שולחן החג המוסיקלי של זברה

13.04.14

 

אם יש משהו שמצליח להמריץ אותנו על הבוקר (בייחוד בבוקרו של חג!), זהו פלייליסט עם כל השירים האהובים עלינו, כאלה שממלאים אותנו באנרגיות טובות הנשארות גם הרבה אחרי שהצלילים נעלמים בחלל.

 

הבוקר הזה, הפלייליסט שמלווה אותנו חגיגי במיוחד ולא במקרה שכן ערב החג כבר כאן! המוסיקה מצליחה להכניס אותנו לאווירה ומעוררת בנו השראה לעיצוב שולחן בסגנון מעט אחר.

 

 

 

 

כשאנו מחפשות אחר השראה מיוחדת, כזו שיש לה מקצב משלה, אנו יודעות שהכתובת הנכונה היא ״זברה מוסיקה״, שאחראים הפעם על אווירה חגיגית עם גרוב, כזו שעושה חשק לתפוס דרינק, לעמוד על הרגליים ולהתחיל לפזז!

 

 

 

 

 

כל האלמנטים הקטנים והגדולים התחברו להם יחדיו לכדי תפריט עיצובי עשיר: חבקי מפיות בעלי הכיתוב ״Keep Calm And Rock On״, צלחות שהוטבעו במפתחות מוסיקליים, סטיררים מעוטרים בכדורי דיסקו מנצנצים ועוד, עד שניתן להבחין במוסיקה בכל פינה ופינה.

 

 

 

 

מאחורי שולחן החג המעוצב הזה עומד הצוות המנצח שכלל את ״זברה מוסיקה״ בתפקיד המארחים, מעיין כרמי מ״במבי עיצובים״ ו- Blush על תקן המעצבת (שאולי אף זכורה לכן מהחתונה הקרקסית שהתארחה פה) ולירון אראל בתפקיד הצלם כמובן. כל זה התרחש ב״אביגדור״, הלוקיישן האולטימטיבי להפקות שיש בהן משהו קצת אחר, שם גם צולמה הפקת השנה האזרחית החדשה שלנו.

 

 

 

 

 

שולחן החג שלנו כבר ערוך ומוכן, אך לא לפני שנתבל אותו באמצעות שלל אלמנטים מדליקים בהשראת התמונות שראינו ממש כאן. וביננו, כל עוד יש מוסיקה משובחת ברקע ואנשים טובים מסביב - ערב החג יהיה מוש-מושלם.

 

 

 

צילום: לירון אראל

 

כלות אורבניות יקרות, אנו מאחלות לכן חג שמח וגרובי! אל תשכחו ליהנות מן החג, המטעמים, המשפחה והחברים!

 

מאת:כלות אורבניות