הזמנת החתונה המחשמלת של קים ואורטל

25.11.14

גל ההופעות הבינלאומיות אשר לא מפסיק לשטוף את ארצינו הקטנה לאחרונה, הותיר גם אותנו מסוחררות. במי בוחרים? לאן נרכוש כרטיסים? את מי נעדיף על פני מי? מזל שאת הזוגות שלנו דילמות שכאלה לא מבלבלות כלל וכלל, שכן הן יודעים בדיוק במה הם חפצים.

 

צמד הכלות קים ואורטל מעידות על עצמן שהן חובבות מוסיקה, ביחד וגם לחוד. לכן, כשהכלות המוסיקליות האלה הגיעו לפגישה עם ״קמפרי ולימון״, שמבינים דבר או שניים בגרוב, היה זה רק ברור שתיווצר כאן אנרגיה מחשמלת, ממש כמו על הבמה.

 

 

 

 

 

עד מהרה, נולד לו מיתוג בקונספט של כרטיסים להופעה, אשר לכל אחד מן הכרטיסים הללו חובר אפילו תו נגינה. כמובן שאלמנטים רומנטיים לא נותרו בחוץ, כל זאת בכדי להזכיר לאורחים של קים ואורטל שמדובר כמובן בהזמנה למופע הטוב ביותר בעיר.

 

 

 

 

 

 

ציטוטים מתוך שירים מרגשים הוטבעו בצידה האחד של ההזמנה, כאשר מצידה השני הוצמד מגנט קטן שאיפשר את צירופה של ההזמנה ל״היכל התהילה של כל ההזמנות באשר הן״ - המקרר. לאורחים רק נותר לספור את הימים עד לחתונה, בדיוק כפי שמצפים לכל הופעה טובה.

 

 

 

 

עיצוב וצילום: קמפרי ולימון

 

ואחרי שנתקלנו בהזמנה שכזו, נראה לנו שזה בדיוק הזמן להפעיל את הרמוקלים ולבחור בפלייליסט משובח שינעים לכן את הבוקר הזה. שלנו כבר מתנגן לו ברקע, צ׳או צ׳או!

 

מאת:כלות אורבניות