ולריה ונתן, 31.7.14

20.10.14

 

ולריה המהממת, כמה כיף לפגוש בך שוב!!! ואם פניה של ולריה נראות לכן מוכרות מעט, אתן וודאי זוכרות אותה מההפקה הבאה מבית ״כלות אורבניות״ שצילמנו רק לפני חודשים ספורים. כשפגשנו את ולריה על סט הצילומים, היא סיפרה לנו בהתרגשות רבה על חתונתה הצפויה וידענו, כבר אז ידענו, שנשמח לארח אותה ממש כאן… בבית שלנו.

 

 

 

 

 

 

 

יפה, כל-כך יפה…

 

 

אז את ולריה אנחנו אמנם מכירות, אך את בן-זוגה קצת פחות ולכן שמחנו לשמוע את סיפור ההיכרות שלהם, שהחל בעת שעבדו יחדיו בפאב.

 

 

 

 

 

בני הזוג שלנו, ולריה ונתן, אוהבים ספורט ואת זמנם הפנוי הם ממלאים בשלל פעילויות כמו פילאטיס, קרוספיט, סקי ואפילו גלישת גלים. גם הצעת הנישואין התרחשה בחופשת הסקי, כשנתן כרע על ברכו וכך חטף אותה מאיתנו (הכול באהבה!).

 

 

 

 

 

כמה התמוגגנו לגלות שהשניים, בשלוותם הבולטת, ליקטו חלק נכבד מבעלי המקצוע לחתונתם בפינצטה שלנו, כמו למשל את צמד צלמי הסטילס ליאור והדס, המאפרת ומעצבת השיער אסתי ביטון, בעוד שבאחרים - כמו צלם הוידאו, אסף רביבו, היא פגשה ביום ההפקה. איזו נבחרת מ-ע-ו-ל-ה!

 

 

 

 

 

כשסיפרה לנו ולריה על חתונתה, לא תיארנו לעצמינו שהאירוע יתרחש בתקופת המבצע הסוערת שעברה עלינו כאן רק לאחרונה ועוררה חששות אמיתיים לגבי קיומה של החתונה, בין היתר כי נתן גוייס למילואים שבועיים קודם לכן, כמו גם חברים רבים וטובים של בני הזוג. למרות זאת, ולריה ונתן השתדלו לשמור על אווירה אופטימית ובסופו של דבר החתונה אכן התקיימה!

 

 

 

 

את הטקס החליטו בני הזוג לקיים בצורה שיוויונית, כאשר בסיומה נאמרה תפילה לטובת חזרתם של החיילים לביתם… כמה מרגש…

 

 

 

 

גם האזעקה, שהמתזגה לפתע עם השירים בשיאו של הערב, לא העיבה על המסיבה שנמשכה ונמשכה.

 

 

 

 

ולריה ונתן, תודה שהבאתם עימכם אלינו כל-כך הרבה חיוכים מתוקים ומבטים אוהבים - עשיתם לנו את היום! אוהבות המון!

 

♡♡♡

 

מקום האירוע: חוות אלנבי

איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון

צילום סטילס: ליאור והדס צלמים

צילום וידאו: SOLANCE, אסף רביבו

טבעות נישואין: תומר פלר, אוסף משפחתי

די ג׳יי: קנגורו

עיצוב: DIY ע״י הזוג

מתנות לאורחים: עציצי סוקולנטים מכפר השקמים

 

מאת:כלות אורבניות