5 סוגי מלוות שכל כלה חייבת ביום החתונה

17.06.18

אין ספק שיום החתונה הוא יום מהמם במיוחד, אבל הוא עשוי להביא עמו לא מעט מתחים וסימני שאלה. אחד הטיפים שלנו להפגת המתח לקראת יום החתונה, ובעיקר ביום עצמו, הוא להקיף את עצמכן באנשים שעושים לכן טוב. קבוצה אקסקלוסיבית אחת שנכנסת תחת הקטגוריה הזו היא המלוות שלכן.

 

ועכשיו, נשאלת שאלת השאלות: כיצד תדעו שאתן בוחרות את המלוות שלכן נכון? כדי לחסוך לכן את סימני השאלה, אספנו כמה סוגים הכרחיים של מלוות שאתן פשוט חייבות שיהיו ביום החתונה שלכן. הן יכולות להגיע בדמות חברה אחת (ומאד מכילה) או בכמה חברות, אבל בכל אופן, מדובר בתכונות שהן בגדר מאסט בנוכחותן בביג-דיי שלכן. מניסיון.

 

gallery 1

 

1. המלווה המרימה

 

כולנו מכירות אותה: החברה שברור לנו שתישאר איתנו עד סוף החתונה על הרחבה, זו שתרים צ׳ייסרים עם כל מי שצריך ותדאג לשמור על אנרגיות מקסימליות בקרב כולם. אם יש לכן מישהי בחיים שנכנסת אל הקטגוריה הזו, דעו שהיא תדאג לתחום הפאן מבוקר ההתארגנות ועד סיום החתונה. וזה חשוב ביותר.

 

gallery 1

 

2. המלווה הדואגת

 

נגלה לכן סוד: ביום החתונה שלכן, כנראה שהדברים שאתן עושות בשגרת היומיום שלכן לא לגמרי יתקיימו, וזה לגמרי הגיוני, כיוון שמדובר ביום שהוא הכל חוץ מרגיל. ולכאן נכנסת החברה הדואגת לתמונה, זו שתקפיד לוודא שאתן שותות ואוכלות, זו שתסיר לכן את ההינומה ברגע שאחרי החופה ולפני הנשיקות (כדי שלא תיהרס לכן הפריזורה, כמובן), זו שתהיה אמונה על הטאץ׳ אפים שלכן, ובמילים אחרות, מלכת הדיטיילז ותשומת הלב לפרטים הקטנים.

 

gallery 1

 

3. המלווה האחראית

 

מדובר בחברה שכנראה הוכיחה את עצמה מספר לא מבוטל של פעמים לאורך קדנציית החברות שלכן בשלל תחומים המחייבים אחריות, ולכן היא נכנסת אל משבצת האחריות בקלות סביב החתונה שלכן. היא תהיה החברה שצמודה לכל הרשימות שתוכלו להעלות בדעתכן (ספקים, דברים שאסור לכן לשכוח, חברים בהסעה וכו׳ וכו׳), זו שמודעת ללוח הזמנים לאורך כל היום ודואגת שתעמדו בו, ובגדול, המפיקה האישית שלכן באותו יום.

 

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

 

4. המלווה הכנה

 

התפקיד של החברה מלאת הכנות הוא קריטי לאורך כל היום, ובעיקר במהלך רגעי ההתארגנות. היא תהיה זו שתגיד לכן בזמן אמת אם התסרוקת שלכן מרושלת מדיי או אם השפתון בו בחרתן נראה פחות ממושלם.

 

gallery 1

 

5. המלווה המתעדת

 

אחד הדברים שלא בהכרח נמצאים איתנו במהלך יום החתונה הוא הסמארטפון שלנו. אל החלל שנפער ביניכן לבין האינסטוש ביום החתונה נכנסת החברה המתעדת - זו שתצלם כל רגע ורגע במהלך היום, תעדכן את הסטורי ואת קבוצות הוואטספ, ובעיקר, תספק לכן את ה-Crave לתמונות עד שהן יגיעו מהצלמים בהמשך.

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום: שיצו

שמלת כלה: ורד גלעדי

פרחים: ולדיס

לוקיישן: דרך הכרם

עוגות: Cake House

איפור שיער: סוזי אריאל, ליאור אטרי סהר

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)