לגזור ולשמור: הצ׳ק ליסט המושלם ליום החתונה

27.09.17

בהנחה שאתן קוראות את השורות האלו, אתן ודאי נמצאות בשלב כזה או אחר בהכנות לקראת החתונה שלכן. בין אם אתן בשלבי שוטטות ראשוניים לקבלת השראה ברחבי האינטרנט (ובבלוג-מגזין שלנו כמובן) או בין אם אתן עמוק בתוך ההכנות הסופיות, אין ספק שהמלאכה ממש ממש מרובה.

 

בסוף כל ההכנות והארגונים מגיע היום לו חיכיתן והתכוננתן לקראתו במשך זמן מה - יום החתונה. סביב ההתרגשות הרבה, צילומי הזוגיות, האיפור והשיער, סביר שיהיו כמה וכמה דברים שכנראה לא תעלו בדעתכן שאתן צריכות לקחת איתכן, ותיזכרו בהם בדיוק ברגע בו הכי תזדקקו להם.

 

אמנם לא מדובר בסוף העולם, אבל כדי להימנע מתרחישים קטנים ומרגיזים (ליפסטיק סורר של דודה רחוקה על השמלה שלך ללא מגבון בהישג יד למשל), החלטנו להרים את הכפפה. בעזרת בנות הקבוצה הסודית המהממות שלנו רקמנו רשימה מקיפה ומלאה לכל מה שתצטרכו שיהיה איתכן ביום החתונה והדגשנו את הטופ 3 שלנו. כל שנותר לכן הוא להקליק, להדפיס ולזכור לקחת אותה איתכן.

 

1. ערכת טאץ׳ אפ מורחבת

הרשנו לעצמנו לצמצם כמה פריטים חשובים ביותר לכדי ערכה אחת שכוללת בתוכה שלל פריטים - בושם, איפור, תכשיטים, מסירי כתמים ועוד המון דברים שיצילו אתכן ביום החתונה. (ואם אתן בעניין של הגרסה המורחבת, היא נמצאת ממש כאן).

 

check gallery 1

(צילום: טלי דברת)

 

2. מטען לפלאפון

נכון, אמנם לא מדובר ביום בו הסמארטפון נמצא בראש מעיניכן, אבל כנראה שהוא יזכה לשימוש מדיי פעם (מה, לא תעלו תמונות לסטורי במהלך היום?). כדי להימנע מהתרחיש הסופר מבאס של אפס אחוזים בבטריה, דאגו מראש למטען צמוד, ואם יש לכן מטען נייד, Even better.

 

check gallery 3

(צילום: Urban Outfitters)

 

3. רשימת טלפונים של הספקים

אנחנו ממליצות לכן להכין מראש רשימה מסודרת בה יהיו כל שמותיהם ומספרי הטלפון של הספקים בחתונה שלכן. היא יכולה להגיע בדמות דף במחברת או כצ׳ק ליסט בסמארטפון, אבל לכל מקרה, העיקר שהיא פשוט תהיה זמינה ובמקום בו תוכלו לשלוף אותה בקלות.

 

check gallery 2

(צילום: Asos)

 

את הפרינטבל החינמי והמושלם שכולל את כל מה שאתן צריכות ליום החתונה, תוכלו להוריד ממש כאן ולהדפיס בבית. המלצה שלנו: הדפיסי עוד כמה עותקים כדי שגם המלווה/בסטי/שושבינה תוכל להיות בעניינים.

 

check gallery 4 fix

 

 

מאת:כלות אורבניות

לעוד השראות