לגזור ולשמור: רשימת השאלות שאתן חייבות לשאול את גן האירועים

01.02.22

מזל טוב! העליתן את תמונת ה-I do לפייס ולאינסטוש, עדכנתן את המשפחה והחברים וכולם הרימו לכן. עכשיו, כשרף ההתרגשות מעט יורד, הגיע הזמן לעבור לסיבה שלשמה נתכנסתן - ארגון החתונה.

 

השלב הראשון יהיה מציאת מקום האירוע המושלם בשבילכן. מדובר בהחלטה הגדולה ביותר בהכנות לקראת החתונה, הרי שהיא זו שתכריע היכן ומתי היא תתקיים. אחרי שחשבתן על הסגנון של המקום, אם תרצו גן פתוח או אולם, התקופה בשנה בה אתן מעוניינות והסגנון האווירתי, תתחילו לקבוע פגישות עם מקומות האירועים. ישנן המון שאלות שאתן צריכות לשאול, ובעזרת בנות הקבוצה הסודית וצוות כלות אורבניות ריכזנו אותן לכדי קובץ אחד (שתוכלו להדפיס) שיסייע לכן לקבל החלטה לגבי המקום בו תינשאו. מבטיחות שתודו לנו אחר כך.

 

כמובן שעד שהקורונה לא תהפוך להיות לחלוטין היסטוריה, ישנם נושאים נוספים שחשוב להיות מודעות אליהם ולסכם אותם מול הגן או האולם שאתן מעוניינות בו. אתן מוזמנות להוסיף לצ'ק ליסט שלכן בעונת 2022 את הנקודות הבאות:

- סיכום מול הגן על פתרונות סביב התרחישים האפשריים שיכולים לקרות עקב הקורונה, כמו כניסת המשפחה לבידוד, מחלה של בן משפחה קרוב, סגר, איסור על קיום אירועים או הנחיות אחרות של משרד הבריאות.

- סיכום מראש של כל מה שקשור למקדמה: מהו הסכום, והאם היא מוחזרת במלואה/חלקית/לא מוחזרת כלל במקרה של ביטול.

- סיכום מראש על משמעות קיום חתונה קטנה במקום אירוע גדול: האם הגן מאפשר לכם לקיים חתונה כזו ומהי העלות. זאת במקרה שמשרד הבריאות מחייב צמצום כמות האורחים משמעותית בתאריך אותו סגרתם עם הגן.

- לוודא שהגן מקפיד ושומר על כל ההנחיות הרלוונטיות לקורונה בעת קיום האירוע.

 

להדפסת הקובץ - קליק.

jpgfixfix

 

מאת:כלות אורבניות