איפור מעושן לכלה הנועזת

13.01.15

כשנזכרנו בכל הלוקים היפים שקישטו את דפי הבלוג-מגזין שלנו לצורך מצעד הביוטי של 2014, מבעד למסך הביטו בנו כלות עם איפור עדין, רך ורומנטי... אך גם כלות שהאיפור שלהן הרבה יותר דרמטי, מעושן ונועז. אנו מרגישות שאיפור כזה מתאים לכלות שרגילות להתאפר גם ביום יום או לחילופין לכל מי שרוצה להביט במראה ביום חתונתה ולפגוש בהשתקפות מעט שונה: חגיגית וזוהרת. אז כמובן שאנו מתחברות לכל מיני סוגי איפור ובכל זאת, שמורה לנו פינה חמה בלב ללוק המעושן, זה ששם דגש מיוחד על אזור העיניים ומבליט אותן אפילו יותר.

 

שרון מימון מרגישה בדיוק כמונו לגבי העניין, שכן היא יצרה ארבעה לוקים שיש בהם סטייטמנט, אשר כולם נעים על הסקאלה של הגוונים הכהים ובכל זאת, בכל לוק שיצרה אנו רואים פרשנות מעט שונה למראה המעושן והדרמטי. כמובן שמדובר בסגנונות איפור אותם ניתן לאמץ לא רק ביום החתונה, אלא גם לאירוע או אפילו בילוי ערב חגיגי שבו מתחשק לנו ליהנות ממראה שכולו גלאם... שנתחיל?

 

sharon1

 

 

אייליינר אינסופי

 

אייליינר שחורג מהגבולות הרגילים, נראה כמו פרשנות מודרנית למראה איפור לבנוני עם צללית במראה מושחר על כל גלגל העין, כשעליה מונחת צללית כסופה- אפורה המעניקה מימד מעניין ללוק כולו. השפתיים אמנם נשארות ניטראליות אך גם בפנים עצמן ניתן לראות הצללות והארות בולטות, שממשיכות את הקו המפוסל והגיאומטרי.

 

 

 

איפור מעושן וצמות רכות

 

הפעם מדובר בלוק שמהווה שילוב בין כל העולמות: איפור במראה דרמטי ומעושן כמו קודמו, לצד תסרוקת כתר של צמות, שיש בה משהו הרבה יותר רך ורומנטי. כמובן שאי אפשר גם להתעלם מהלק המנצנץ שעל הציפורניים, אשר משלים בצורה מושלמת את התמונה.

 

 

 

תעתועי גוונים

 

כעת מחכה לנו לוק הרבה יותר רך ופחות מושחר, כזה שיש בו משחק עם צלליות דו-כרומיות, כלומר מכל זווית בה נביט על איפור העיניים נבחין בגוונים מעט שונים. גם הקווים של איפור הפנים פחות חדים, כשאת הלוק כולו חותם סומק במראה טבעי ושפתיים ניטראליות.

 

 

 

ריסים, ריסים, ריסים

 

שום מראה איפור מעושן לא יהיה שלם בלי טאץ' של מסקרה על הריסים ואילו כאן אנו מבחינות בריסים במראה דרמטי במיוחד ובצללית כסופה מטאלית שממש בולטת על רקע הצלליות השחורות.

 

 

 

גלוסי וכהה

 

האם מותר לשלב עיניים דרמטיות עם שפתיים כהות גם כן? אנו חושבות שבכל הנוגע לביוטי, אין באמת חוקים ומוצרי האיפור הם כחומר ביד היוצר. הפעם אנו רואות דוגמא מעולה לכך: עיניים במראה מודגש, אם כי פחות כהה מהלוקים הקודמים ושפתיים בגוון בורדו, עם גימור גלוסי במיוחד... שילוב שכולו גלאם.

 

✮✮✮

 

כיף לפגוש באיפור קצת שונה גם על כלות, יש בזה משהו כל כך כייפי ומרענן!

 

קרדיטים

 

צלם: אמיר יהל
איפור ושיער: שרון מימון
דוגמנית: ולריה קרמן ל- mc2
עוזרת צלם: לירון כהן אביב
עוזרת מאפרת: דניאל מימון
בחסות מוצרי האיפור בובי בראון

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: