חלום בצבעי פסטל: חתונה השיקית של אודליה ורותם

05.03.20

אנחנו תמיד מתרשמות מזוגות שתכנון חתונה עבורם נראה כמו טיול נינוח בפארק, ואין ספק שהוייב הרגוע של אודליה ורותם, ניכר בכל דיטייל בחתונה היפה ומלאת החן שלהם. כשאומרים Effortless Chic, לגמרי מתכוונים לזה.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו כשרותם היה המפקד של אודליה במילואים, אבל שבוע לפני פגישתם הגורלית, השניים יצאו לאותו מועדון, כל אחד עם חבריו, ורותם ידע כבר אז שהוא בעניין אבל לא הצליח לגשת אל אודליה. הגורל (והצבא) החליטו ששבוע אחר כך, השניים יפגשו והשאר הוא היסטוריה.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
אחרי חמש וחצי שנות זוגיות, הגיעה הצעת נישואין במטע שקדיות. לאלו מאיתנו שפחות בקיאות בבוטניקה, נספר ששקדיות פורחות בממוצע רק 10 ימים בשנה, מה שאומר כמובן שהטיימינג היה קריטי. השניים הביאו איתם רחפן לטיול, ובעוד אודליה מנסה לתפעל אותו, רותם כרגע ברך. בין הדמעות להתרגשות, אודליה הצליחה איכשהו לומר "כן" ולאורך כל התהליך, הרחפן היה מכוון אל השניים, כך יצא שאודליה תיעדה (בלי לדעת) את הצעת הנישואין של עצמה.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
מאחר והשניים עסוקים למדי, ואודליה אף שקדה על כתיבת תזה שהוגשה שבוע לפני החתונה, הם החליטו לקחת את הזמן ולהעביר את התכנון באיזי ובהנאה. הם מצאו גן אירועים שענה על כל הדרישות שלהם עם צוות שסייע ותמך וכך אפשר להם להרים את אירוע החלומות שלהם עם מינימום סטרס.

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
משפחתה של אודליה הגיעה מאנגליה ואירלנד ויומיים לפני החתונה נערך ערב גיבוש משפחתי שהכניס את כולם לאווירה ולהתרגשות לקראת הביג דיי. הסטייל הלונדוני ניכר גם בבחירות האופנתיות - המלוות של אודליה היו שושבינות לכל דבר, לבושות בשמלות בגוון פודרה חלומי ומחמיא.

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
עיצוב האירוע כולו היה גם הוא בצבעי פסטל רכים, רומנטיים וקסומים עם שיק לא מתאמץ ולגמרי קלאסי וכובש.

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
הטיפים של אודליה ורותם הם לקחת את תכנוני החתונה הכי בצ'יל שאפשר, לא לוותר על החלומות שלכם ועל מה שבאמת חשוב לכם, לצאת לאורחים בקבלת הפנים, ולא לשכוח לאכול ביום החתונה!

 

gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26

 

קרדיטים:

צילום סטילס: אילן מור

מקום האירוע: הגן בשפיים
מוסיקה: פיינל דראם

עיצוב והפקה: של המקום 

קייטרינג: טעם וצבע

+ קרדיטים נוספים

בר: זויה בר

שמלה: ינקי גוליאן

איפור: אווי טרבולסי

עיצוב שיער: ליאור זאמן

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה:ריפבליק

תכשיטים: דנה מנצור

הזמנות / מיתוג: דנה הדפסות

 
מאת:כלות אורבניות