התו השמח - כל הדיטיילז שחשוב לדעת לקראת החתונה שלכן

10.08.21

כן, כבר חשבנו שהכל מאחורינו ואפשר לחגוג ובגדול, ומסתבר שזה לא בדיוק המצב. אבל אנחנו לגמרי ממשיכות במוד האופטימי הנצחי שלנו. עברנו כבר תקפות קשוחות יותר בצל הנגיף ונעבור גם את זו ביחד, עם חיוך גדול ועם חתונות מהממות! 

 

אז כדי שתוכלו להמשיך לתכנן את החתונה שלכן בראש יותר שקט ורגוע, ריכזנו לכן כאן את כל המידע המעודכן על התו השמח ועל קיום חתונה לאור ההנחיות החדשות. בואו נצלול רגע פנימה ונצא מהצד השני מיודעות והכי מוכנות.

 

מה כמות האורחים המקסימלית באירוע?

על פי ההגבלות החדשות שייכנסו לתוקף ביום רביעי 18.8, כמות האורחים באולמות ובגני אירועים תוגבל ל-500 איש בשטח פתוח ו-400 במקום סגור. 

 

למי מותר להיכנס לאירוע?

לחתונה יכולים להיכנס מחוסנים (בשתי מנות), מחלימים (שנדרשים להציג תעודת מחלים ותעודה מזהה) ומי שמחזיקים בבדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 24 שעות לפני תחילת האירוע, עם תעודה מזהה. 

 

המשמעות כאן היא שהאורחים שלכן נדרשים לבצע בדיקה מהירה. מידע על המקומות בהם ניתן לבצע בדיקה כזו תמצאו כאן. מובן שאם מדובר בילדים, תעודת הזהות שתוצג תהיה של ההורים. תינוקות עד גיל שנה יכולים להיכנס ללא בדיקה.

 

1 2021 08 10T105416.466

(צילום: יוסף חורי)

 

כמה עולה בדיקה מהירה?

מחיר בדיקה לכל מי שהוא מעל גיל 12 הוא 52 ש"ח. מתחת לגיל 12 הבדיקה המהירה היא חינמית. (ניתן להציג גם בדיקת PCR לילדים מתחת לגיל 12, שבוצעה בקופת חולים או בחתונת פיקוד העורף, אך ההנחיה הזו רלוונטית עד ל-20.8).

 

שימו לב, שעל פי הנחיות משרד הבריאות חובה לעטות מסיכה בחלל סגור.

  

מה חשוב להודיע לאורחים לפני ההגעה לאירוע?

כדאי לשלוח את המידע על תנאי הכניסה מראש ולבקש מהם להיערך עם מה שיצטרכו להציג. מומלץ לומר לאורחים שלכן שאם התקינו את אפליקציית התו הירוק לפני 21.7.21 כדאי להסיר אותה ולהתקין מחדש. עם הגעתם הם יצטרכו להציג את המסך באפליקציה ובו האנימציה הנעה, לצד תעודה מזהה.

 

אפשר להציע להם להדפיס את האישורים הנדרשים כדי שהכניסה תהיה חלקה ומהירה (ולמקרה שהאפליקציה לא תעבוד). הם יכולים לעשות זאת כאן. אתן מוזמנות גם לשתף אותם בכתבה הזו:)

 

24 10

(צילום: גיל ורון)

 

מהן ההנחיות ללוקיישן פתוח?

זה המקום היחיד שבו בעצם יש חידוש מעבר לתו השמח שנקבע ביולי. על פי ההנחיות החדשות, גם במקום פתוח יש צורך בעטיית מסיכות כאשר נוכחים בו 100 אורחים או יותר. בנוסף, גם לוקיישן פתוח חייב לעמוד בתו הירוק, והמשמעות היא שגם הכניסה לאירוע שמתקיים במקום כזה דורשת הצגת תוצאת בדיקה שלילית מ-24 השעות האחרונות/אישור חיסון/תעודת מחלימ.ה. 

 

מהן ההגבלות על אירועים בבתים פרטיים?

החל מ-18.8 ייכנסו לתוקף ההגבלות לפיהן באירועים בבתים פרטיים יוכלו להתכנס עד 50 איש במקום סגור, ועד מאה איש במקום פתוח. 

 

סך הכל, אנחנו חושבות שהשד ממש לא נורא כל כך, והעיקר הוא החתונה יפה שלכן והאהבה שאתן חוגגות עם הוואן אנד אונלי. זכרו תמיד שאם אתן צריכות לדבר, לשתף ולפרוק, אין כמו הקבוצה הסודית שלנו. הכי סיסטרהוד. ואתן תמיד מוזמנות לפנות אלינו גם בוואטסאפ להתייעצויות ולשיחה. אנחנו כאן עבורכן. מאחלות לכולנו המשך רגוע של עונה מקסימה ומיוחדת, וכמובן - רק בריאות.  

מאת:כלות אורבניות
תגיות: