לילו וג'סי + בטן הריונית אחת

22.10.13

 

אז מה אנו באמת צריכות בכדי לקום אל בוקר חדש ומרגש ב"כלות אורבניות"? צילומי היריון משובחים, זה הסוד! כפי שכבר הבנתן מן המשפט האחרון את הבוקר הזה אנו פותחות באווירה משפחתית בזכות לילו, ג'סי + בטן הריונית אחת. לרוב, את הזוגות שלנו אנו מלוות עד ליום החתונה וזוכות כמובן לשיתופים מרגשים גם מן היום עצמו, אך כשמזדמן לנו לקבל הצצה קטנה לחיים המשותפים שמצפים להם בהמשך - אנו פשוט מרגישות על גג העולם!

 

לילו היקרה שמתארחת כאן אצלינו היום היא בלוגרית מקסימה, וכשנתקלנו בצילומים הנפלאים שלה ושל ג'סי, בן זוגה, היה לנו ברור שאנו רוצות קצת מהקסם הזה גם אצלינו, על גבי דפי הבלוג שלנו.

 

 

 

 

שבועות בודדים לפני שתינוקת קטנטנה בשם אלמה הגיחה לאוויר העולם, החליטו השניים שהם מעוניינים בצילומי היריון. וברגע שנפלה ההחלטה, ידעו בני הזוג שהזמן קצר והמלאכה מרובה…

 

 

 

אל הצלמת עצמה, נעה קדמי, שתיעדה את היום הזה הגיעו השניים לאחר שנתקלו בתמונות בהן תיעדה היא חברה משותפת בסשן דומה. מכאן - הדרך לתמונות הנכספות כבר הייתה לגמרי סלולה.

 

 

 

ומה עמד על סדר היום? צילומים שישקפו את בני הזוג ואת הלך הרוח שלהם, שנוטה לרטרו מתקתק וצבעוני עם כמה אלמנטי מפתח כמו השמלה הכתומה של לילו, עניבת הפפיון של ג'סי, בלונים צבעוניים, פרחים צהובים, כובע קש וכמובן גם משקפי שמש על האף.

 

 

 

 

תחילתו של סשן הצילומים שראיתן זה עתה החל בפארק אדית וולפסון בגבעתיים (שכבר יצא לכן לראות כאן בפוסט צילומי הזוגיות של חופית ואלכס) והמשכו - תנחשו היכן? בביתם הקט של לילו וג'סי. כי אחרי הכול, אין כמו הבית!

 

 

 

הזוג שלנו סיפר לנו על יום צילומים שכל כולו מהנה, מצחיק וכיפי, וכן - מסתבר שהוא יכול להיות כזה, גם בחודש התשיעי להיריון. כל הכבוד לך לילו, אנחנו מסירות בפנייך את הכובע.

 

 

 

 

היום חובקים השניים בין ידיהם את אלמה שהגיחה לעולם לפני שבועות ספורים ואין מאושרים מהם על ההורות הטרייה ועל סשן הצילומים המשובח הזה שתמיד יוכלו לשוב ולהיזכר בו. 

 

 

 

 

מזל טוב לכם הורים טריים, מאחלות לכם לילות של שינה ערבה ואינספור חיוכים מאלמה הקטנה שלכם. נשיקות מאיתנו וכמובן גם מכל הכלות האורבניות שלנו!

 

♡♡♡

 

*לבלוג של לילו, THE ZIG ZAG GIRL, ליחצו כאן.

**לאתר הצלמת, נעה קדמי, ליחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות
תגיות: