סיפורי הצעות נישואין

23.10.17

אילו הייתה ניתנת לנו האפשרות לחלק את העולם לשנים, היינו עושות זאת כך: אלו שחברות בקבוצה הסודית של כלות אורבניות, ואלו שלא. בהנחה שאתן נמנות בקרב הקבוצה שלא שמעה על המועדון האקסקלוסיבי, אל חשש, קליק קטנטן ואתן בפנים.

 

אלו מכן שכן חברות בקבוצה הסודית ודאי יצליחו לזהות בגלילה מטה חלק מהסיפורים שאנחנו עומדות להציג, או לפחות את השמות של אלו המספרות אותם, כי הם הגיעו הישר מכן, הכלות האהובות שלנו.

 

כמה מבנות הקבוצה הסודית שיתפו אותנו בסיפורי הצעות הנישואין המהממים, המצחיקים, המגניבים והמרגשים שלהן. חמישה מהם תפסו במיוחד את תשומת הלב שלנו, והחלטנו שאנחנו חייבות לשתף אתכן. אנחנו מזהירות: הם עשויים לעורר אצלכן חשק לשידור חוזר של הצעת הנישואין שלכן, אבל זה לגמרי שווה את זה. שנתחיל?

 

Proposal gallery 4

 (צילום: גיל ורון)

 

אסקייפ רינג: הצעת הנישואין של אורטל

 

״אני ואלירן יוצאים כמעט ארבע שנים, וכולם חשבו שההצעה תגיע ביום הולדתי ה-26. הגעתי מוכנה לצימר בצפון עם לק לבן וכל השבאנג, אבל בסוף, ההצעה הגיעה דווקא ביום ההולדת של אלירן.

 

כשחשבתי מה לעשות לכבוד יום ההולדת של אלירן, חברה הציעה שאקח אותו לאסקייפ רום, שהתגלה כהפתעה מטורפת בשביל אלירן שהיה סופר מופתע מההפתעה המגניבה שעשיתי לו, שבסופו של דבר, התגלתה כהפתעה שהוא עשה לי - בכספת האחרונה בחדר האחרון חיכתה לי הטבעת!״

 

Proposal gallery 1

(צילום: שיצו)

 

גורל זה שם המשחק: הצעת הנישואין של מרינה

 

״מתן ואני הכרנו לפני שנה וחצי דרך אפליקציית OkCupid אחרי שזיהיתי אותו מערב חברה של העבודה שלי שהוא היה בו. בהמשך, גילינו ששנינו מקריית גת, שהסתובבנו במעגלים קרובים, אבל אף פעם לא באמת נפגשנו. או כך לפחות חשבתי…

 

במרץ האחרון, ישבנו על ספסל במדריד והוא הסתובב אליי ושאל אותי אם אני זוכרת שבגיל שמונה עשרה הייתי במסיבת גיוס. אמרתי לו שזכור לי משהו במעורפל, והוא שאל אם אני זוכרת שרקדתי שם סלואו עם מישהו. עניתי לו שאני מניחה שכן, כי זה היה בתקופה שבה רקדו סלואו. ואז מתן אמר ׳זה הייתי אני׳.

 

בקיצור, לא תמיד האמנתי בגורל אבל תמיד ידעתי שיש מישהו שבדיוק בשבילי, מסתבר שגם הגורל ידע...״

 

Proposal gallery 3

(צילום: לוז)

 

מתוך הפינצטה שלנו

ריאליטי זה כאן: הצעת הנישואין של רותם

 

״לפני הצפייה בסרטון, שיראה את הדברים ויהפוך את הכל להרבה יותר מובן, אסביר שביום הצעת הנישואין הייתי בטוחה שאני מגיעה לאודישן של המרוץ למליון.

 

זוגות פיקטיביים, מאפרות, צלמים, מכוניות שכורות, אתרים שונים בארץ, צוות שלם של קצינים וחיילים ששירתו יחד עם עמרי, בעלי הטרי, בצבא - כולם לקחו חלק בהצעת הנישואין המטורפת הזו, שהצליחה להפתיע אותי לגמרי״.

 

 

אצא לי אל היער: הצעת הנישואין של עדי

 

״אחת לתקופה אנחנו נוהגים לצאת למסעדה בימי חמישי, ונדב שריין לנו דייט במסעדה בקיבוץ בית אורן. כשנסענו לשם, לפתע נדב סטה מהדרך, עצר, ופתאום מצאתי את עצמי עם כיסוי עיניים פוסעת מהרכב למקום לא נודע.

 

כשהורדתי את הכיסוי מצאתי את שנינו בתצפית עוצרת נשימה על נחל גלים ביערות הכרמל, נרות דולקים מסביב ושירים שהתחלפו בזה אחר זה שכל אחד מהם שייך לחוויה אחרת שעברנו יחד. במקום המסעדה שהבטיח, נסענו לאחר מכן למלון יערות הכרמל ללילה מפנק.״

 

Proposal gallery 7

(צילום: עידן חסון)

 

אפקט ההפתעה: הצעת הנישואין של שירי

 

״אחרי 8 שנות זוגיות שבהן אמיר לא הפגין יותר מדיי יצירתיות, הוא הפתיע אותי בצורה שקשה לתאר. יום אחד חניתי ברחוב במרכז תל אביב וראיתי המון שלטים עם המספר 17 מוקפים בלב אדום. יום למחרת, ראיתי את אותם שלטים בדיוק ברחוב בו אנו גרים, הפעם עם המספר 16. חלפו להם הימים ובכל מקום שנסעתי אליו ראיתי את השלטים עם הספירה לאחור.

 

ביום עצמו כבר חיכה שלט על דלת הבית עם המספר 0 ובלונים, והאוטו שלי קושט בסרטים. נכנסתי הבייתה ועל השולחן חיכו לי ורדים ומכתב, שהיה למעשה כתב חידה שאת הפתרון שלה הייתי צריכה להזין באפליקציה שהוא הוריד לפלאפון שלי בלי שידעתי! הפתרון הציג לי את המקום שבו התרחשה ההצעה עצמה, שם אמיר חיכה לי עם הטבעת״.

 

Proposal gallery 5

(צילום: ארתור ארונוב)

 

מאת:כלות אורבניות