ניצן וטל, 4.4.14

21.06.14

 

את החתונה האורבנית של ניצן וטל המתוקים אנו ממש מרגישות שליווינו לאורכה של הדרך כולה: היינו שם כשטלי דברת מצמד הצלמות ״טלי ודבורה״, עמלה על פריטי ה-DIY והעיצוב באירוע כחלק מהמאמץ המשפחתי (שבו אף לקחה חלק סבתא רבקה!), ואף הרגשנו שאנו מלוות אותם ביום החתונה עצמו, בדיוק כשעלה הפוסט המדובר, וכששלחנו להם המוני איחולים לבביים מאיתנו ומכן, הכלות האורבניות שלנו.

 

לכן, מרגש אותנו במיוחד לראות כיצד כל הדברים ששיתפנו אתכן בהם התהוו אט אט עד לכדי שילובם באירוע עצמו והיום אנו סוגרות כאן מעגל משמח במיוחד!

 

 

 

 

 

 

דעו לכן כי החתונה שהינכן רואות כאן הינה תוצאה של ארגוני בזק, שנמשכו שלושה חודשים בסך הכול. ככה זה כשיש קרובת משפחה מסורה ומבינת עניין כמו טלי, אשר באמצעות שרביט הקסמים שלה שידכה לניצן וטל את כל הספקים המתאימים, תוך שבועות ספורים בלבד.

 

 

 

 

 

בני הזוג שלנו, שהם סטודנטים עסוקים ביומיום, רצו לתכנן חתונה כך שישאר להם גם מספיק זמן להתרכז במטלות הלימודים ובתקופת הבחינות - בדיוק כפי שגם קרה לבסוף. והיכן החלה הזוגיות המופלאה הזאת? היא נולדה עוד לפני ימי התואר, בתקופת הצבא, כשטל היה מפקדה של ניצן. כן כן. ממש כך הם נפגשו… סיפור אהבה ישראלי במיטבו.

 

 

 

 

הערכים המשפחתיים היו בולטים בכל אחד ואחד משלבי האירוע, כמו למשל הרב שאפילו חיתן את הוריו של טל לפני למעלה משלושה עשורים והחופה אותה יצרה במו ידיה הסבתא המדליקה ביותר שיש, סבתא רבקה, שמאז הספיקה לעטוף כבר קרובי משפחה נוספים וגם הצלמת, דבורה, שהיא החצי השני של טלי וגם חברת משפחה יקרה.

 

 

 

 

 

 

תענוג גדול לזהות בחתונה את כל אותם פרויקטים עליהם עמלו באהבה רבה טלי ושאר קרובי המשפחה - ובינהם סידורי השולחן, פתקיות ההושבה בדמותם של בני הזוג, הבקבוקים הזהובים אשר אירחו נוריות בשלל צבעים וכמובן גם הדגלונים הצבעוניים שקישטו את שלל מרכיבי המיתוג ואפילו כיכבו בעוגת החתונה. יאמי!

 

 

 

 

 

 

כפי שכבר ראיתן, הצבעוניות הזו באה לידי ביטוי גם בהופעתם השיקית של בני הזוג, באמצעות נעלי הפסטל של ניצן שחברו לכמה אקססוריז בעלי נוכחות לצד חליפתו המסוגננת של טל, החתן. אפילו הצילומים השתלבו בצורה מופלאה עם פלטת הצבעים שנבחרה, על-ידי הבחירה בלוקיישן שנראה היה כמו מרבד פרחים צבעוני.

 

 

 

 

 

השילוב בין אלמנטי הצבע לבין החמימות המשפחתית, בתוספת שלל הנגיעות האישיות, יצרו יחדיו חתונה שכולה אור, כיף ושמחה… בדיוק כמו התחושות שהציפו אותנו בעת שהתבוננו בתמונות.

 

 

 

 

ניצן וטל, אתם ודאי מודעים לכך שבורכתם במשפחה מדהימה, זו באמת (אבל באמת!) המתנה הגדולה ביותר שאפשר לבקש!

 

✻ ✻ ✻

 

מקום האירוע: BAU

קייטרינג ובר: BAU

שמלת כלה: לימור רוזן

נעלי כלה: שומייקר

איפור: נורית חן

עיצוב שיער: יעל איתן

תכשיטים ואקססוריז: שלומית אופיר

צילום סטילס: דבורה מ״טלי ודבורה צילום״

צילום וידאו: חן מכלוף

טבעות נישואין: טור תכשיטי יוקרה

עיצוב ו-DIY: טלי מהצוות ״טלי ודבורה צילום״, הזוג והמשפחות

עוגת חתונה: תמר על ההר

מוסיקה: לסה פסה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)