מיתוג החתונה של אוסי ועומר

20.07.14

 

הסיבה לכך שאנו חובבות גדולות של מוצרי נייר היא ללא כל צל של ספק העובדה כי מרביתם של המוצרים הללו יודעים לסייע ביצירת החוויה הכוללת, בהדגשת האווירה ומהות האירוע, כפי שבני הזוג המתחתנים רואים לנגד עיניהם.

 

לרוב אנו פוגשות במיתוג עוד לפני החתונה עצמה (ורצות לשתף אתכן בו… מהר מהר!), אך עם אוסי ועומר עברנו את התהליך ההפוך - שכן את חתונתם היפה אירחנו כאן ממש לאחרונה. הפעם, ההיפוך הכרונולגי הזה, איפשר לנו להתבונן במיתוג מזווית קצת שונה.

 

 

 

אז האביב שכיכב בחתונתם של השניים, שנערכה ימים ספורים לפני חג הפסח, בלט ונכח בכל אחד ואחד ממוצרי המיתוג: החל מההזמנות, דרך התפריט שהונח על הצלחות, סידורי ההושבה ועד המתנות שקיבלנו האורחים ועוטרו בתוויות זהות.

 

 

 

שפת המיתוג בהחלט התחברה לנו לטרנד הבוטאני, באמצעות הבחירה בפרחים מאויירים ועדינים, ועל-מנת לחזק את תחושת הקלילות של האביב, פלטת הצבעים הייתה רכה וכללה את צבעי הוורוד והירוק.

 

מוטיבים נוספים במיתוג, כמו פפיונים ולבבות, הוסיפו למתיקות הכללית ומסרי אביב ביצבצו מכל עבר, כמו למשל: ״Spring Wedding״, התחדשות ואהבה, וכמובן גם ״חג אביב שמח!״.

 

 

עיצוב וצילום: חן וינשטיין

 

המיתוג המינימליסטי למדי של אוסי ועומר, בהחלט הצליח ללכוד את מהותו של הזוג והאווירה הכוללת, באמצעות מינון מדוייק של אלמנטים. פשוט נ-פלא.

 

מאת:כלות אורבניות