שני וחגי, 16.1.14

17.04.14

 

יש זוגות שכבר אל מן ההיכרות הראשונה עימם ברור לנו שלא נרצה להיפרד מהם במהרה, אלא נרצה מהם רק עוד ועוד. מדובר באנשים סופר מוכשרים ובעלי אישיות קורנת, אשר אחד מן התחביבים המשותפים שלהם הוא העיסוק ביצירה.

 

כאלה בדיוק הם שניסיטה וחגול, שאיתם כבר מזמן עברנו לשמות חיבה. הם הגיעו לראשונה להתארח ב״כלות אורבניות״, עם סרטון סייב דה דייט מקורי ומשעשע, ולאחר-מכן התארחו פעם נוספת עם סרטון שהכינו לאורחי החתונה שלהם והוקרן במהלך האירוע עצמו. אפרופו האירוע, העיניים שלנו בהחלט נשואות אליו בציפייה, שכן תחושת הבטן שלנו אומרת שגם הפעם צפויה לנו חוויה מדליקה ולא שגרתית.

 

 

 

 

 

למען האמת, אם יש דרך לתאר את יום חתונתם של שני וחגי, אין ספק שצמד המילים ״לא שגרתי״ מיטיב עימו! כל הבחירות שלהם היו מרעננות כל-כך והוכיחו לנו פעם נוספת שמדובר בזוג שאוהב לחשוב מחוץ לקופסא.

 

 

 

 

 

יום החתונה עצמו החל במבנה באוהאוס משופץ אותו שכרו בני הזוג כבר בלילה שלפני. העיצוב הבהיר של המקום ביחד עם החלונות הגדולים, שימש כרקע נפלא להתארגנות עצמה וכמובן גם לרגע הפגישה המרגש בין השניים.

 

 

 

 

אם חשבתן שכעת, בשלב הצילומים המקדימים, צפויה לנו אתנחתא לקראת הערב עמוס האירועים שעוד מצפה לנו, אתן עומדות להיות מופתעות! שני וחגי ידעו שהם אינם חפצים בצילומים רגילים בטבע, אלא הם מעוניינים בצילומים קצת אחרים. לצורך המשימה הם גייסו קבוצת שחקנים מתיאטרון חזותי שמציג במרתפי התחנה המרכזית בת״א, אשר לקחו אותם דרך המבוכים התת-קרקעיים והוסיפו המון צבע ואופי לצילומים. משם והלאה הכול כבר היה אלתור, שכן הסיטואציה כולה הרגישה כמעין חלום סוריאליסטי שבו מככב רקע אפלולי עם דמויות משעשעות - וכך בדיוק זה נראה גם בתמונות!

 

 

 

 

 

 

בהשראת הצעת הנישואין שהתרחשה ביוון, היה ברור לבני הזוג שגם עיצוב האירוע יתכתב עם אותה אווירה בלקנית וצוענית. איש הוידאו המוכשר שלנו חגי, הופקד על מיתוג האירוע ויצר שפה אחידה שליוותה את האירוע כולו - עד לרמת הכתובה שזכתה גם היא למייקאובר צבעוני.

 

 

 

 

 

גרלינדות, פונפונים, סרטים, ברווזונים אשר החזיקו את כרטיסי ההושבה ושלל כריות צבעוניות סייעו ביצירת חלל בעל טקסטורות מעניינות וצבעים משמחים.

 

 

 

 

 

הוסיפו לתמהיל הזה את האלכוהול שזרם כמים, ההרכב המוסיקלי שהצליח להקים את כ-ו-ל-ם על הרגליים ואביזרים צבעוניים שחולקו בין האורחים - וקיבלתן אירוע שאפילו אנחנו מתקשות לתאר במילים!

 

 

 

את שני האהובה ליווינו כל הדרך לחתונה וגם לאחריה, בקבוצה הסודית של ״כלות אורבניות״, שם מחכות לכן כל-כך הרבה בנות מוכשרות כמוה שישמחו גם הן לשתף ולייעץ בכל דבר ועניין. אתן יותר ממוזמנות להצטרף, אנחנו וגם הם כבר מחכות לכן שם!

 

★★★

 

מקום האירוע: אלה

שמלת כלה: מיקה

איפור: קרן קורתי

עיצוב שיער: מני קלמן

תכשיטים ואקססוריז: עגילים - רזילי

צילום סטילס: תומר פוקס

צילום וידאו: כוורת

די ג׳יי: לסה פסה

להקה: האחים אליאב

מגנטים: קרייזי פולה

רב: הרב יהודה ישרים

 

 

מאת:כלות אורבניות