יער קסום עם נגיעות שבטיות: החתונה השורשית של שירלי ויוני

21.01.20


אם יש דבר אחד שבאמת מלהיב אותנו אלו הן חתונות שמביאות משהו קצת שונה לשולחן. עיצוב מלהיב, השראה מעניינת, סיפור מרגש - בחתונה של שירלי ויוני היו את כל אלו, מה שהתגבש, כמובן, לערב ייחודי ומהמם.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
השניים הכירו במהלך שירותם הצבאי, כשהיו קצינים ופיקדו על קורסים בבסיס ההדרכה של חיל המודיעין. משמ במקרה, הם גילו שאחיו הגדול של יוני היה אחד המפקדים של שירלי בעבר וכך התחברו. הידידות האפלטונית צמחה במהרה לסיפור אהבה מופלא.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5
בכל הנוגע לנישואים, שירלי ויוני ידעו שזה הכיוון ושירלי אף ציינה בפני יוני שאין צורך בהצעה גרנדיוזית מאחר והם כבר החליטו שזה קורה. אבל יוני לא ויתר. בקיץ 2018, השניים טסו לארה"ב לחתונה של בת דודתו וגם חגגו לשירלי יום הולדת בניו יורק. היא ביקשה ממנו חודשים לפני הטיסה שלא יציע לה בזמן הטיול כדי לא לגנוב פוקוס מהחתונה אליה הם נוסעים. אחרי התייעצות עם אימא שלו, יוני החליט להציע מייד אחרי החתונה של בת הדודה. זה קרה על החוף במאליבו (מוש!) עם טבעת שהגיעה מהארץ ביחד עם אימא של יוני, כל שלא היה יום סיכוי ששירלי תמצא אותה בטעות.

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9

הם לקחו את הזמן עם תכנוני האירוע מפני ששניהם היו סטודנטים וגם רצו לאפשר למשפחות מחו"ל להתארגן על טיסות. קצת יותר משנה אחרי ההצעה, הם נישאו באירוע מהמם שהקונספט העיצובי שלו הוגדר כ-Magical African Forest. לשירלי היה חשוב להביא לידי ביטוי את השורשים הניגריים שלה באירוע ובעיצוב שולבו נגיעות ואלמנטים אפריקאיים עם הרבה ירוק ואורות קסומים.

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
לחתונה הגיעו אורחים מכל העולם - שני דודים ובן דוד מניגריה, שני בני דודים ודוד מוויילס, חברת ילדות מלונדון,  חברה של אימא של שירלי מקניה, בני משפחה וחברים של יוני מארה"ב. ובנוסף, החתונה הייתה ממש כור היתוך קטן יש אוכלוסיית ישראל עם יהודים, נוצרים, מוסלמים ודרוזים ברשימת המוזמנים.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 21
החופה הייתה עבור שירלי ויוני אחד ההיילייטס המרכזיים באירוע עם אזכור של הסבים של יוני ואביה המנוח של שירלי. היא ידעה תמיד שתתחתן מתחת לטלית של אביה - דבר שהיה משמעותי מאוד עבורה, עבור אימה ועבור אחיה. במעמד החופה, היא מספרת, זה הרגיש כאילו אביה עוטף את כולם.


gallery 21
gallery 21
gallery 21
אז אחרי אירוע כל כך מושקע ומרגש, מה יש לזוג לתרום מניסיונו למי שנמצאים בשלבי התכנון? הטיפ שלהם הוא לעבוד יחד ולא לתת לקולות מסביב להשפיע יותר מדי. רק אתם יודעים מה נכון וטוב לכם, ואיך לשלב את זה עם רצונות המשפחה בצורה הטובה ביותר.

 

gallery 25
gallery 25
gallery 25

 

קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: Flea Studio
מקום האירוע: ביער

עיצוב האירוע: Zagoni Goltz
מגנטים: ממגנטוס

הפקה: יעל שחר וגנר

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: אבשה

מוסיקה: מיטל שבח

בר: ברבר

שמלה: אסף דדוש

איפור: ג'ודי אייזנברג

עיצוב שיער:אמא של הכלה

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה:נעלי קולינס
חליפת חתן:Suit Supply
נעלי חתן: Cole Haan

תכשיטים: דנה מנצור

הזמנות / מיתוג: עיצוב אישי בעזרת חבר (דקל הילל) / דפוס דנה להדפסות

DIY: צנצנות למתנות לאורחים, הכנת ממתק נגרייני לחלוקה לאורחים

מתוקים: עמדת ממתקים בסגנון HoneyDukes מהארי פוטר
עורך טקס: עידו פכטר

מאת:כלות אורבניות