לא טוב היות הכפתור לבדו

22.06.11

 

אחרי שבפוסט הקודם הפכנו את הגבר שלכן לחתן הכי טרנדי, אלגנטי ומוקפד בסביבה, הגיעה השעה להשלים את המהפך האופנתי ולגרום לאיש שלכן להיראות כאילו פסע לחופה היישר ממגזין גברים יוקרתי. לשם כך, תצטרכו להתאבזר בשני אקססוריז קטנים למראה, אך גדולים בחשיבותם. מדובר כמובן, בחפתים הגבריים.

 

 

 

 

חפתים - על שום מה ולמה?

אז קודם כל, עוד לפני שנבחן איך מתאימים את החפתים לחליפת החתן, חשוב שנבין במה מדובר. אם תהיתן, חפתים הם מעין כפתורים קטנים שתפקידם לסגור את צדי השרוולים של החולצה. אם לא נתקלתן עד היום בחפתים כאלה, אל תיבהלו, שכן חפתים מיועדים אך ורק לאירועים מיוחדים ורשמיים, וכדי לענוד אותם, דרושה חולצה מיוחדת ונטולת כפתורים, עם חורים קטנים בצדי השרוול, המאפשרים את חיבור החפתים לחולצה.

 

 

 

החפתים הם לא עוד המצאה טרנדית שנועדה לתכשט את חולצתו של הגבר, כי אם פריט בעל משמעות היסטורית, שכן בימי קדם, גברים בעלי מעמד רם במיוחד, נהגו להתקשט בחפתים העשויים זהב טהור ומעוטרים ביהלומים. בימינו, החפתים אמנם כבר לא משמשים כסמל סטטוס כמו בעבר, ולכן אפשר להשתמש בהם כאקססורי כייפי ונטול יומרות.

 

 

 

 

 

חפתים לכל טעם, אך לא לכל חולצה

אם בעבר היו הגדרות מדוייקות לגבי המראה החיצוני של החפתים, הרי שהיום ישנם אינספור חפתים שיתאימו לכל טעם ולכל מטרה. מטרתינו הפעם היא למצוא את החפתים המושלמים לחתן הפרטי שלכן. כיום, אפשר למצוא חפתים בשלל צורות, עם הטבעות של דמות, תמונה אישית ואפילו חריטה של שמות, של תאריך החתונה או של תפקידו של נושא החפתים (כמו למשל חריטת ה-Groom או Best man שאנחנו כל כך אוהבות). כמובן שהחפתים לא שמורים אקסקולוסיבית לחתן עצמו, וניתן להתאים אותם גם לאבי הכלה או למלווה החתן, עם הכיתוב המתאים. תחשבו לרגע, עד כמה חפתים עם חריטה של תאריך האירוע ישמשו מזכרת נפלאה גם שנים אחר כך... פשוט נפלא!

 

אז נכון, ענידת חפתים תמנע מהחתן את האפשרות לקפל את שרווליו מתחת לג'קט, אך לדעתנו, קיפול שרוולים מתחת לחליפה זו ממילא פעולה לא אלגנטית בעליל ואנו מעדיפות תמיד ללכת על לוק מוקפד, כיאה למעמד. כמובן שחשוב להחליט על ענידת החפתים מראש, כי הרי במקרה שכזה, תצטרכו לרכוש חולצה מיוחדת אשר מותאמת לענידת חפתים ולא עוד חולצה מכופתרת סטנדרטית.

 

 

האהבה לחפתים

אחרי שגילינו את עולם החפתים, חזרנו מאוהבות לגמרי, ממש עם פרפרים קטנים בבטן. הרי אם הכלה זוכה לענוד שלל תכשיטים ייחודיים ביום החתונה וליצור לוק קונספט מהמם, מדוע שהחתן לא יוכל גם הוא ליהנות קצת מהכיף? בעיננו, החפת הוא לא רק כפתור שנועד לחבר את חלקי השרוול, אלא ממש תכשיט לכל דבר, והודות לעיצובים המקסימים של החפתים בני זמננו, אפשר להעניק ללוק של החתן טביעת אצבע אישית.

 

 

אנחנו מאמינות שכל זוג צריך להשמיע את קולו ביום החתונה, ולכן החפתים, פריט כה מקסים ואלגנטי, זו עוד דרך נפלאה ליצור את הטוטאל לוק הייחודי שפשוט אין לאף אחד אחר. מקוות שעשינו לכן (וכמובן גם לחתן שלכן, איך לא?!?) חשק עז ללכת ולחפש את החפתים האישיים שלכם... תהיו בטוחות שהם נמצאים שם בחוץ, מחכים ומצפים רק לכם!

 

*כל החפתים שראיתן כאן בפוסט נלקחו מ-"Etsy". ניתן להגיע אל כל אחד ואחד מהם באמצעות הקלקה על התמונות.

מאת:כלות אורבניות