עוד עצות מעולות לתכנון היום שלכן, מחכות לכן בהמשך.

 

הקליקו על התמונה כדי לפתוח את הקובץ:

 

לוז

 

שימו לב שהלו"ז המצורף הוא רק בגדר המלצה כללית שיכולה לחלוטין להשתנות. בדרך כלל, לוח הזמנים משתנה בין חתונה לחתונה, בהתאם למיקום הגיאוגרפי של מקום ההתארגנות, מידת הקרבה ללוקיישן החתונה ושעות האור. בחורף תוקדם היציאה לצילומים כדי להספיק לצלם כמה שיותר, כשעדיין מואר בחוץ. הצלמים הם אלה שקובעים את הלו"ז הסופי בהתייעצות עמכן, ממש בסמוך ליום החתונה.

 

מובן שלו"ז של חתונות שישי תמיד יהיה קצר יותר. ההתארגנות תתחיל מוקדם מאוד, סביב 5-4 בבוקר, והצלמים יגיעו סביב השעה 8. אל תשכחו להתארגן על המון (המון) קפה. 

 

אנחנו ממליצות להכין ערב לפני את כל מה שתצטרכו לקחת עמכן כשתצאו מהבית. תוכלו למצוא כאן את הרשימה המלאה, להדפיס ולהיות בטוחות שה-כל נמצא אתכן.  

 

3

(צילום: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל)

 

אבל מעבר ללוח הזמנים, יש המון דברים שכדאי לכן לקחת בחשבון ביום הגדול שלכן. אז פיי אטנשן ליידיז, כי עצות של הצלמים שלנו הן זהב טהור:

 

קחו מרווחי זמן - כשמתכננים את הלו"ז חשוב לקחת מרווחי זמן למקרה של איחורים/פקקים/בלת"מים למיניהם. חשוב להבין שהזמן ביום החתונה זז באופן אחר. אם ביום רגיל לוקח לכן 5 דקות לצאת, ביום החתונה יכול לקחת גם חצי שעה. לכן, כדאי לשזור בלו"ז שלכן לא פחות מאיחור של שעה, ואז הכל נעשה ברוגע ובכיף, ויש זמן להכיל תקלות ועדיין לשמור על החיוך.

 

התחילו צילומי חוץ אחרי הצהריים - בקיץ מומלץ שלא להתחיל צילומי חוץ לפני 17:00, ולהשתדל להצטלם קרוב ללוקיישן של החתונה, כדי שלא להילחץ. השמש בצהריים גבוהה חזקה ולא מחמיאה לפני השעה הזו, ואנחנו גם ממש לא רוצות להזיע. 

   

7

(צילום: אור גליקמן)

  

8

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

הזמינו את הקרובים לצילומי משפחה לפני הזמן - הרי לכן טריק מעולה: אם אתן מתכננות צילומים ב-18:30, הזמינו את הקרובים להגיע ב-18:00, כך תהיו בטוחות שגם במקרה של איחורים תתחילו בזמן. 

 

סנכרנו נכון זמנים עם צוות איפור-שיער - כדאי לוודא שלצוות שלכן אין עוד כלה באותו יום, מה שיכול להוביל לאיחורים ולחצים מיותרים. בנוסף, כדאי להקציב מראש זמן גם עבור צוות האיפור-שיער לצלם את התוצאה לאינסטגרם. הקפידו להיות סגורות על התסרוקת שאתן רוצות מראש, כדי להיות הכי רגועות ביום הגדול שלכן.

     

10

(צילום: אלי ראול)

  

13

(צילום: אלמוג גבאי)

 

התארגנו קרוב למקום החתונה - מומלץ להתארגן כמה שיותר קרוב למקום האירוע, מה שמפחית המון לחץ בזמן אמת. כדאי גם להקפיד שהמקום יהיה מסודר לפני שהצלמים מגיעים, כדי שלא לבזבז את הזמן על כך לאחר מכן. 

 

מעבר לכל הפרטים, חשוב לזכור שיום החתונה הוא יום דינמי, כזה שלחלוטין יכולים להיות בו שינויים והפתעות. הצלמים שלנו מוסיפים מניסיונם הרב שיש סיכוי גדול שתרגישו ותתנהגו שונה מהיומיום בגלל שפע הרגשות והאנדרנלין שיציפו אתכן. לכן, הטיפ החשוב ביותר הוא לזרום עד כמה שאפשר עם כל מה שקורה, ופשוט ליהנות. זה היום שכולו שלכן, אנג'וי איט!

  

18

(צילום: וואו צלמים)

 

27

(צילום: סברס צלמים)

 

35

(צילום: ליאור רוטשטיין)

 

38

(צילום: תום ברטוב)

  

39

(צילום: תום סיימון)

 

תודה מיוחדת לצלמי הפינצטה שלנו: אדריאן סבלתום סיימון, מתן כצמן, אור גליקמן, עידן מרציאנו, חיים אפריאט, ליאור רוטשטיין, wow, איה ואבי, אלי ראול, אלמוג גבאי, תום ברטוב, סברס צלמים ועידן חסון

מאת:כלות אורבניות