חתונות אורבניות להשראה

הבלוג שלנו גאה לארח על בסיס קבוע חתונות מושקעות, מרגשות ומהממות ולהביא לכן סיפורי אהבה מלאי יופי וצבע. החתונות המככבות בבלוג שלנו נערכות בארץ ובעולם, באולמות מפוארים, בחיק הטבע, בלופטים מגניבים, על חוף הים או בחצר האחורית של ההורים. הן מלאות בדמיון, בדיטיילים ובשיק מטורף וללא ספק יעניקו לכן אינסוף השראה ורעיונות לעיצוב, מיתוג, צילום וסטיילינג של החתונה הפרטית שלכן.

זרי כלה מושלמים להשראה

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
סטייל אורבניסטייל שמשדר הרבה מאוד קוליות, בווייב עירוני. צילומים על רקע גרפיטי, משקפי שמש, לופט סגור ומחוספס - כל אלה יכולים להיכנס בקלות לקטגוריה. הסטייל האורבני יכול לבוא מעולה במיקס עם סגנונות אחרים ולתרום להם את הטאץ' האדג'י. החתונות האורבניות שתראו אצלנו יכולות להיות בסגנון הזה, אבל ממש לא רק.
סגנון כפריהסגנון ההפוך לאורבני, אם כי פעמים רבות יכולים להיות שילובים מפתיעים בין השניים. הכפרי הוא כל מה שהוא רך, טובל בירק, פרחוני, רומנטי, עדין ומואר. החתונות האורבניות שתראו אצלנו יכולות להיות לגמרי בסטייל כפרי, ובשנים האחרונות תמיד מכבבים בו אלמנטים של סגנון הבוהו.
DIYראשי תיבות של Do it yourself. בלא מעט חתונות אורבניות מוסיפים בני הזוג נגיעות קטנות של פריטים שהכינו בעצמם: מההזמנות, דרך עיצוב מרכזי השולחן ועד ללוק של החתונה כולה. זוהי דרך מופלאה להכניס משהו אישי שלכם באירוע, הכל תלוי בכמות הזמן והרצון שלכם להשקיע.