Definitely Yes: סיפורי הצעות הנישואין הכי מקוריות של חברות הקבוצה הסודית

19.09.21

אם יש משהו שאנחנו אוהבות, זה לשמוע סיפורי הצעות נישואין חמודות במיוחד. בין אם מדובר בהצעה אינטימית ואישית בבית על רקע שיר שאומר הכל, ובין אם מדובר בהפקה שלמה שכוללת את כל בני המשפחה והחברים - בכל סיפור יש איזה קסם שאומר משהו על הזוגיות, ועל האישיות הייחודית של בני הזוג.

 

אז בגלל שתקופת החגים ידועה כתקופה שיש לה לא מעט הצעות נישואין אול אובר, ביקשנו מחברות הקבוצה הסודית שלנו שישתפו אותנו בסיפורי ההצעה המיוחדים שלהן, בתקווה שנמצא סיפורים על כלות שהציעו לחתנים! ובכלל - שנעניק מעט השראה למי שעוד לא עשו את זה, ומחפשים את הדרך המושלמת. מוכנות? זה הולך להיות לגמרי פאן! 

 

4 2021 09 19T092511.549

(צילום: יוסף חורי)

 

נלי

"טסנו יחד לצפון יוון אחרי תקופה עמוסה והדרך לטיסה הייתה רצופה בביטולים והזזות והמון לחץ. יומיים לפני הטיסה, אני המיועדת מהמתנה להצעה החלטתי שאם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יבוא למוחמד.

 

קניתי לו טבעת, כשהתכנון היה להציע לו על פסגת האולימפוס. מה שלא ידעתי הוא שגם בן זוגי קנה טבעת (בניגוד אליי, הוא תכנן את זה במשך חודשים) ורצה להציע באותה הפסגה. בסוף הוא היה כל כך לחוץ ונרגש ששכנע אותי לעצור באמצע הנהיגה ומול הנוף של חצי האי פליון הוא כרע ברך. את ההצעה שלי שמרתי בסוד ושידרתי עסקים כרגיל, עד שערב לפני היציאה לטרק הוא חיטט בחפצים ומצא את הטבעת שיועדה לו".

  

שירלי

"הצעתי לבעלי נישואין ביום הולדת 35 שלו. בבית. בעיצומו של הקורונה. קניתי לו משחק קלפים של ריק ומורטי שהוא מאד אוהב, ועל אחד הקלפים הדבקתי תמונה שלנו עם המשפט "will you marry me?". כמובן שהוא היה בשוק טוטאלי ולא האמין שזה רציני. ואז שלפתי את הטבעת. בתוך הטבעת חרטתי משפט מתוך השיר שלנו וכמובן שגם לי דאגתי לטבעת". 

 

1 2021 09 19T092519.810

(צילום: יוסף חורי)

  

איה

"בהתחלה לא רציתי להתחתן ואמרתי לו את זה מלא פעמים, והוא כן רצה. אז כשהחלטתי שאני רוצה, ידעתי שאני אצטרך להציע לו. באירוע אומנות שהוא הפיק יצרתי לב ענק מאלפי גפרורים, זה לקח כמה שעות והמון חברים וחברות עזרו.

 

"הוא היה כל כך עסוק בהפקה ולמרות שזה היה מתחת לאף שלו הוא לא שם לב. כשהגיע הרגע חברים שלנו התאספו סביב מה שבנינו וקראנו לו. הוא הגיע ולא הבין מה קורה סביבו, הקראתי לו טקסט שכתבתי תוך כדי שחברים מדליקים את הגפרורים ולאט לאט לפנינו הלב בוער. הוצאתי טבעת ושאלתי אותו אם הוא יתחתן איתי, למזלי הוא אמר כן". 

 

ימית

"בן זוגי ואני טסנו לדובאי, ובערב הראשון שלנו שם, שעתיים אחרי הנחיתה, הוא הציע לי נישואין ליד המזרקות. עוד לא הספקתי להגיד כן, ובאו אלינו שלושה מאבטחים שלקחו אותנו לחקירה במשך 3 שעות, לקחו לנו את הדרכונים ואיימו שיחזירו אותנו לארץ, ושהטיול שלנו ייגמר. ההצעה הכי רומנטית שיכלתי לבקש, לא הספקנו להתרגש…"

 

3 2021 09 19T092514.928

(צילום: יוסף חורי)

  

ליאור

"בעלי היה אמור להציע לי בפריז בתור בובת דיסני. שנה של עבודה על אישורים שיאפשרו לו להיכנס לבובה ואיך לעשות את המהלך, תכנן הכל, הזמין טיסה כרטיסים ואז קורונה. הוא החליט לשחזר את פריז בבית, אחד לאחד: מגדל אייפל, בובות של מיקי ומיני, בתי קפה מפורסמים, מוזיקה של פריז… ואין ספק שהיה מוצלח יותר ממה שהיה אפשר לדמיין".

 

הדס

"החלטנו להתחתן ביחד. אז חשבנו על איך להפוך את הצהרת הכוונות למשהו קונקרטי ומרגש וששנינו נשתתף בהצעה באופן פעיל ומודע. אני עוסקת באקולוגיה ושימור טבע ושנינו מצמצמי פסולת, והבנו מה אפשר לעשות. שילבנו אבנים מטבעת של סבתא שלו, שרשרת ועגילים מהסבתות שלי ויצרנו טבעת אירוסין שמייצגת איחוד שושלות. עם שארית החומר (הזהב שנשאר) יצרנו את טבעות הנישואין המחודשות שלנו, שאותן נעניק אחת לשניה בטקס בארץ".

 

מאיה

"בן זוגי ואני טסנו לפני הקורונה לטיול בלונדון. במהלך הטיול איבדתי בצער רב טבעת מאוד יקרה לליבי אותה קיבלתי במתנה מאמי שנפטרה. במהלך הקורונה בן זוגי החליט להציע לי נישואין בעזרת שחזור מדויק של הטבעת שאבדה. הוא הגדיל לעשות והזמין אותה מחנות בגשר הצורפים בפירנצה, ממנו הוריי קנו את הטבעת המקורית".

  

גם לכן יש סיפור מרגש ומעניין? מוזמנות להמשיך לשתף אותנו בקבוצה הסודית:)

מאת:כלות אורבניות
תגיות: