לגזור ולשמור: רשימת השאלות שאתן חייבות לשאול את גן האירועים - מעודכן ל-2021

01.01.21

מזל טוב! העליתן את תמונת ה-I do לפייס ולאינסטוש, עדכנתן את המשפחה והחברים וכולם הרימו לכן. עכשיו, כשרף ההתרגשות מעט יורד, הגיע הזמן לעבור לסיבה שלשמה נתכנסתן - ארגון החתונה.

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

השלב הראשון יהיה מציאת מקום האירוע המושלם בשבילכן. מדובר בהחלטה הגדולה ביותר בהכנות לקראת החתונה, הרי שהיא זו שתכריע היכן ומתי היא תתקיים. אחרי שחשבתן על הסגנון של המקום, אם תרצו גן פתוח או אולם, התקופה בשנה בה אתן מעוניינות והסגנון האווירתי, תתחילו לקבוע פגישות עם מקומות האירועים. ישנן המון שאלות שאתן צריכות לשאול, ובעזרת בנות הקבוצה הסודית וצוות כלות אורבניות ריכזנו אותן לכדי קובץ אחד (שתוכלו להדפיס) שיסייע לכן לקבל החלטה לגבי המקום בו תינשאו. מבטיחות שתודו לנו אחר כך.

 

כמובן שבתקופת הקורונה, ישנם נושאים נוספים שחשוב להיות מודעות אליהם ולסכם אותם מול הגן או האולם שאתן מעוניינות בו. אתן מוזמנות להוסיף לצ'ק ליסט שלכן בעונת 2021 את הנקודות הבאות:

- סיכום מול הגן על פתרונות סביב התרחישים האפשריים שיכולים לקרות בימי הקורונה, כמו כניסת המשפחה לבידוד, מחלה של בן משפחה קרוב, סגר, איסור על קיום אירועים או הנחיות אחרות של משרד הבריאות.

- סיכום מראש של כל מה שקשור למקדמה: מהו הסכום, והאם היא מוחזרת במלואה/חלקית/לא מוחזרת כלל במקרה של ביטול.

- סיכום מראש על משמעות קיום חתונה קטנה במקום אירוע גדול: האם הגן מאפשר לכם לקיים חתונה כזו ומהי העלות. זאת במקרה שמשרד הבריאות מחייב צמצום כמות האורחים משמעותית בתאריך אותו סגרתם עם הגן.

- לוודא שהגן מקפיד ושומר על כל ההנחיות במסגרת התו הסגול, ושהמקום מאוורר ומחוטא לפני האירוע.

לכתבה המלאה על כל הפרטים המשמעותיים שמשתנים מול הגנים בעקבות הקורונה בעונת 2021, לחצו כאן.  

 

להדפסת הקובץ - קליק.

jpgfixfix

 

מאת:כלות אורבניות