מצעד החתונות הרומנטיות

18.08.16

אם תשאלו אותנו, אין כמו חגי האהבה - בין אם מדובר בט"ו באב העברי והמקסים שחל בדיוק היום ובין אם מדובר בוולנטיינז. נכון שאנחנו חוגגות אהבה כל השנה, אבל משהו בימי האהבה פשוט הופך הכל לקסום ומשמח הרבה יותר.

 

אתן חייבות להודות שאין זמן מתאים מט"ו באב כדי להיזכר בחתונות הכי רומנטיות שפורסמו בבלוג-מגזין שלנו בזמן האחרון. בעינינו, כל חתונה מבין עשר הנבחרות שלפניכן היא דוגמה ומופת של רומנטיקה, כזו שתוכלו לשאוב ממנה השראה לחתונות האורבניות שלכן והיי, מי יודע; אולי אחרי שתחלקו אותן איתנו, גם אתן תופיעו באחד מהמצעדים הבאים שלנו לאורך השנה...

 

לאה ויונתן
היא - מדרום קוריאה, הוא - מישראל והם בכלל הכירו בברלין; לאה ויונתן שבו את לבנו עם סיפור אהבה שהצליח לחצות יבשות, דתות והרבה מכשולים ועם חתונה ישראלית מהממת (הזוג נישא בראשונה בטקס בסגנון קוריאני) שכללה הרבה אורחים מחו"ל ואהבה אחת ענקית. מושלם, לא?

 

romantic gallery 23

 

romantic gallery 18

 

(צילום: מאמא צלמים)

 

טליה וסתיו
הזוג החמוד הזה היה יחד במשך 9 שנים (!) לפני הנישואין. מאחר וטליה גדלה בקיבוץ קטורה, היא וסתיו החליטו להינשא שם, בפסטיבל חתונה מדברי שנמשך סופ"ש שלם וכלל גם הופעות של ברי סחרוף ושי צברי. אנחנו לא יכולנו שלא להתרגש מהחיוכים הקורנים שלהם ומהקסם המדברי המיוחד...

 

romantic gallery 15

 

romantic gallery 19

 

romantic gallery 24

 

(צילום: עדי פרץ ותומר מונטילה)

 

ענבל ויוני
כשהצעת הנישואין כוללת טבעת שהחתן גילף בעצמו מעץ, אפשר להיות בטוחות שגם החתונה עצמה תהיה משהו מיוחד - וזה בדיוק המקרה של ענבל ויוני. הזוג העמק יזרעאלי החמוד הזה הרים חתונת DIY רומנטית ויפהפייה בחצר המשק המשפחתי של ענבל בזמן שיא: חודש אחד בלבד (!) והתוצאה היתה פשוט מושלמת ומרגשת.

 

romantic gallery 25

 

romantic gallery 26

 

romantic gallery 27

 

(צילום: נדב רותם)

 

מור ודניאל
יש המון דרכים בהן מתבטאת רומנטיקה, אבל אחת האהובות עלינו היא זוגות שמשנסים מותניים וצוללים יחד לעולם מלאכות ה-DIY לקראת החתונה. העובדה שבדרך כלל התוצאה הסופית יוצאת פשוט מהממת היא בונוס שתורם לכל העניין ודוגמה טובה לכך היא חתונת ה-DIY הכפרית והסופר רומנטית של מור ודניאל.

 

romantic gallery 8

 

romantic gallery 6

 

romantic gallery 7

 

(צילום: אור זהבי)

 

סיון ויונתן
חתונות שנערכות בחצר בתים פרטיים הן בדרך כלל חתונות רומנטיות מעצם טבען (משהו באינטימיות ובסביבה הביתית הנעימה פשוט תורם לזה), אבל חתונות סופר מעוצבות ומושקעות כמו החתונה הביתית של סיון ויונתן הן כבר עניין נדיר. מעבר לשמלת הכלה המהממת, לא יכולנו שלא להתלהב מההשקעה שניכרת בכל פרט ופרט ושהפכה את התוצאה הסופית לחתונה רומנטית במיוחד.

 

romantic gallery 11

 

romantic gallery 9

 

romantic gallery 10

 

(צילום: מור אלנקוה)

 

דניאל וניצן
שפע של רעיונות יצירתיים, צבעים ופרוייקטי DIY מהממים קישטו את החתונה של הזוג המקסים הזה, שבחר להתחתן גם הוא בחצר של בית פרטי. הצילומים מהחתונה שלהם שופעים רוך ואהבה - כיאה לאחת החתונות הרומנטיות שסיקרנו לאחרונה.

 

romantic gallery 4

 

romantic gallery 3

 

romantic gallery 5

 

(צילום: נמרוד פישר)

 

לילך ואילן
טרקטור מקושט קיבל את פניהם של האורחים בחתונה המושלמת של לילך ואילן, אבל הנוף שנגלה בפניהם ברגע שנכנסו אל מתחם האירוע הוא זה שלקח את כל הקופה; ככה זה כשמתחתנים במעלה גמלא - הכנרת היא אורחת הכבוד של האירוע. את האווירה השלימו שפע של פרחים וקישוטי בוהו פסטליים, שהפכו את החתונה הזו לסופר רומנטית ומרגשת.

 

romantic gallery 1

 

romantic gallery 16

 

romantic gallery 17

 

(צילום: מורן קורן גודמן)

 

שירה ויובל
שירה ויובל אמנם אפשרו לנו להציץ לצילומי ההתארגנות שלהם (ולא לחתונה כולה), אבל אלה היו כל כך רומנטיים - שלא יכולנו שלא לכלול אותם במצעד. יפו העתיקה ושוק הפשפשים היו הרקע המושלם לצילומים שופעי הרוך והאהבה שלהם, שקנו אותנו פחות או יותר בחמש שניות...

 

romantic gallery 21

 

romantic gallery 20

 

romantic gallery 30

 

(צילום: איציק בן דוסא)

 

דורין וגיא
כשאתרים עתיקים פוגשים חתונות מודרניות, אוטומטית נוצר קסם רומנטי שאי אפשר להתעלם ממנו. החתונה של דורין וגיא, שנערכה בקיסריה, היא דוגמא טובה לכך ויחד עם סיפור ההכרות הרומנטי שלהם - ברור שהיינו חייבות לכלול אותה במצעד שלנו.

 

romantic gallery 14

 

romantic gallery 12

 

romantic gallery 13

 

(צילום: ירין טרנוס)

 

שירן ויעל
הוי, כנרת שלי - ההיית או חלמתי חלום...? את השאלה הזו שאלה המשוררת רחל והחתונה של שירן ויעל מוכיחה בדיוק למה: עם חופה לבנה ומושלמת ממש על קו המים של האגם הכי ישראלי שיש ושמים כחולים יפהפיים של שישי בצהריים - מדובר בחתונה שהיא חלום רומנטי מתקתק.

 

romantic gallery 29

 

romantic gallery 22

 

(צילום: איל הצילום)

 

מאת:כלות אורבניות