דרינק אפ: כל מה שחשוב לדעת על אלכוהול בחתונה

11.06.23

בשנים האחרונות כבר לגמרי ברור שאלכוהול הוא כבר לא דבר שמעבירים על הדרך סביב כל תכנון החתונה, אלא נושא שלגמרי שווה להתעכב עליו ולהשקיע בו.

 

כשכל תכנן האלכוהול מוקפד ואיכותי, כולל תוספות מגניבות ודרינקים שהחברים עפים עליהם, לא רק שהאירוע כולו משודרג, החברים גם הכי במוד לפזז עד הבוקר. מה שהופך את האירוע כולו להרבה יותר שמח. וכשהאירוע שמח, אתן שמחות! 

 

אז בואו נעבור יחדיו על כל האלמנטים החשובים סביב תכנון אלכוהול נכון, כולל כמויות ותוספות שוות, כך שתוכלו לסמן וי על הנושא כולו. ויש לנו גם הפתעה מרימה בהמשך... מוכנות?

 

גיל ורון 1

(צילום: גיל ורון)

 

להשקיע באלכוהול הכי איכותי

שכרות מאלכוהול פרימיום היא הרבה יותר נעימה (גם ביום שאחרי), ופחות מזיקה גם בכמויות גדולות. ההארד ליקר העיקרי שנלגם בחתונות הוא וודקה, וכאן שווה להשקיע באחד המותגים המובילים בתחום, כמו בלוודר, וודקת יוקרה פולנית אלגנטית העשויה מ-100% שיפון עם נגיעות של וניל ופלפל לבן, המיוצרת בתהליך מוקפד ואיכותי.

 

באתר של בלוודר יש גם בימים אלה גם מבצע מעולה: בקניות 12 בקבוקי וודקה תוכלו לקבל בקבוק בלוודר עם חריטה אישית! מזכרת הכי שווה מכל היום המיוחד. קליק לאתר.  

 

Tezza 9311

 

Tezza 5698

 

לחשוב נכון כמויות 

אחת השאלות שחוזרות על עצמן הרבה בקבוצה הסודית היא סוגיית כמויות האלכוהול המומלץ לרכישה, במקרה של שדרוג עצמאי של חבילה בסיסית שמציע הלוקיישן. נשארתן עם אקסטרות אחרי החתונה? אתן תמיד יכולות למכור אותם בקבוצה הסודית או להעביר הלאה. 

 

תוכלו להיעזר בטבלה שממש כאן למטה, שתעזור לכן להבין כמה פחות או יותר אתן צריכות לאירוע שלכן. מדובר כאן בכמויות מומלצות על ידי מומחים לאלכוהול, אבל כדאי תמיד לשים לב מה אחוז שותי האלכוהול בחתונה ולהיערך בהתאם. הכמויות המומלצות כאן הן לפי מפתח של בקבוק וודקה על כ-30 איש, בקבוק ג'ין על כל 50 איש ובקבוק טקילה על כל 60 איש. 

 

bel

 

 

להוסיף עמדות אלכוהול מיוחדות

עמדת קוקטיילים מגניבה, בר יין, טראק של בירות בוטיק או עמדת ג'ין טוניק - עמדות אלכוהול מיוחדות יכולות לשדרג את האירוע, לשחרר לחץ מהבר וגם לגרום לאורחים לשתות קצת יותר. יש לוקיישנים שבהם יציעו לכן עמדות שכאלה מטעם המקום, ויש כאלה שבהן תצטרכו להביא מבחוץ. עוד אפשרות היא לבקש מהברמנים שיהיו כמה קוקטיילים מיוחדים שיוצעו לאורחים, וייצרו חוויה יותר מיוחדת סביב הדרינקים. 

 

9 9

(צילום: דריה גלר)

 

  

שנ ירייך 1

(צילום: שני רייך)

   

לדאוג לצ'ייסרים לרחבה

כדאי לוודא עם המקום בו אתן מתחתנות שיוציאו צ'ייסרים לרחבה בזמן הריקודים. כי אם מוחמד לא יבוא את הבר, הבר יבוא אל מוחמד! צ'ייסרים ברחבה הם כבר סטנדרט של שנים (אפילו בחתונות הניינטיז היו מוציאים שוטים וטקילה עם ספרייט), אבל כדאי לוודא שאכן מוציאים אותם, והרבה. 

 

איזו 1

(צילום: ISO צלמים)

 

לוודא שיש עמדות אפטר 

כמו בליינים שיוצאים ממועדון ועוצרים להמבורגר, עמדות האפטר עונות על הצורך בארוחה מושחתת באמצע/סוף המסיבה, כזו שסופגת את כל האלכוהול ועושה חשק להמשיך לחגוג עוד קצת (ואולי גם לשתות עוד כמה משקאות על הדרך). 

 

2

(צילום: תום סיימון)

 

4 26

(צילום: דריה גלר)

 

לשים נשנושים מלוחים על הבר

טקטיקה ידועה של ברים - ככל שאתן צמאות יותר, אתן שותות יותר! אז אם תשקיעו בנשנושים מלוחים האורחים שלכם יהיו צמאים יותר, וישתו עוד. הטריק הכי עתיק בספר, אבל זה עובד. 

 

מורן 1

(צילום: תום סיימון)

 

להשקיע בהסעות 

חשוב לדאוג שלכל האורחים הצעירים יהיו הסעות מסודרות שיאפשרו להם לשתות וליהנות. כדאי לפתוח קבוצת וואטסאפ של כל מי שלדעתכם יהיו מעוניינים, וכך תדעו את הכמויות פחות או יותר. עוד אפשרות היא שליחת קישור של מסמך גוגל עם ההזמנה שבו ניתן להירשם. יש גם חברות של אישורי הגעה שיוכלו לבדוק את הנושא עבורכן, כך שתוכלו לדעת את המספר המשוער.

 

5 19

(צילום: דריה גלר)

  

אם יש לכן התלבטויות נוספות שקשורות לאלכוהול, הקבוצה הסודית היא מקום מעולה להתייעץ בו. ושתהיה לכולנו עונת חתונות הכי מרימה שיש!

מאת:כלות אורבניות