הטבות שליקטנו בפינצטה: אוגוסט 2020

29.07.20

התאהבתן בוויז'ן המהמם שלנו לחתונות קטנות ומוקפדות, דווקא עכשיו? הנה הטבות והפתעות שוות במיוחד לחודש אוגוסט שליקטנו עבורכן, שיהפכו את מסע התכנון בתקופה המשונה הזו לקצת יותר מתוק. מוכנות?  

 

 

DRESSES banner

 

מרדכי אברהם

בסטודיו המעצב יימכרו באוגוסט כל השמלות, כולל הקולקציה החדשה, במחירים של עד 4,000 ש"ח. תיקונים חינם והינומה ללא תשלום. 

 

גליה להב 

לרגל השקת קולקצית ה-pret-a-porter, בסטודיו מעניקים לכן 15% לרכישת שמלה מקולקציה זו, וכמו כן גם על השכרת או קניית דגמים מקולקציית Couture ו-Gala. הטבה זו תקפה לכלות שיפנו לסטודיו דרך כלות אורבניות במשך כל אוגוסט.

 

 

photographers banner

 

לוז

באוגוסט מציעים בלוז צלמים יצירה של .dott (יצירות מעוצבות וממוסגרות), עד מידה 40X60 כולל, במתנה על כל סגירה של צילום סטילס או וידאו באירועים גדולים עתידיים.

 

רותם מור דנון

בחודש אוגוסט מציעה הצלמת שתי חבילות מיוחדות: 

+ חבילת חופה בסיסית הכוללת 2 - 3 שעות צילום, משלב קבלת הפנים עד סיום החופה: תקבלו חומרי גלם של של קבלת הפנים והעיצוב + חופה מלאה מסודרת לצפייה + שידור בזום של הטקס במחיר של 1,500 ש"ח. ניתן יהיה לקבל סרט ערוך בתוספת תשלום. 

+ חבילת חופה מורחבת יום שלם הכוללת 5 -6 שעות צילום, משלב ההתארגנות עד סיום החופה: תקבלו חומרי גלם של כל היום (שלב ההתארגנות + צילומי חוץ + קבלת פנים ועיצוב + חופה) וגם חופה מלאה מסודרת לצפיה ושידור בזום של טקס החופה במחיר של 2,000 ש"ח. ניתן לקבל סרט ערוך בתוספת תשלום.

 

 

hair make up banner

 

כפיר גולדשטיין

כלות שיסגרו בחודש אוגוסט חבילות איפור-שיער יקבלו מחיר מיוחד, בתאריכים הפנויים. 

 

אור קירלי

כלות שיסגרו בחודש אוגוסט עם מעצב השיער אור קירלי יקבלו הטבה של תוספות שיער בחינם. 

 

 

jewelry banner

 

Dana Krespi Jewelry

זוגות שירכשו טבעות נישואין באוגוסט יקבלו 20 אחוז הנחה בקניית טבעת אחת ו-10 אחוז נוספים בקניית שתי טבעות, ההטבה תקפה עד לסוף ספטמבר.  

 

 

places banner

 

עדיה

במקום מציעים חבילת חתונה מיוחדת שכוללת הזמנה לשליחה בוואטסאפ/הדפסה, עיצוב חופה ופרחים לשולחנות ומנה מפנקת במיוחד 350 שח בלבד לאורח. כולל הכל, בלי אותיות קטנות.

 

איניגו

בר קוקטייל מתנה לסוגרות בחודש אוגוסט.

 

פורט 15

חבילות אירוע שכוללות תפריט שף, בר תוצרת חוץ, מנהל הפקה, הגברה ותאורה ממוחשבת, מערכות מדיה וחופה מעוצבת. מתייחס לסוגרים בין התאריכים 1/8/20 ועד 15/9/20.



music banner

 

אליטה

20 אחוז הנחה על די.ג'יי וביטול ללא עלות, תקף עד 31.8.

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)