הילה ורון, 21.2.13

17.03.14

 

זוג שמטייל לו מסביב לעולם, חוזר לארצינו הקטנה כדי להינשא באחד החגים הכי משמחים וישראליים שיש - חג פורים, נשמע מוכר? ותיקות הבלוג-מגזין בוודאי כבר מזהות את הסיפור המקסים הזה, שכן בני הזוג הילה ורון התארחו אצלינו כמה וכמה פעמים - בחג דאשתקד. התמונות מיום חתונתם השאירו בפינו טעם מתוק כל-כך (אפילו יותר מאוזני המן!), שהחלטנו לסגור איתם מעגל נוסף גם בפורים השנה.

 

 

 

 

 

אז אם קודם לכן התרכזנו בעיצוב האירוע, הפעם דווקא נתמקד בבני הזוג עצמם, אותם נכיר קצת מחדש. כשאירחנו את השניים בשנה שעברה, הילה ורון שלחו לנו דרישת שלום חמה מסין הרחוקה ואילו היום דרישת השלום הזאת מגיעה מן הקצה השני של העולם - ניו-יורק.

  

 

 

 

 

 

כאלה הם בני הזוג שלנו, הרפתקנים במהותם… לא חוששים ליזום, לנצל כל רגע בחיים ופשוט לחיות אותם. באמת לחיות. גם הצעת הנישואין של רון להילה הייתה ניצול נכון של מומנטום: בדיוק בעת שהשניים חזרו לטיול מולדת, בלב מערה מלאת נרות, לא לפני שביקש מאביה של הילה את ידה.

 

 

 

 

אם כבר הזכרנו את אבי הכלה, נציין שבני הזוג התכוננו לאירוע בביתו שבחיפה, באחת ההתארגנויות השמחות ביותר שראינו לאחרונה כפי שראיתן כאן למעלה! בני משפחה וחברים רבים היו שם בכדי להפוך את ההכנות ממלחיצות מעט לקלילות הרבה יותר, יחד עם כלב הפאג המשפחתי שכמובן הצליח לגנוב כמה וכמה פריימים בזכות מתיקותו השובה. מצלמות פולארויד, בלונים והרבה חיוכים מילאו את הבית בעוד בני הזוג התייפיפו להם יחדיו!

 

 

 

 

 

ההחלטה להינשא בחג הפורים נבעה מאופיו של הזוג האורבני שלנו, שפשוט הרגיש כי במועד הזה יהיה סופר-כיף לחגוג! האורחים שהגיעו מאופרים ומחופשים בצורה מושקעת להפליא, בלטו בצבעוניותם על רקע חתונת החורף הלבנה, והיטיבו ללכוד את השילוב המופלא הזה שבין חג הפורים לבין הגשם שפוקד אותו כמידי שנה.

 

 

 

 

 

גם אלה שלא הגיעו מחופשים, יכלו להתקשט במסכות שנשאו את דמותם של החתן והכלה, כאלה שחולקו כבר בשלב קבלת הפנים. שובל ארוך ארוך של אורחים שחבשו על ראשם את אותן המסיכות המשעשעות, ליווה את הילה ורון בדרכם לחופה, אשר נצבעה גם היא בצבעי החג והפכה למרגשת ומקורית.

 

 

 

 

 

שולחנות אבירים ארוכים בסגנון משתה פורימי איפשרו לכל המחופשים והמחופשות לשבת יחדיו, לאכול ולפטפט, כשהם גולשים משם ישירות אל עבר רחבת הריקודים… כל איש והתחפושת שלו, לחגיגה שנמשכה עד דלא ידע והרגישה ממש כמו נשף מסכות.

 

 

 

 

 

המעגל נסגר והחיוך… פשוט מסרב להיעלם, בדיוק כפי שקרה כשהכרנו לראשונה את הילה ורון. זוג הורס שכמוכם, הצלחתם לעשות לנו חג שמח פעם נוספת ועל כך מגיעה לכם תודה ענקית!

 

★★★

 

מקום האירוע: בקתה ביער, בית אורן

קייטרינג: בקתה ביער

איפור: ליאת מאמן

עיצוב שיער: איתמר מסיקה

עיצוב והפקה: בבקה בשיתוף הילה, הכלה

הזמנות ומיתוג: הילה, הכלה

צילום סטילס: מור אלנקוה

צילום וידאו: VIDITEO

די׳ ג׳יי: מיכה שוסטר

מאת:כלות אורבניות