סיפור אגדה בלב היקב: החתונה של דונה וירון

23.07.20

כשההנחיות בנוגע לחתונות משתנות ממש כמעט ברמה יומית, תכנון חתונה הופך להיות מבצע לא פשוט שדורש חשיבה מקורית והרבה אופטימיות. אנחנו שמחות לראות שבימים האלה זוגות לא מוותרים ומקיימים חתונות מהממות, בהתאם להנחיות ועם ערימות של סטייל קסום. 

 

gallery 17 2

 

gallery 17 2

 

דונה וירון, הזוג המקסים שאנחנו מארחות היום, נאלצו לדחות את החתונה כמה פעמים אך בסופו של דבר הצליחו להרים אירוע שהוא התגשמות הוויז'ן המרנין שהיה להם בראש לאורך כל הדרך.

   

gallery 17 2

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 17 2

 

הדייט הראשון של השניים התקיים אחרי לא פחות משלושה ניסיונות של חברים להכיר ביניהם, בתקופה שנמשכה על פני עשר שנים. אבל מהרגע שדיברו לראשונה, הכל היה מהיר. אחרי שיחת הטלפון ירון סיפר לכולם שיש לו דייט עם אשתו לעתיד. כבר ברגע שדונה נכנסה לאוטו שניהם הבינו שזה זה. הכי לאב אט פירסט סייט שיכול להיות. פלוס שלושה ניסיונות היכרות.

  

gallery 17 2

 

gallery 17 2

 

הצעת הנישואין התרחשה בעיר העתיקה בירושלים. כדי לחוות את העיר במקסימום, הם טיפסו על גגות הבתים העתיקים וקפצו מגג אל גג, סטייל אלאדין ויסמין. באחד הגגות, כשהעיר נפרשת לרגליהם, התרחשה ההצעה. חודשיים לפני החתונה הגיעה הקורונה. בני המשפחה שהיו אמורים להגיע מחו"ל ביטלו את הטיסות. מחתונה ל-450 איש נאלצו לצמצם ל-100 איש, ל-50 איש ולבסוף ל-30 איש. גם הלוקיישן השתנה ארבע פעמים. הסגר שהגיע בהמשך טרף את הקלפים סופית.

   

gallery 17 2

 

gallery 17 2

 

ברגע שהוכרזו ההקלות קפצו בני הזוג על ההזדמנות, והרימו בתוך שבוע בלבד חתונה אינטימית ביקב טובל בירק, עם 50 אורחים. הקונספט לאירוע היה פיירי טייל בטבע: שילוב של נצנוץ וגלאם עם חומרים טבעיים ושיק כפרי. הניחוח החו"לי והשילוב גווני המנטה עם הוורוד והזהב לגמרי קלע למטרה, ושבה לחלוטין את ליבנו.

  

gallery 17 2

 

gallery 17 2

 

 דונה היא צלע אחת משלישיית תאומות זהות, שעמדו לצידה גם בחופה. אחותה אודליה והחתונה מלאת החן שלה התארחו אצלנו בבלוג, ואנחנו יותר משמחות להמשיך את מה שהופך כבר למסורת משפחתית. 

 

gallery 17 2

 

gallery 17 2

 

ביום החתונה היתה דונה הכי צ'יל ובאנרגיות טובות, מה שהשפיע לטובה על כל הסובבים אותה. החתונה התרחשה בתאריך יום הולדתו של אביה שנפטר, ובחופה התעטף ירון בטלית שהיתה שייכת לאב, מה שתרם עוד יותר להתרגשות הכללית. 

 

בני הזוג מספרים שמה שלמדו מהחוויה הוא לא לדחות דבר, ובוודאי שלא את החתונה. בתקופה המאתגרת הזוגיות שלהם רק התחזקה, והם יצאו מהצד השני מאוהבים יותר מאי פעם. הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם: להיות קשובים האחד לשניה, ולעשות הכל באווירה טובה ובכיף. זו ההתחלה הטובה ביותר שיכולה להיות לחיים משותפים. 

 

gallery 17 2

 

gallery 17 2

  

gallery 17 2

 

קרדיטים:

צלם: עידן חסון

עיצוב: Flowers Mood

שמלה: טלי ומריאנה

איפור: שירן שפלר

לוקיישן: יקב קדמא

 + קרדיטים נוספים

שיער: דנה צמות

וידאו: אריק קרמינסקי

המיני ואן: jhonavan

מפיק: אופיר כץ

קייטרינג: ארגמן

טבעות: ג׳קסון

נעלי כלה:ריפבליק

חליפה ונעלי חתן: Blue Navy

תכשיטים: Dana Mantzur AVjewels

הזמנות / מיתוג: דנה דפוס 

מאת:כלות אורבניות