אחרי שלוש שנים: החתונה של תמר ואוהד

06.12.23

תמר ואוהד המקסימים, אורחי הבלוג שלנו להיום, הם בין השיאנים בבלוג שלנו במקצה הזוגות שנאלצו להמתין הכי הרבה זמן מההצעה ועד לחתונה. השניים המתינו לא פחות משלוש שנים (!) במהלכן התחוללה מגיפה עולמית ואחריה מלחמה דרמטית - עד לחגיגה האינטימית והמיוחדת שערכו בחצר ביתם. 

 

1

 

2

 

3

 

אבל נתחיל - כמיטב המסורת - בסיפור ההיכרות, שהתרחשה על מטוס לברצלונה. אוהד טס כדי לבקר חברים ותמר טסה לענייני עבודה. טרם ההמראה, אחת מהנוסעות קיבלה התקף חרדה וסירבה להתיישב במקומה. כתוצאה מכך, כל הנוסעים באותה טיסה נאלצו להמתין על הקרקע מעל לשעה וחצי.

 

באותו הזמן, אוהד בכלל שקע בשינה עמוקה והיה בטוח שהוא נוחת בברצלונה... הוא התעורר רק כשהורדו כל הנוסעים מהמטוס כדי לעבור בידוק בטחוני מחדש, וזה היה הרגע שבו נפגשו השניים לראשונה.

 

5

 

6

 

7

 

בהמשך הטיסה היו התרחשויות רומנטיות נוספות: תמר התחילה עם אוהד בתור לשירותים ובתגובה - אוהד הכין לתמר פרח מנייר, וחזר לישון. תמר מספרת שזה מה שגרם לה להתאהב בו. מהנקודה הזו החל סיפור האהבה של השניים.

 

8

  

9

 

10

 

11

 

ברשותכן, נקפוץ כעת קדימה בזמן לתחילת אוקטובר האחרון, בו החליטו בני הזוג - שנאלצו לדחות את החתונה עקב הקורונה - לערוך סוף סוף את החגיגה, ממש בסוף החודש. תוך שבוע של הכנות כמעט וסיימו לסגור הכל, כולל שמלה, דיג'יי וקייטרינג. ואז החלה המלחמה הנוראית.

 

12

 

13

 

14

 

15.1

 

במשך שבוע היו בני הזוג שרויים בהלם מוחלט, ולא ממש ידעו מה לעשות. בסופו של דבר, התקבלה ההחלטה לקיים טקס חופה מצומצם בחצר הבית, שהפך לחגיגה יפה בזכות המשפחות של השניים. 

 

תמר ואוהד מספרים שתכנון החתונה אפשר להם להתנתק מהחדשות והמציאות, והם אפילו הצליחו ליהנות מהתהליך. 

 

15.2

 

19

 

20

 

21

 

הבית בו קיימו את האירוע עומד להריסה בסוף החוזה, ולכן החליטו בני הזוג על גרסה מתקדמת של ספר ברכות: הם חילקו לאורחים טושים כדי שיוכלו לכתוב איחולים ומסרים על גבי קירות הבית, בפנים ומבחוץ. בעקבות המלחמה נדחתה ההריסה, והשניים נאלצו להישאר עם כל הציורים על הקירות למשך כמה שבועות. חמוד ממש. 

 

24

 

25

 

וכמובן שאחרי הכל, יש להם גם כמה טיפים לזוגות המתכננים את חתונתם: "לא להקשיב לדעות של אחרים. לוותר, ולזכור מה חשוב באמת". תמציתי וקולע.

 

אנחנו שמחות עבור תמר ואוהד, שהצליחו להרים חגיגה כל כך מתוקה ואופטימית, עם פריימים יפים שהעלו בנו חיוך נעים. מזל טוב!

 

26

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 90

צילום סטילס: Pacana

מקום האירוע: חצר הבית
מקום התארגנות: בסלון

 

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: המטבח של שיר 
שמלה: הילה שלום
איפור-שיער: גיא טאקו
טבעות: אוהד (החתן) עיצב
נעלי כלה: פלדיום
תכשיטים: עגילים שאוהד עיצב
מתוקים: Sweets for my sweet cakes

 

מאת:כלות אורבניות