חתונת קונספט

יש נושא או סגנון שקרובים ללבכן? חולמות על חתונת קונספט מושקעת? בואו להציץ במגוון חתונות קונספט קורמות עור וגידים: משלב הויז'ן, העיצוב ועד הפקת האירוע בפועל. כאן מחכים לכן אירועי קונספט שעלו בבלוג שלנו מאז יומו הראשון, וזה דפנטלי המקום ללמוד איך עושים את זה נכון

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
בוהו שיק סגנון עיצוב טרנדי בהשראה בוהמיינית. שטיחים אוריינטליים, אוהל טיפי, מקרמה, פרחים יבשים, הרבה תחרה ושמלת כלה בסטייל משוחרר: כל אלה ישתלבו מושלם בחתונת קונספט בסגנון בוהו. אפשר לשלב בוהו גם עם אלמנטים מסגנונות אחרים וליצור חתונות קונספט בעיצוב מיוחד כמו למשל בוהו-גלאם או בוהו רומנטי ורך.
ויז'ןבשלבי התכנון הראשוניים של החתונה רוקמים בני הזוג את הוויז'ן שלהם לאירוע. בדרך כלל הוא יכלול את הלוקיישן, סגנון עיצובי ובחירה בחתונת ערב או צהריים. כשמדובר בחתונת קונספט הוויז'ן מפורט יותר וכולל תמה אחת מסוימת שעליה תתבסס החתונה כולה. כמו למשל חתונת קרקס, חתונת שבועות או חתונת PIN-UP.
קונספט עיצוביכדי לבחור קונספט עיצובי מומלץ לשוטט בפינטרסט, באינסטוש וכמובן - אצלנו באתר. הקונספט כולל את פלטת הצבעים, סוגי הפרחים, מראה החופה, מרכזי שולחן ואלמנטים נוספים שישולבו בחתונה. כשמדובר בחתונת קונספט סביב נושא מסוים, הבחירות העיצוביות יגזרו בדרך כלל מהקונספט הנבחר.